Şimdi Ara

Bebek Maması ve Bezi İçin Sıcak Fırsatlar (867. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
19.677
Cevap
772
Favori
996.625
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
39 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 865866867868869
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Molfixte 3 numaraya geçtik. Birim fiyatı 43 kuruştan 58 kuruşa çıktı. Var mı uygun fiyata almak için bi taktik? Trendyol kodları da bitmiş sanırım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi brktmr -- 24 Haziran 2019; 20:44:56 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • sbs03 S kullanıcısına yanıt
    Bebekten bebeğe göre değişiyor demek ki hocam bizde de molfix>sleepy>prima.

Memnuniyet bir yana mühendisinoğlu isimli instagram sayfası primada petrol türevi bir solüsyon kullanıldığını, bebeğin 24 saat boyunca buna maruz kalmasının risklerinden bahsetmiş, haklı.

• Hepsiburada aptamiş ve bebelac mamalarda bana özel mail geldi %25 indirim var. İsteyen arkadaşa verebilirim. Stok 2

• quote:

Orijinalden alıntı: adem_2c

Hepsiburada aptamiş ve bebelac mamalarda bana özel mail geldi %25 indirim var. İsteyen arkadaşa verebilirim. Stok 2
    bebelacta gecmio
  • quote:

Orijinalden alıntı: brktmr

Molfixte 3 numaraya geçtik. Birim fiyatı 43 kuruştan 58 kuruşa çıktı. Var mı uygun fiyata almak için bi taktik? Trendyol kodları da bitmiş sanırım.
    Migros ta var hpcam 1 alana 2. %40 indirim 144 adeti 75 tl adet 52 kurusa geliyor... kartla puanla biraz daha uyguna gelir...

• 42_JeoGenc_42 kullanıcısına yanıt
    Bebelac devam sütlerinde geçiyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: adem_2c

Bebelac devam sütlerinde geçiyor.
    geçmiyor gold larda ben denedim sabvahtan beridir bakıyorum düzelir mi di düzeleceği yok
  • quote:

Orijinalden alıntı: paşa1978

Migros ta var hpcam 1 alana 2. %40 indirim 144 adeti 75 tl adet 52 kurusa geliyor... kartla puanla biraz daha uyguna gelir...

Alıntıları Göster
    GittiGidiyor'da 30 lira kod var.376 tanesi 212 lira. Kod ile 182 lira. Tanesi 49 kuruşa geliyor ama 376 fazla olur sanki. Zaten 94 tane ben aldım. 50 civarı da sleepy varmış. 3 numara ne kadar zaman gider bilgin var mı hocam ?

• quote:

Orijinalden alıntı: enparlayan

https://m.trendyol.com/molfix/kulot-bez-5-beden-junior-aylik-firsat-paketi-120-adet-p-5769837?boutiqueId=315943&merchantId=107812 kod ile alınabilir mi? Başka sitelerde daha ucuzunu bulamadım.
    Arkadaşım sleepy külot beze göre kalınlığı nasıl sleepy havalar ısınınca pişik yapmaya başladı kalın geldi 5 beden kullanıyoruz.

• quote:

Orijinalden alıntı: propes

Arkadaşım sleepy külot beze göre kalınlığı nasıl sleepy havalar ısınınca pişik yapmaya başladı kalın geldi 5 beden kullanıyoruz.

Alıntıları Göster
    Beğenerek kullandığımız 6 numara Sleepy sıcaklarla birlikte kızımda da pişik yaptı. Ki çok sık degistiririz.

Goon külot bez ve Baby&me aloe veralıdan memnunuz.

• quote:

Molfixte 3 numaraya geçtik. Birim fiyatı 43 kuruştan 58 kuruşa çıktı. Var mı uygun fiyata almak için bi taktik? Trendyol kodları da bitmiş sanırım.
    Ben geçen migrostan aldım.72li 2 paket aldım 75 tl verdim.sanırım 52 kr a geliyor.
    Migrosta bazı ürünlerde 2. Ürüne %40 indirim yapıyor o şekilde çok uyguna geliyor tavsiye ederim.bebeğiniz kaç aylık oldu bu arada?

• M.ERTEN kullanıcısına yanıt
    6 kg oldu hocam. Küçük beden olmayınca büyüğe geçiyoruz.

• quote:

6 kg oldu hocam. Küçük beden olmayınca büyüğe geçiyoruz.
    Tamam kg oldu da kay aylık oldu diye sormuştum:)

40 günlük hocam. Kilo daha işe yarar diye şeyetmiştim

• Bu konunun eski bir takipçisi olarak diyorum ki; dayanın arkadaşlar bu günler geçecek, çok rahatlayacaksınız:))))

• hektor20tr H kullanıcısına yanıt
    Hocam selamlar,

Bizim de prima külot bez bebeğin sırtından pişik yaptı, bez değiştirmeyi düşünüyoruz. baby&me Aloe Vera ile normali arasında ne fark fark? Hangisini önerirsiniz? Normalinde çöp poşeti rulosu da hediye görünüyor.
    https://www.e-bebek.com/baby-me-aloe-vera-maxi-4-numara-bebek-bezi-7-14-kg-100-adet-p-bae-2399001/
    https://www.e-bebek.com/baby-me-maxi-4-numara-bebek-bezi-7-14-kg-100-adet-p-bae-20084/

• quote:

Orijinalden alıntı: careemm

Hocam selamlar,

Bizim de prima külot bez bebeğin sırtından pişik yaptı, bez değiştirmeyi düşünüyoruz. baby&me Aloe Vera ile normali arasında ne fark fark? Hangisini önerirsiniz? Normalinde çöp poşeti rulosu da hediye görünüyor.
    https://www.e-bebek.com/baby-me-aloe-vera-maxi-4-numara-bebek-bezi-7-14-kg-100-adet-p-bae-2399001/
    https://www.e-bebek.com/baby-me-maxi-4-numara-bebek-bezi-7-14-kg-100-adet-p-bae-20084/
    baby me tavsiye kesinlikle olunur bizim hanım primadan daha iyi oldugunu söylüyor 3 numarasını kullanıyoruz aloe vera olanı farkı bende bilmiyorum herhalde kokulu çöp boşeti küçük boy az miktarlı birşey geliyor

• BlackMon B kullanıcısına yanıt
    Tavsiyeniz için çok teşekkürler hocam. Bugün 50'lik paketini alıp deneyeceğim şimdilik stok yapmayım. Pişik felan olmaz da beğenirsek daha sonra stok yapacağım inş.
  • quote:

40 günlük hocam. Kilo daha işe yarar diye şeyetmiştim
    40 günlükken 3 numara ya mı geçiş yaptınız maşaAllah Rabbim sağlık sıhhat versin.bebeğiniz erkek mi:)

Allah razı olsun hocam. Konu kirlenmesin diye PM atıyorum.

• 
Sayfa: önceki 865866867868869
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.