Şimdi Ara

Bebek Maması ve Bezi İçin Sıcak Fırsatlar (955. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
19.677
Cevap
773
Favori
996.484
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
39 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 953954955956957
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Bio naturele geçtim bende. Bakalım sızdırma yapmazsa bundan devam edeceğim. 4 no kullanıyorum. Bebek 7 kiloyu geçti. Molfix pure soft 3 numara bez kullanıyorduk hep sızıyordu. 4 numara pure soft denemeden bio naturele geçtik. Bez küçük gelmişte olabilirdi. Şimdilik bio naturel 4 numaradan devam ediyoruz.

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • Tugi-uA T kullanıcısına yanıt
    Goon kullanıyorduk pandemi vakti tedarik zor olunca 3 numara bulamadık sonra ebebekten kendi markasink denedik inanılmaz çiş topluyor pişik yok ve tasma sızma yok. Gece bez değiştirme olayida kalkmıştı . Deneyin derim .

• Ben 4 e gecmistim evet, Sinir kilolarda cocugu sikmamasi adina bir ust bedene gectim ben hep.

• kızımın poposunda pişikten ziyade isilik oluştuğundan dolayı an itibariyle sleepy bio natural ve baby turco doğadan maceramız son buldu. sanırım çok hassas bir teni var ve bu iki ürün ona yaramadı.daha önce atopik dermatit teşhisinden dolayı ilaç aldık hatta bu alerji yüzünden uzun bir süre özel mama kullandı. şu an bile her akşam la roche posey lipikar baume alerji kremi sürüp yatırıyoruz. neyse kısaca molfix'e devam edeceğiz.

• soniquakee kullanıcısına yanıt

Bu sleepy bio olanı bizim çocuktada isilik yaptı biz de tekrardan prima premiuma dönmüştük. O bezin dokusu çok kalın pek sağlıklı değil gibi.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 1 yaş üstü bebelere mama combosu fırsatı var mı?

• Merhaba. Bizim oğlan 14 aylık devam sütü içmeyi bıraktı. GOLDEN GOAT 2 numara kullanıyordum. 6 kutu elimde kaldı. Jokerden alınmıştır. SKT 26/11/2023 tür. İlgilenen arkadaşlar bana özelden yazabilirler.

• Prima Aktif Bebek 5 için kampanya bilen var mı kardeşlerim?

• Weisanstein kullanıcısına yanıt

akakcede sma 3 lu aldim yeni fiyat iyiydi kirmizi sepet diye bir izmir firmasindan geldi

• alvarez kullanıcısına yanıt

Teşekkürler bir bakayım  Bebek Maması ve Bezi İçin Sıcak Fırsatlar 

• N11 kupon yüklemiş hesabıma arkadaşlar ihtiyacı olan varsa kullanabilir.
    Anne bebek ve çocuk giyim kategorisinde geçerli (emzirme ürünleri, bebek bakım sağlık , biberon ve aksesuarları , bebek oyuncak, bebek giyim, yürüteç, bebek odası, park yatak, mama sandalyesi , banyo tuvalet, hamile giyim , bebek arabası, bebek güvenlik, oto koltuğu , anne kucağı , çocuk giyim aksesuar)

500 TL üzerine geçerli %11 kuponu
    max 111 TL indirim sağlar

100 TL üzerine geçerli %11 kuponu
    max 55 TL indirim sağlar

(Bez mama vs. De geçerli değil. )

• serkan_4234 kullanıcısına yanıt

Alıntı

metni:
    (Bez mama vs. De geçerli değil. )

Anahtar kelime bu zaten hocam. klasik n11 numarası :)

• Arkadaşlar selam. Kızımız Allah’ın izniyle Ocak ayında aramıza katılacak :) Bez olayı kaldı bir tek onu da hangisini alsak bilemedik. Pişik yapma durumu söz konusu olduğundan stok yapmıyorum şimdiden. İlk hangi ürün ile başlamalıyız deneyimleriyle ilgili bilgi verebilecek var mı? İyi forumlar.

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • alvarez kullanıcısına yanıt
    Tek alınca kargo ücretsiz olurmu

• fatihkm kullanıcısına yanıt

Prima Pure ile başlayabilirsiniz; ancak fiyatı günden güne uçuyor.

Biz 1 ve 2 numarada sadece onu kullanıp, 3 ile birlikte gece Prima Pure, gündüz Molfix Pure&Soft ve Goon şeklinde devam ettik.

• the guardian14 kullanıcısına yanıt

Denemedim ama bende 1 kutu 7-10 gunde bitiyor zaten ondan 3 lu ucuz geliyor

• fatihkm kullanıcısına yanıt
    Biri 2.5 yaşında diğeri 6 aylık iki çocuğumda da 1 numara prima premium care ile başladım 2 ve 3 numaralarda prima aktif bebek ardından molfix daha sonra gözlemleyerek sleepy goon minies vs hepsini denedim. Biz bir sorun yaşamadık şükür

• Merhaba.. Bizim oğlan 14 aylık devam sütü içmeyi bıraktı. GOLDEN GOAT 2 numara kullanıyordum. 6 kutu elimde kaldı. Jokerden alınmıştır. SKT 26/11/2023 tür. İlgilenen arkadaşlar bana özelden yazabilirler.

• Migros’ta aynı marka bebek bezinde ikincisi %50 kampanyası mevcut (9-12 Ekim)

• 
Sayfa: önceki 953954955956957
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.