Şimdi Ara

Bebek Maması ve Bezi İçin Sıcak Fırsatlar (912. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
19.677
Cevap
772
Favori
996.581
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
39 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 910911912913914
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Tavsiyem kullandiginiz bir numarayi alip denemeniz. Sleepy e de onyargilar vardi fakat ilk oğlumda full sleepy kullandik/kullaniyoruz cok memnunuz. Turco da belki o kalitededir.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Migrosta 3 lü sleepy ıslak mendil 15 tl ihtiyacı olan alabilir. piyasaya göre uygun fiyatı.
  • quote:

Orijinalden alıntı: biyikliadam

Tavsiyem kullandiginiz bir numarayi alip denemeniz. Sleepy e de onyargilar vardi fakat ilk oğlumda full sleepy kullandik/kullaniyoruz cok memnunuz. Turco da belki o kalitededir.
    Piram çare Molfix sleepy kulllanidk hep memnunuz ama malum 5 numara hepsi 1 TL yaklaştı
    Turco baby 70 kuruşa denk geliyor
    Islak mendil tane 3 TL asıl bomba o🤗😂

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • alemci83 A kullanıcısına yanıt
    Aynen hocam bizde 6 numara kulot bez kullaniyoruz artik güç sleepy e de zor yetiyor malesef. Oda sağlam zamlandi. İslak mendil olayinida zamaninda a101 den aldiğim çok sayida islak mendilim var. Onlari aliyorum paketten kalip seklinde cikartip musluk altinda sicak suyla yikiyorum. Butun kimyasal akiyor (oldugu kadar ) bu islemi birkac kez tekrarliyorum. ( Su emdir sık su emdir sık seklinde) sonra mutfaktan aldigim kare plastik saklama kabinda kullaniyoruz. Hem islakligini nemliligini istediginiz gibi ayarliyabiliyorsunuz hemde bi nebze kimsayal etkenlerden arinmis oluyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: alemci83

Turco baby deneyen oldumu
    biz 3 numarasını denedik eşim normal 3 numaradan biraz küçük gibi dedi
  • alemci83 A kullanıcısına yanıt
    Baby Turco 2 adet ikili deneme paketi aldım, 4 kez denedik hepsinde yaşı dışarı çıktı. Asla almayı düşünmüyorum. Paddlers’dan inanılmaz memnun kaldık, onunla devam.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi HaTToRi -- 22 Şubat 2020; 21:34:31 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Dostlar aptamilin yeni doğan için Pronutra ve Prosyneo isimli iki serisi var. Bunlarin arasındaki farkı bilen var mı?

Düz aptamil 1 bebeğimize gaz yaptığı için doktor hipp 1 Combiotic önerdi fakat heryerde bulunmuyor, ayrıca gaz sancısı rutin 21:00-23:00 arası devam ediyor. Fayda edecekse aptamilin pronutra veya Prosyneo serisinden birini kullanmak istiyorum. Siz hangisini kullanıyorsunuz? Ayrıca Gaz yapmaması için Lansinohun antikolik biberonunu kullanıyoruz.

• Trendyol 100/20 ücretsiz süpermarket aradığınız herşey kataloğundaki (ana sayfadaki ilk katolog) bebek bezlerinde geçerlidir.

• system_25 kullanıcısına yanıt
    kardeş inek sütü allerjisi var mı diye dikkat edin.gaz da uykusuzluk da yapar.gerekirse allerjik mamaya geçilir.tadı berbat bebekler genelde kabul etmiyor.biz hipp 1 de kullandık gaz aynen devam etti.aptamil pronutra da aynı sayılır normal mama bunlar.proseyno sanki daha farklı bir mama gaz ve allerjisi olan bebekler için deniyor ben de kullanmadım ama radarıma girdi bir alıp deneyeceğim.hipp1 combiotic migrosta var.
  • dracarys41 D kullanıcısına yanıt
    Aptamil Prosyneo daha ziyae prematüre bebeklere verilen bir mama, bizimkilerde 1.5 ay erken doğdular, doğumdan beri kullanıyoruz,memnunuz.Arada golden goat, baby goat, hip combiotic kullandık,bizimkiler hepsini çok sevdi, 2 numara için ek gıda ile beraber similac aldım, onu da deneyeceğim.Hiçbirinde büyük gaz sıkıntıları yaşamadık, olması gerektiği kadar.

• quote:

Orijinalden alıntı: dracarys41

kardeş inek sütü allerjisi var mı diye dikkat edin.gaz da uykusuzluk da yapar.gerekirse allerjik mamaya geçilir.tadı berbat bebekler genelde kabul etmiyor.biz hipp 1 de kullandık gaz aynen devam etti.aptamil pronutra da aynı sayılır normal mama bunlar.proseyno sanki daha farklı bir mama gaz ve allerjisi olan bebekler için deniyor ben de kullanmadım ama radarıma girdi bir alıp deneyeceğim.hipp1 combiotic migrosta var.
    Prosyneo için sezeryan bebeklerde de faydalı deniyor. Normal doğumdan alamadığı bağışıklık sistemi besinlerini takviye ediyor deniyor. Bizimki sezeryan doğdu. Aslında bir kez denemek lazım, belki fayda eder. Migrosta hipp1 72 TL olmuş. Fiyatı kitlemişler.

Bu nasıl bir zamdır arkadaş ya. 72,90 olmuş migrosta. Daha geçenlerde 62.90 ya da 63,90 dan alıyorduk. 10 lira zam mı gelirmiş bir mamaya yazıklar olsun

• Jokerde prima ürünlerinde %29 indirim var. Bebek bezi almak isteyenler bakabilir. Özellikle premiumcare 1 ve 2 numara oldukça uygun 56,45 TL

Joker geçen kargomu göndermedi ürünleri iptal etti hiç tavsiye etmem

• quote:

Orijinalden alıntı: sbs03

Joker geçen kargomu göndermedi ürünleri iptal etti hiç tavsiye etmem
    Benim siparişleri kargoya vermişler.

• Baby Turco Bebek Bezi merak edenler için ücretsiz deneme boy KARGO ÜCRETİ YOK

http://market.babyturco.com.tr/denemeniz-icin-ucretsiz

• Golden goat bundan 1 ay önce sağlam zam yaptı. Hiçbir yerde 70den aşağı bulacağınızı sanmıyorum. Ben marka değişikliğine gittim.

• quote:

Orijinalden alıntı: escanor_

Golden goat bundan 1 ay önce sağlam zam yaptı. Hiçbir yerde 70den aşağı bulacağınızı sanmıyorum. Ben marka değişikliğine gittim.
    bende bebelac golda geçtim bakalım ne olcak
  • Prima 6 numara stok yapicam en iyi fiyat nerdedir acaba?

• 
Sayfa: önceki 910911912913914
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.