Şimdi Ara

Bebek Maması ve Bezi İçin Sıcak Fırsatlar (873. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
19.677
Cevap
772
Favori
996.579
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
39 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 871872873874875
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: krKRAL

Ben de evdeeczane.com dan 3 lü paketlerden 2 tane aldım sorunsuz geldi ve 2020 tarihli hepsi. Ayrıca hızlı bir şekilde geldi
    Hangi mamayı almıştınız? Similac 2 geçen ay almıştım fiyatı uygundu tarihidi de 2020 idi,geçen hafta alacaktım stokta yok,halende gelmemiş.
  • Hipp almıştım. Şimdi stok durumunu bilmiyorum tabi çabuk bitiyor galiba

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Jokerde 300/50 indirim var. En uygun 160TLye bulabildiğim Prima premium care 4 (156lık) 2 adet alımda 143TL ye geldi. Çok fazla bir şey değil ama en azından piyasanın altına gelmiş oldu.
  • Arkadaşlar yeni doğan için ıslak mendil tavsiyesi olan var mı ?

• Doğduğu gunden beri sleepy kullandık çok memnunuz.dene bebeğin bünyesi hassas değilse devam edersin

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • ownerplus kullanıcısına yanıt
    Doğduğu gunden beri sleepy kullandık çok memnunuz.dene bebeğin bünyesi hassas değilse devam edersin

• Selamlar, buraya yalnızca tavsiye için geldim. Bizim bebekler 33+2 olarak doğdu. Birisi 23 gündür küvezde. Diğeri ise 15 gündür yanımızda. Şöyle bir uyarıda bulunacağım. Bebeğiniz prematüre doğduysa Aptamil Prematil veya Bebelac Nenatal mama almak zorundasınız. Her iki mama da aynıdır, hatta üretici aynı ithalatçı farklı sadece. Ancak şöyle bir durum var. İki mamayı da marketler ve eczaneler stoklarında tutmuyor. Eşi erken doğum yapan vs. varsa bilgisi olsun.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • ownerplus kullanıcısına yanıt
    Sleepy merhaba bebek natural seti almıştım zamanında 6 koli. İçinden sleepy natural ıslak mendil çıkmıştı. Her gören kullanan çok beğendi. İçeriği temiz olması da güzel. Bi kere de şok marketten bebeland ıslak mendil aldım onunda içeriği temiz. Sadece su ve potasyum sorbat var. Mendili de güzel gayet. Temizliyor. Onun dışında uğraşırim diyorsan ebebekte pamuk var kaynamis ılımış su ile islatip kullanıyorsun. En temiz yöntem bu.

• Selam,
    Bizim bebeklerden biri 2500 gramı geçmek üzere. Artık 1 numara mamaya geçeceğiz Var mı öneriniz?

• Maddi durumun el verirse hipp al. Birazcık pahalı diğerlerine göre. Hipp şekersiz aptamil şekerli. Hipp içmez ise aptamil alırsın

• Sanki Bana Pele kullanıcısına yanıt
    Sma ile başladık yemedi. Aptamil pronutra vermeye başladım onu yedi. Sonra bebelacgold denedim kabız yaptı. Aptamilin pronutra olmayanından verdik onda da kabızlık yaptı. Tekrar aptamil pronutra ya döndük. Karar sizin :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi redkit_esk -- 12 Ağustos 2019; 15:53:4 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: bilodemir

Maddi durumun el verirse hipp al. Birazcık pahalı diğerlerine göre. Hipp şekersiz aptamil şekerli. Hipp içmez ise aptamil alırsın
    Hipp aldık. Yarına başlarız sanırım :) Teşekkürler öneri için.

• Hb seçili süpermarket ürünlerinde %10 indirim var mobilde, içinde bezler de var almak isteyenler için
    Migrosta da bazı bezlerin 2.si %50 indirimde ama migros biraz pahalı. Ama market kampanyaları ile birleştirmek isteyen varsa bakabilir yine

aptamil conformil 1 tavsıye ederım migroslarda rahatca bulunabılır fıyat 62.95
    Golden goat.

• quote:

Orijinalden alıntı: escanor_

Golden goat.
    Golden goat kesinlikle öneriyorum ben de. Bizim çocukta sindirim sıkıntısı vardı, bir tek bunu içince rahatlıyordu, sindirimi kolaydı. Suda bile hemen ediyor, aptamil hipp sma fln zor eriyo mesela, onları da denedik. Gaz problemi minimuma indi golden goat ile. Gelişimi de gayet iyiydi bunu içerken

Hipp'in kağıt kutuda olanını değilde teneke kutuda olan combiotic olanını alabilirsiniz. Alternatif olarak ise similac'ı öneririm.
  • quote:

Orijinalden alıntı: apollonx

Hipp'in kağıt kutuda olanını değilde teneke kutuda olan combiotic olanını alabilirsiniz. Alternatif olarak ise similac'ı öneririm.
    Kağıt kutuda olanı aldık ama bi bakalım

Combiotic olan kabız yapmadığı gibi ekstra vitaminleri de vardı sanırım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: apollonx

Combiotic olan kabız yapmadığı gibi ekstra vitaminleri de vardı sanırım.
    Bir hafta içinde bizim canavar harcar bunu zaten. Tavsiyeleri dikkate aldım. Ona göre alacağız bundan sonra. Yalnız tek bebek iki haftada 1 kilo mama bitirdi. Diğeri de küvezden çıkıp gelince ayvayı yedik Beyler fabrikayı getirin bize

• 
Sayfa: önceki 871872873874875
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.