Şimdi Ara

Bedava Carmageddon TDR [GOG] (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
37
Cevap
1
Favori
2.424
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Duygulandım be, beyzbol sahasına dalıp süreyi fullemenin güzelliği başkaydı hey gidi günler.
  • CeyKalDa kullanıcısına yanıt
    Ben üniversitede öğrenciyken çernobil virüsünden kazandığım parayla kendime dükkan açtım. Şaka yapmıyorum. Az bios yüklemedik. Tanıdık bilgisayarcılardan alıp halledip bırakıyorduk.

Hatta babam iflas ettiğinde para göndermene gerek yok diye adama acaip moral vermiştim.
  • Haber verdiğiniz için teşekkürler, indirdim. Küçükken bu oyunu oyanr stres atardık, gerçekten hey gidi günler heyyy...
  • steame eklenemiyor heralde eklense iyi olacaktı.
  • Deli gibi oynadığımız zamanları hatırlıyorum. Bırakın anılarınızdaki haliyle kalsın. Çektim oynadım 15 dk dayanabildim.
  • Ben Carmageddon Carpocalypse oynamıştım zamanında çok ta sevdiğim bir oyundu. Tdr hiç oynamadım ama bir yükleyeceğim nostalji olsun eski oyunlar iyidir teşekkürler
  • quote:

Orijinalden alıntı: EuphoriA

Meşur donanımsal hasar veren Çernobil Virüsünün en büyük yayılma kanallarından birisi de kopya/kaçak satılan Carmageddon 2000 CD leriydi O zamanlar virüs davasına filan oynayamamıştım kısmet 2018' e imiş Paylaşım için teşekürler,

Virüsün o lanet CD'den bulaştığını anlayana kadar kaç kez format attım bilgisayara :) O zaman çömezdik anlamıyorduk pek bilgisayar işlerinden.. Vay be eskilere gittim :)

Paylaşan arkadaşa teşekkürler.. Hala favorilerim arasındadır.

• quote:

Orijinalden alıntı: umut_n95

Ben bu oyunu benim pc ye yuklesem kuser bidaha kendini acmaz bana bunu mu layik goruyorsun diye.

aynen, star wars i izlemeye calisinca benim pc de ekrani kapadi, acmiyor adii. zor ikna ettim.. koru korune Game of Thrones dan 3-4 bolum ayni anda acinca yola geldi, verdi goruntuyu tekrar.
  • ŞAKACI kullanıcısına yanıt
    Aslında oyunu geliştirmeye devam ettiler, klasik versiyonu android/ios'ta yayınlandı, PC ve konsol versiyonu da sanırım 1-2 sene önce yayınlandı. Steam'de bulabilirsin.
  • zengier Z kullanıcısına yanıt
    😁😁😁😁 hocam benimki bazen onu (game of thones )da acmiyor ahlaksiz sahneler yuzunden 😇 khalesiye olan askimi biliyor predatorum benim.😃

Bedava Carmageddon TDR [GOG]

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• carmageddon un bütün serileri var bende hastasıyımdır oyunun. hepside çok güzel. zaman zaman hala ilk versiyonunu oynarım. gençliğimden kalma ayrı bir sevdam var. bu arada yeni bir sürümü çıkmış ama PC de yokmu benmi göremedim.ps4 diyor her yerde. bilen varmı.

Carmageddon: Max Damage
  • en son android sürümünü telefonda bitirmiştim bikaç sene önce.güzel oyun halen

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • belo3 kullanıcısına yanıt
    http://store.steampowered.com/app/505170/Carmageddon_Max_Damage/

Burada mevcut ayrıca geçen ay fanatical'da bundle a girmişti oyun. Steam'de ise 7,75'e inmişti. Tekrar düşer bundle'a ya da uygun fiyata.
  • GLaDiaC kullanıcısına yanıt
    hocam ben netten oynamıcam.sevmiyorum öyle. başka yere bağımlı olmıcak. bağımsız bilgisayarımda oynama olacak.
    burdan direk bilgisayara indirip kurup oynamayabilecekmiyim. yoksa işime gelmez.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi belo3 -- 23 Ocak 2018; 11:18:10 >
  • belo3 kullanıcısına yanıt
    Steamden alırsanız pc'de steam olması şart ama online olması şart değil. Ayrıca oyun gog'a da geldi, drm free sürümü istediğiniz yere kurup oynayabilirsiniz. Burada iki seçenek devreye giriyor, ya gog galaxy kurup client üzerinden ya da sadece site üzerinden oyunu indirip kurabilirsiniz.https://www.gog.com/game/carmageddon_max_damage şu an 8,5 usd, fiyatı biraz yüksek.
  • quote:

Orijinalden alıntı: GLaDiaC

Steamden alırsanız pc'de steam olması şart ama online olması şart değil. Ayrıca oyun gog'a da geldi, drm free sürümü istediğiniz yere kurup oynayabilirsiniz. Burada iki seçenek devreye giriyor, ya gog galaxy kurup client üzerinden ya da sadece site üzerinden oyunu indirip kurabilirsiniz.https://www.gog.com/game/carmageddon_max_damage şu an 8,5 usd, fiyatı biraz yüksek.

Hallettim 35 dakika kuruyor. Kurarkenki müzik çok güzel beğendim :))

MÜZİKhttps://www.youtube.com/watch?v=bXxrcZVnAjU

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi belo3 -- 26 Ocak 2018; 17:56:29 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.