Şimdi Ara

Bedava 3G internet paketi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
14
Cevap
0
Favori
1.417
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Yeni bir iphone aldım... Turkcell de şöyle 1 ay vs bedava kullanabileceğim bir kampanya var mı?

Bir ara vardı hatırlıyorum halen devam ediyor mu?

• quote:

Orijinalden alıntı: marcoo

Yeni bir iphone aldım... Turkcell de şöyle 1 ay vs bedava kullanabileceğim bir kampanya var mı?

Bir ara vardı hatırlıyorum halen devam ediyor mu?

Gece 12 de 3gmerak yaz, 7040 a yolla (iphone'da da gecerli mi bilmiyorum ama)
  • 30 kontöre internet olabilir
  • Telefonun hayırlı olsun arkadaşım...
    Ama şu başlığı değiştirsen Bedava 3G internet paketi var mı? gibi bişi yapsan
    Başlığı görünce ben de kampanya var sandım direk daldım
  • bana num taşımada arkadaşını geitr ref num yolla sana 100 mb 3G hediye internet paketi şifresi yollayayım
  • Sanırım öyle bir kampanya yok??
  • Forumda bedavadan biraz pahalıya internet paketleri bulabilirsin.Düzgün kişiler var sana yardımcı olurlar.
  • quote:

Orijinalden alıntı: xfurix

30 kontöre internet olabilir

Tabi canım. Geçen haftalarda banlı olduğum için sana bişey yazamadım. Önceden 10 kontördü. Sonra 15 oldu. Sonra 20 En son 30. Hemde bu olay 1 hafta içinde oldu. 1 hafta da 3 kere zam. Ne ayaksın sen. Kimsenin dikkatini çekmedi galiba bu zamlar
  • başka bir operatörde var 350 kontura 6gb internet...
  • quote:

Orijinalden alıntı: FeRSeRi

quote:

Tabi canım. Geçen haftalarda banlı olduğum için sana bişey yazamadım. Önceden 10 kontördü. Sonra 15 oldu. Sonra 20 En son 30. Hemde bu olay 1 hafta içinde oldu. 1 hafta da 3 kere zam. Ne ayaksın sen. Kimsenin dikkatini çekmedi galiba bu zamlar

Turkcell zam yaparken ben bos dururmuyum :)

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: FeRSeRi

quote:

Turkcell zam yaparken ben bos dururmuyum :)

Durmazsın tabi çakal

• quote:

Orijinalden alıntı: Achina

Telefonun hayırlı olsun arkadaşım...
    Ama şu başlığı değiştirsen Bedava 3G internet paketi var mı? gibi bişi yapsan
    Başlığı görünce ben de kampanya var sandım direk daldım

Adam işini biliyo bilerek böyle yazmış bu arada soruna gelince gece 12 de 3gmerak yaz 7040a gönder 100mb internet veriyor bide 10 saat görüntülü görüşme veriyodu sanırım ama ben kullanmıyorum sadece interneti kullanıyorum

• Zaten bi çok kişi adam gibi görüntülü görüşme hakkını kullanamıyor bende dahil.2 aydır 600 dakikalık görüntülü görüşme hakkım halen duruyor üstüne bi 600dk daha var.Şunları sesli görüşme yerine bi kullanabilsek işte o zaman köşeyiz.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.