Şimdi Ara

Bebek Maması ve Bezi İçin Sıcak Fırsatlar (936. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir (1 Mobil) - 2 Masaüstü1 Mobil
5 sn
19.677
Cevap
772
Favori
996.608
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
39 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 934935936937938
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    https://www.carrefoursa.com/evy-baby-bebek-bezi-maxi-2-li-paket-60-adet-p-30258169

Bilgilendirme için teşekkürler.
    CarrefourSA %40 indirimiyle bu üründen stok yaptık, 2 ay bez derdimiz kalmadı, umarım memnun kalırız.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Komkoman K kullanıcısına yanıt
    Sağolun güzel fırsat

• Migrosta sleepy bezlerde indirim güzel gibi her numara 18.75 olup adet sayısına göre makul

Islak mendil de bence bedavA

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kimliksiz41 -- 21 Kasım 2020; 14:21:21 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• greenpeace16 kullanıcısına yanıt

Rica ederim hocam fiyat çok iyi umarım ihtiyacı olanlar görür

• https://www.hepsiburada.com/bebelac-gold-2-devam-sutu-2-900-g-6-12-ay-bebelac-gold-3-cocuk-devam-sutu-350-gr-1-yas-p-HBV00000ZLUZZ?magaza=Hepsiburada

159,90

2 x Bebelac Gold 2 900gr
    1 x Bebelac Gold 3 350gf

• arkadaşlar selam

devam sütüne başlayacağız. devam sütü markasına doktor tavsiyesine göre mi, bebeğin beğendiği markaya göre mi seçiyorsunuz ? bizim doktomuz hipp markayı önerdi ama bebeğimiz içmedi. mecburen aptamil aldık, onu beğendi. gaz yapmayan iyi markalar nelerdir. tavsiyeniz varsa sevinirim

• quote:

Orijinalden alıntı: sparcoo

arkadaşlar selam

devam sütüne başlayacağız. devam sütü markasına doktor tavsiyesine göre mi, bebeğin beğendiği markaya göre mi seçiyorsunuz ? bizim doktomuz hipp markayı önerdi ama bebeğimiz içmedi. mecburen aptamil aldık, onu beğendi. gaz yapmayan iyi markalar nelerdir. tavsiyeniz varsa sevinirim

Bebelac gold deneyebilirsiniz. Dikkat edin gold olani alin.

• quote:

Orijinalden alıntı: sercigs

Carrefour mobil uygulamasinda bebek bezlerinde %40 Indirim var. ihtiyaci olan kacirmasin.
    Sanırım indirimi geri çektiler, diğer indirimler duruyor, hatta ana sayfada bebek bezi banneri de duruyor ama bebek bezi fiyatları eskiye dönmüş

• muzzy255 kullanıcısına yanıt
    Aldim bunu ben 3 noyu napicaz ama daha 6 aylik bebek. Dayanirmi 6 ay

• kimliksiz41 kullanıcısına yanıt
    Hocam tanesi 15 kurusa geliyor neresi bedava. 9 kuruda aliyorum bunun daha iyisini. Su ve pamuk sadece

• Dayanır tabii, Allah bağışlasın, 1,5 yıl kadar oluyor SKT'leri, benimki 10 aylık, cuk oturdu bize.

• Şimdi baktım devam ediyor hocam. Evy baby aldık fiyatı indirimli hala.

• muzzy255 kullanıcısına yanıt
    Tesekurler hocam. Sizinkinede Allah saglik sihhat versin.

• Komkoman K kullanıcısına yanıt
    120 adet yazıyor 80 adet gönderdiler uğraştırcaklar iade ile.

Heryerinde 120 yazarken 80 li göndermek nedir ya , müşteri hizmetleri ne dedi hocam duruma

• OnLyMoKoKo kullanıcısına yanıt
    Mesajı attıktan sonra carrefour mh yi de aramıştım, bu kampanyada tarih yok, belli bir satıştan sonra stok düşerse kampanya bitirilebiliyor demişti. Demekki tekrar aktif oldu kampanya.

Teşekkürler

• sparcoo kullanıcısına yanıt

bebeğe göre değişiyor sanırım .biz bebeleac gold ile başladık .1 aydan sonra sma kullandık.doktor dedi.

kokusu sma nın daha iyiydi bebelac a göre.şimdili sorun yok gibi bilemiyorum

Benim siparişim de geldi. İrsaliyede bile 120 adet yazarken 80 adet geldi. Müşteri hizmetleriyle görüştüm. Ürün iadesi mi alalım, ücret iadesi mi yapalım diye sordular. Eksik olan 40 tane bez 0.66 kuruştan 26 lira eder, para iadesi verebilir misiniz dedim, 30 lira yatıracaklarmış kartıma.

Diğer sitelere ibret olur inşallah.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi NS_85 -- 24 Kasım 2020; 13:46:31 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • NS_85 kullanıcısına yanıt
    Hocam bana 20 tl yatırdılar ne diyim ayıp valla.

Demek ki karşınızdaki müşteri temsilcisine göre değişiyor. Bana "Kaç lira iade yapsak memnun olursunuz?" diye sordu mesela.

Bence burada yatırılan miktardan çok tutum önemli. İlanda yanlışlık olmuş ürünü gönderin paranızı iade edelim diye kestirip atabilirlerdi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi NS_85 -- 24 Kasım 2020; 16:36:34 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 934935936937938
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.