Şimdi Ara

Bebek Maması ve Bezi İçin Sıcak Fırsatlar (863. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
19.677
Cevap
772
Favori
996.609
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
39 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 861862863864865
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar neden genellikle Hipp i tercih ediyorsunuz?bende mş onu alsam bilemiyorum. Taurin (zeka gelişimini destekleyen madde) yok deniliyor nişasta var deniliyor.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: hi_cazz

Bu mesaj silindi.
    epsiburada bebek katagorisinde geçerli 50 tl ve üzeri alışverişlerde 20 tl indirim için pm gönderebilirsiniz. (ücretsiz)

(Bebek bezinde de geçerli)

Cevapları Gizle
    Bu Mesaja Gelen Cevaplar söz konusu şahıs sahtekardır. kesinlikle alışveriş yapmayın. eski nickleri hades864, cigofix vs imiş. sembolik dolandırıldık. ama paramı geri göndermezse savcılığa gideceğim.

• quote:

Orijinalden alıntı: onurordek

epsiburada bebek katagorisinde geçerli 50 tl ve üzeri alışverişlerde 20 tl indirim için pm gönderebilirsiniz. (ücretsiz)

(Bebek bezinde de geçerli)

Cevapları Gizle
    Bu Mesaja Gelen Cevaplar söz konusu şahıs sahtekardır. kesinlikle alışveriş yapmayın. eski nickleri hades864, cigofix vs imiş. sembolik dolandırıldık. ama paramı geri göndermezse savcılığa gideceğim.

Alıntıları Göster

Ben de dolandırıcı olduğunu gördüm anladım hemen eft istemesinden

• hi_cazz H kullanıcısına yanıt
    Ben de mesaj attim akli sira kandiracak bizi.

Adam 20 tl indirim için pm atin diyor. Indirim olunca 20 tl yi eft ya da havale ile gonderin diyor. Ee ben ne anladim indirimden hepsiburadaya verecegim 20 tl yi sana gonderiyorum

• Ben de pm den nası indirim olduğunu sordum, ben alıcam sen bana havale yapıcaksın fln diyince cevap bile yazmadım, dikkat edin. Çalıntı kart ile alır fln al başına bela

• Arkadaşlar 2 günlük bebegimize hediye gelicek bu mamayı önerirmisiniz (400 gramı )
    https://www.hepsiburada.com/evolvia-nutripro-1-bebek-sutu-800-gr-pm-HB000001AP3H-yorumlari

100 ml hazırlanmış mamada 37 mcg oranında flor var
    Bu flor olayı cocukdan zeka gerigiligi yapıyormuş fakat nedir ne değildir bilgisi olanlar acil bilgi verebilirmi?
    Yada ne önerisiniz bebek maması olarak

• quote:

Orijinalden alıntı: elmariacci

Ben de mesaj attim akli sira kandiracak bizi.

Adam 20 tl indirim için pm atin diyor. Indirim olunca 20 tl yi eft ya da havale ile gonderin diyor. Ee ben ne anladim indirimden hepsiburadaya verecegim 20 tl yi sana gonderiyorum

Hayatımda gördüğüm en mantıklı teklif

• quote:

Orijinalden alıntı: Turk1nq

Arkadaşlar 2 günlük bebegimize hediye gelicek bu mamayı önerirmisiniz (400 gramı )
    https://www.hepsiburada.com/evolvia-nutripro-1-bebek-sutu-800-gr-pm-HB000001AP3H-yorumlari

100 ml hazırlanmış mamada 37 mcg oranında flor var
    Bu flor olayı cocukdan zeka gerigiligi yapıyormuş fakat nedir ne değildir bilgisi olanlar acil bilgi verebilirmi?
    Yada ne önerisiniz bebek maması olarak
    Hocam ilk 6 ay, özellikle de yenidoğan için HIPP veya Holle den şaşma derim. Bizim oğlan 6. aya girdi, hipp ile başladığımızdan mıdır nedir bilmiyorum ama başka 1 numara mama verdiğimizde çocuk kabız oluyor ertesi gün.. Bugüne kadar da çok şükür bir sağlık problemi yaşamadık.

• Merhaba arkadaşlar,
    Elimde çok sayıda 26 ve 56 adetlik 4 beden prima külot bez mevcut. Kızım 5 bedene geçtiği için satıyorum. Piyasa fiyatının altında vereceğim. Yer İstanbul. Özel mesaj yoluyla ulaşabilirsiniz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi careemm -- 7 Haziran 2019; 15:12:7 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Boz Birlik

Hocam ilk 6 ay, özellikle de yenidoğan için HIPP veya Holle den şaşma derim. Bizim oğlan 6. aya girdi, hipp ile başladığımızdan mıdır nedir bilmiyorum ama başka 1 numara mama verdiğimizde çocuk kabız oluyor ertesi gün.. Bugüne kadar da çok şükür bir sağlık problemi yaşamadık.

Alıntıları Göster
    Hocam hipp aldıracaktım fakat eczaneye sordum alınan mamada omega3 olduğu için aldırdım ayrıca mama danimarka üretimi flor olayı kafamı karıştıyor hala
    Bilgili şahıslar varsa bu konuda aydınlatırsa sevinirim

• Trendyolda 200/50 maksimum kampanyası ile bez aldım.. Prima premium care 4 numara tane 80 kuruşa geliyor..

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Merhabalar klozet adaptör tavsiyeniz var mı? Lazimliktan geçiş yapacaz artık. Aynı şeye hizmet ettiği için buraya açtım ama :)

• Molfix veya sleepy kulot bezlerde indirim/kampanya bulan arkadaslar paylasim yaparsa sevinirim.

• Benim ikizlerin erkenden üst numaraya geçmesi sebebiyle elimde 3 paket 3 numara 94 lü molfix var. İsteyene uygun fiyattan verebilirim.ilgilenen olursa özelden mesaj atabilir

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi pharheke -- 9 Haziran 2019; 20:20:51 >
    < Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Turk1nq kullanıcısına yanıt
    Hocam bizde çok araştırdık En iyisi Holle sonra Hipp bunlarda şaşma derim. Bir araştır yinede

Biz genelde Holle kullandık arada Hipp aldık. Holle sadece eBebek mağazalarında var.
  • quote:

Orijinalden alıntı: jicks

Merhabalar klozet adaptör tavsiyeniz var mı? Lazimliktan geçiş yapacaz artık. Aynı şeye hizmet ettiği için buraya açtım ama :)
    İKEA
  • https://www.avantajcadde.com/index.php?route=product/product&product_id=127

burada bezler uygun fiyat ama site güvenilirmi bilemiyorum bende sipariş vermekte tereddüt ettim.

Edit: Telefon numaralarına ulaşılamıyor en iyisi bulaşmamak

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi erain -- 10 Haziran 2019; 14:28:44 >
  • elmariacci kullanıcısına yanıt
    a101 online de ENUCUZ Kodu ile 150/30 indirim yapıyor.

sadece bez almayın 1 parçada başka birşey ekleyin sepete .

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Sleepy bez için stok yapmak mantıklı mı arkadaşlar? Ay sonuna doğum olacak. Neyden ne kadar almak mantıklı suan elimde sleepy merhaba bebek setinden 1 paket 1 numara (40 adet) ve 1 paket 2 numara (40 adet)var.

• quote:

Orijinalden alıntı: eagle_beagle

Sleepy bez için stok yapmak mantıklı mı arkadaşlar? Ay sonuna doğum olacak. Neyden ne kadar almak mantıklı suan elimde sleepy merhaba bebek setinden 1 paket 1 numara (40 adet) ve 1 paket 2 numara (40 adet)var.
    Ya stokladigin bez pisik yaparsa?
    Ben islak medil stoklamistim unibaby nin. Kiz 10 aylik oldu dun baktim 8 tane kalmis. Dogmadan 50 tane felan almistim.

• 
Sayfa: önceki 861862863864865
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.