Şimdi Ara

Bebek Maması ve Bezi İçin Sıcak Fırsatlar (975. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
19.677
Cevap
772
Favori
996.631
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
39 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 973974975976977
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Chicco we ye bakabildiniz mi? Pek yorum göremedim hakkında.

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • matmma M kullanıcısına yanıt

wee’ye bakmadım, Chicco goody plus travel sistem aldım.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Chicco'nun Goody plus ile Cheerio modellerinin görünüşü çok benziyor. Farklarını bilen var mı?

https://www.epey.com/bebek-arabasi/karsilastir/664242-690451/chicco-cheerio_chicco-goody-plus/

burada farkları listelenmiş. Ancak özet olarak;

cherrio 15kg taşıma kapasitesine sahip iken, goody plus 22 kg

goody plus çoğu chicco oto koltuğu ve portbebe ile uyumlu. Cheerionun uyumluluğu konusunda bilgi yok.

Ben aldığımda goody plus, travel sistem olarak güzel fiyattaydı. O yüzden tercih ettim

Cheerio kullanicisiyim hatta az önce amazonda yorum yazdım. Cheerio ya portbebe ya da anakucagi takılmıyor. Ayak desteği sabit olduğu için çocuk uyurken ayakları boşlukta kalıyor ki benim oğlum aşırı uzun değil 76 cm. Başı şemsiyeye değiyor o halde ayakları sarkıyor. Yatış pozisyonunu beğenmiyorum. Oturma pozisyonu da daha dik olabilirmiş. Bacak arasından gecen kemer kisa kalıyor bebek küçükken anlamadık şimdi kemeri alttan çekiyor. Arabanın eni goody plus tan daha dar. Şemsiyesi kısa kalıyor goody nin daha uzun. Aralarında fiyat olarak ne kadar farkı var bilemiyorum ama cheerio yerine chicco we ya da goody plus a bakabilirsiniz. We ye portbebe vs takılabiliyor yanlış hatırlamıyorsam ve ayak desteği de var

• Arkadaşlar selamlar alt değiştirmede kullanılan örtülerden almam gerekli. En son bimden 6 7 paket denk getirip almıştım. Gözünüze çarpan bir kampanya olursa etikletlermisiniz

• M.U.Y. kullanıcısına yanıt

Bunu yazmaya gelmiştim takip

1,85₺ iyi mi adet fiyatı?

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • Fatih kullanıcısına yanıt
    Şuanki piyasada bu fiyat uygun. Nerde ne marka ölçü nedir? Son olarak süper ince / soft mu?
    Ben bimden aldığım Jenny Willy marka ürünler ölçü olarak büyük olduğu için ikiye bölerek kullanıyorum. Ürün süper ince değil soft (yumuşak olması için içerisinde pamuk var) Fiyat uygun olursa süper incede tercih edilebilir sonuçta bebek alt değişimi yatakta yada alt açma ünitesinde genelde yapıldığı için bu üründe yumuşaklık beklenmesi göreceli

• arkadaşlar bezde stok yapmak mantıklım mı? bizim çoçuk 43 günlük baby turco 2 numara kullanıyor, diyoum 2 numaradan ve 3 numaradan stok yapayım sizce nasıl olur? bebekler kaç ayda numara atlıyor

• murattekno kullanıcısına yanıt
    Bence mantıklı değil. Bizim çocuk doğduğunda sleepy kullandık 2 paket yenidoğduğunda. prima pure den geçtik sleepy ye bir süre sonra pişik yaptı. Evde hiç açılmamış 4 paket 2 numara 6 paket 3 numara öylece duruyor. Şimdi geceleri prima premium care gündüz jenny willy kullanıyoruz. Ama arkadaşımın ikizleri var molfix kullanıyor hiçbir rahatsızlıkları olmadı bu biraz yenidoğan bebeğin teni ilede alakalı

Her şey Yanımda uygulamasında 15/50 indirim var bu fiyatlara geliyor hem incesi hem kalını.

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
    Şu ana kadar en çok 4 numara kullandık diğerleri bukadar çok kullanmadım yapacaksan 4ü stokla 👍

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

Ayrı ayrı 2 kere aldım. Gayet güzel fiyat

Bebek Maması ve Bezi İçin Sıcak Fırsatlar

Arattım ama bulamadım bölgenizde stok var olabilir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi M.U.Y. -- 17 Mayıs 2022; 13:52:2 >
  • Arkadaşlar 1 numaradan itibaren 3 numara dahil Prima Premium Care kullandık herhangi bir sıkıntı olmadı ama fiyatlar malum numara arttıkça artıyor 4 numara ile yeni markalara yönelmelimiyim bu durumda geçiş yapıp başka markada'dan memnun olan var mı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi VesPerN -- 17 Mayıs 2022; 13:53:19 >
  • VesPerN kullanıcısına yanıt

Ben Prima Pure kullandım ardından Premium Care kullandım. Sonrasında Sleepy ve Ebebek in markalarını denedim. Prima dan sonra pişik yaptı bu 2 markada şimdi Bim de satılan Jenny Willy marka bezi gündüzleri kullanıyoruz geceleride Prima Premium Care (bence Jenny Willy gayet yeterli ama hanım Prima dan yana ) kullanıyoruz pişik vs sorunumuz kalmadı.

yine de tam olarak primadan vazgeçememişiz hocam :-) bizde de pişik vs. olur diye bu zamana kadar markayı değiştirmeye cesaret edemedik

• VesPerN kullanıcısına yanıt

Bana göre bu bez gayet iyi bir sorun yaşamıyoruz ama eşim gece sızdırır diye prima da prima diyor  Bebek Maması ve Bezi İçin Sıcak Fırsatlar 

2 numara 200 tane anca kullanırsın. 3 numara alabilirsin 300-500 tane. 4 ve 5 numara ise 1000 er tane alabilirsin

• 
Sayfa: önceki 973974975976977
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.