Şimdi Ara

Bebek Maması ve Bezi İçin Sıcak Fırsatlar (933. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
19.677
Cevap
772
Favori
996.632
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
39 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 931932933934935
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Prima 8 için kampanya var mı bezlerde arkadaşlar?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • tembelreis T kullanıcısına yanıt

Bu kodları nereden takip edebiliriz. Nasıl haberiniz oluyor?

• Ben forumda sıcak fırsatlar genel konusunda gördüm hocam , kod hala geçerli mi onu bilmiyorum.

• Hipp 3 alıyorum neredeyse sürekli artıyor fiyatı dün 90 liraydı 600 gr bgstore da bugün 98 lira yaklaşık 3 5 ay öncesine kadar bu fiyatlara 800 gramı alınabiliyordu şimdi 600 gr bile alamayacak duruma geldik... Hipp 3 için daha uygun bir fiyat bilen varsa yazabilir mi?

• Pardayyan kullanıcısına yanıt

Dün mamaya,kargoya,ulaşıma hemen her gruba zam geldi.

• -frambuaz kullanıcısına yanıt
    Maalesef ebebek den 21.90TL aldığım Hero Baby mama 25.90TL oldu.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • OnLyMoKoKo kullanıcısına yanıt
    Hocam hero baby dikkatimi cekmisti fiyatiyla. Niye ucuz digee mamalara gore. Siz memnun musunuz

• Memnunuz hocam kızımız severek içiyor.

3 aylıkken mamaya geçmek zorunda kaldık hipp aldık doymuyor sürekli mama istiyordu doktor mamayı değiştirmenizi söyledi. Bebelac Gold aldık çok gaz yaptı ve kokusu hoş değil balık kokuyor.

Ebebek de mama bakarken gördüm 1 kutu aldım denemek için o günden bu güne Hero baby içiyor kokusu tadı çok güzel. Gaz sorunu da düzeldi.
    Kilosu da doktorun söylediği hedeflere ulaşıyor maşallah.
    6 aylık olduk 2 numaraya geçtik bu hafta.

1 kutu alıp deneyin mamayı severse devam edersiniz.

• OnLyMoKoKo kullanıcısına yanıt

Anladım hocam. Teşekkürler. Deneyelim bi. Büyük ihtimalle üreticisi yerli olduğu için fiyatı dövize bağlı değildir çok fazla. Eskiden ülkerindi ama el değiştirmiş sanırım.

• Menşe İspanya yazıyor hocam.

• Pardayyan kullanıcısına yanıt

hocam bizde doğduğundan beri hipp kullanıyoruz, 5 gün önce hipp 3 800 gr 145 tl den aldım farmasanal sitesinden.

• tembelreis T kullanıcısına yanıt
    Hâlâ devam ediyormu ben bulamıyorum?

• 6 aylık bebeğimiz zayıf olduğu için mama kullanmayı düşünüyoruz şimdiye kadar sadece anne sütü ile beslendi. İçeriğinde sıkıntılı madde bulunmayan en uygun ne kullanılabilir ? Bimde bebevita diye bir marka var baktım üreticisi hipotez yazıyor ulaşma kolaylığı ve fiyat olarak iyi gibi ama ürün iyi midir kullanan var mı?

• hakim bey kullanıcısına yanıt

Her mama her bebekte farklı etki gösteriyor bu yüzden biraz da deneme yanılma yöntemiyle bebeğinizin sevdiği uygun mamayı bulacaksınız. İkizlerimde bile farklı mamaları kullanıyoruz. Birinde hiç bir sıkıntı yok iken aynı mama diğerinde gaz ve kabızlık yapıyor.

Size tavsiyem öncelikle baby goat'ı denemeniz.İçerik olarak hem keçi sütlü hem de diğerleri arasında gerek kullanılan yağlar gerekse doğal içerik bakımından en zararsızı (palm yağı, soya vs yok) Diğerlerine nazaran suda fazla çözülmediği ve kokusundan dolayı şikayet alan bir ürün ama sonuçta bebekler içecek eğer beğenirlerse başka ürünlere bakmamanızı tavsiye ederim.Rakibi golden goat'a göre fiyatı daha uygun.Diğer bütün ürünlerin çoğunda en basitiyle palm yağı mevcut.

• Gaz sikintisi ceken arkadaslar Bebelac Nutrikonfor da deneyebilir. Bizde de inanilmaz gaz sancisi vardi. Bircok mama denedik fakat cozum nutrikonfor oldu. Cok memnun kaldik. MM ve ustu migroslarda bulunuyor ve sadece 300gr kutusu mevcut. O da 53 liraydi en son.

• Oğlum için ben de fırsat kolluyorum. İnşallah bir kampanya buluruz.

Sma 1 0-6 Ay 400 gr Bebek Sütü

Almanyada satılan bebevita ile içeriği aynı değil. Mühendisinoğlu diye bu işleri araştıran biri var o söylemişti zamanında.

• Teşekkür ederim tavsiyeleriniz sonrası yaptığım araştırmalar doğrultusunda baby goat ile başlayıp beğenmezse duruma göre yeni değerlendirme yapacağız. Cevap yazan herkese teşekkürler.

• quote:

Orijinalden alıntı: THESİMPSON

Oğlum için ben de fırsat kolluyorum. İnşallah bir kampanya buluruz.

Sma 1 0-6 Ay 400 gr Bebek Sütü

biz de yenidoğan kızım için sma1 400 gr almıştık ama anne sütü hemen gelince ihtiyaç olmadı. Geçen haftasonu 1 kez deneme amaçlı vermiştik. Kutu öyle duruyor, açtıktan sonra ne kadar sürede tüketilmeli bilmiyorum. Yakın olsaydınız ücretsiz verirdim.

• 
Sayfa: önceki 931932933934935
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.