Şimdi Ara

becker uygun hoparlör

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
1.456
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • 87 model mercedes 300SE aracımdaki orjinal kolonları önlerin deforme olduğu arkalarında twitersız oldukları sebebiyle aracın radyo teyp in kalması koşuluyla kolonları değiştirmeyi düşünüyorum.orjinal yerlerine konulacak hoparlör seçimimde sesin yükselmesini beklemeden sadece ses kalitesini artırmaya yönelik hangi hoparlörü tavsiye edersiniz.orjinal hoparlörleri 6 ohm empedanslı hoparlör bulunmuyor benimde 4 ohm almaktan başka çarem yok.fakat becker 753 olan teyp 2*20W çıkış gücüne sahip 4 ohm kolonları sürermi ve anfi kullanmayacağım.benim aşagıdaki seçimime ne dersiniz veya başka tavsiyesi olan var mı:

önler: alpin 4*6 inç coaxial 2 way speaker sxe 4625s
    arkalar: alpin 6 1/2 inç coaxial 2 way speaker sxe 1725s

• hiç bu fikir verecek yok bana...
  • 2x20 W çok düşük bi seviye bence takım olarak değiştir anfi felan . Konudaki asıl amacım bu arabaların hastasıyım Km de ne yakıyor ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: baskentkral

2x20 W çok düşük bi seviye bence takım olarak değiştir anfi felan . Konudaki asıl amacım bu arabaların hastasıyım Km de ne yakıyor ?

bizde orjinalin hastasıyız.mercedes becker teyp sız sürülmez.konsol yakışan ışık uyumu ve tip uyumu mükemmel.
    .km de şehir içi 400 /dışı 300 / ortalama 350 lpg de lpg fiyatı 2,5tl ye göre.
  • quote:

Orijinalden alıntı: savast

quote:

Orijinalden alıntı: baskentkral

2x20 W çok düşük bi seviye bence takım olarak değiştir anfi felan . Konudaki asıl amacım bu arabaların hastasıyım Km de ne yakıyor ?

bizde orjinalin hastasıyız.mercedes becker teyp sız sürülmez.konsol yakışan ışık uyumu ve tip uyumu mükemmel.
    .km de şehir içi 400 /dışı 300 / ortalama 350 lpg de lpg fiyatı 2,5tl ye göre.

Orjinalde biyere kadar hocam . Benim beklentimi karşılamayan orjinali ne yapalım biz . Bizim doğanın şehir içi 32 kuruş yaktığına göre 300 se bedavaya çalışıyo . Gün gelecek benimde 300 SEL im olucak . ' 560 SEC de olabilir

• arkalara kenwood 1620 aldım.biraz arkaların sesi önlere göre db farkından dolayı(86 db) az çıkıyor fakat kolonlar dan memnun kaldım bas tis güzel.mercedesim de arka ön ayrım düğmesinden biraz arkalara sesi verdiğimde ses çok güzel oluyor.özellikle ön deki alpinlerden sesi çok daha iyi.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.