Şimdi Ara

Bebek Maması ve Bezi İçin Sıcak Fırsatlar (942. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
19.677
Cevap
772
Favori
996.588
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
39 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 940941942943944
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Uc numara beze ne zaman gectiniz? biliyorum kilolara yazili ancak mesela 4-6 kg 2 numara 6-9 3 numara gibi

• Merhaba, oncelikle dogru yere mi yaziyorum bilmiyorum ama; biz de 1 yasindaki oglum icin mama olarak aptamil kullaniyorduk. 3 numaradan basladik ve 4 numaraya gectik. Simdi doktorumuz kullandigimiz mamayi degistirmemizi soyledi.
    Eimde 1 adet aptamil 4 acilmamis 800gr mama var. İstanbul bahcelievler civarinda isteyen varsa 100 liradan verebilirim.
  • Humana Still Tee Emziren Anneler İçin Çay 200 gr ürününden elimde 7-8 paket var normal fiyatından çok daha uyguna vereceğim Ankarada düşünen varsa,çok çok almıştım kampanya yakalayıp elimde kaldı.

• Merhabalar mersinde yaşıyorum bebelac 2 nutrikonfor bulmakta zorluk çekiyorum ecza depolarında yok migroslarda yok carrefourada da yok, nasıl temin edilebilir. Aynı sorun aptamil conformil içinde geçerli.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi DIRAMALI -- 24 Ocak 2021; 10:3:37 >
  • DIRAMALI D kullanıcısına yanıt

Merhaba hocam 2 ay kadar önce bende aptamil conformil 1 numarayı mersinde nerede aradıysam bulamadım. Mecburen mama değiştirdim neyse ki gaz problemimizde azalmıştı yeni mamada problem yaşamadım. Şuan var mıdır bilmiyorum ama gezdiğim carrefour'larda aptamil conformil 2 numara vardı (Özellikle geçen hafta soli liparis sitesinin oradaki carrefourda 5-6 tane aptamil conformil 2 vardı.)

• Coimbra kullanıcısına yanıt

Kaçtan veriyorsun

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Prima premium care no 4 (126 lı paket)
    120 tl
    https://www.gittigidiyor.com/bebek-anne/prima-bebek-bezi-premium-care-4-beden-126-adet-maxi-aylik-firsat-paketi_pdp_651853590

Son 15 paket
     Bebek Maması ve Bezi İçin Sıcak Fırsatlar

26 stok 2 dakikada bitti 😁😁😁

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi foxryum -- 26 Ocak 2021; 10:6:25 >

• Arkadaşlar Sleepy Bio Natural deneyimleyen oldu mu?

Kendileri için piyasadaki en iyi ve en doğal bezmiş gibi yorumlar duydum,bilgisi olan paylaşır ise sevinirim.. Bebek Maması ve Bezi İçin Sıcak Fırsatlar 

• foxryum kullanıcısına yanıt

satıcı iyimiş sezerdemirci772407

• Hepsiburada da Humana mamalarda güzel indirim var.

İlave olarak Getir Büyük de prima fiyatları uygun ayrıca elinizde indirim de varsa 135/35 gibi çok daha iyi fiyata geliyor. bilginize.

• hepsiburada %20 indirimli bebelac ve aptamil saıcı h.burada olanlar

• DIRAMALI D kullanıcısına yanıt
    Pandemiden kaynaklı Aptamili normal mamalarını bile özellikle bir numaraları bulmakta herkes zorlanıyor büyük bebek mağazaları ile görüştüğüm de stok sorunumuz var diyor hatta özellikle ebebek gibi büyük mağazalarda dört adetten fazla alamıyorsunuz
  • gsad1905 G kullanıcısına yanıt
    Ben de şu anda bir numarasını kullanıyorum gayet memnunum
  • THESİMPSON kullanıcısına yanıt
    aptamilde kabızlık sorunu yokmu benim ilk çocukta çok zorluk çektik o yüzden, son senede düzeldi
  • THESİMPSON kullanıcısına yanıt

a101 aptamil kakılı . aptamil fiyatına hipp var humana var tavsiye ederim yani. 10-20 fazla verirsiniz ama düzgün mama alır çocuk.

• cauchy33 C kullanıcısına yanıt

çok teşekkürler.

• Mamalarda hem fiyatlar uçtu gitti hem de raflarda çoğu ürün yok. Özellikle 1 numaralar kara borsa oldu sanki. Hadi hayırlısı

• Baby turco doğadan bez nasıl arkadaşlar. Sleepy kullanıyoruz normalde memnunuz bu ürün A101’de indirime girmiş aşağı yukarı aynı ürün gibi yorumlar var.
    Kullanıcı yorumu alabilir miyim ?
  • A101 Kampanya kombosu ile bez stoklari tamamlandı,kullandığınız bez veya Mama varsa değerlendirin dostlar ;
    Masterpass 300/50
    İlk alışveriş 20
    Çok al az öde kampanyası ile birleşince 143 lira  Bebek Maması ve Bezi İçin Sıcak Fırsatlar

• Weisanstein kullanıcısına yanıt

bebeğe bağlı bir şey olsa da bir süredir SMA optipro alıyorum. bu hafta 2 numaraya geçiyor. Hipp bariz şekilde hafif ve doğal hissi olsa da fiyat farkına değmediğine karar verdim. 5 günde 1 kilo mama. ayda 1000 küsür yapıyor.

sma çok ucuzladı. sebebini bilmiyorum. kilosu 115 lira civarına satıyor ebebek bile. 800'lük teneke kutu da var. ben memnunum.

• 
Sayfa: önceki 940941942943944
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.