Şimdi Ara

Bebek Maması ve Bezi İçin Sıcak Fırsatlar (856. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
19.677
Cevap
773
Favori
996.239
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
39 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 854855856857858
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: akjed

ebebekte aynı fiyat ustune %7 çek ve maximum kampanyası avantajix vs de var
    Ebebek internet sitesinde çoğu tükenmiş gözüküyor birde yeni formüllü ürünlerin resimleri yok.

%7 cek kampanyası nedir?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • picamon kullanıcısına yanıt
    "a ile kulübü 20 tl ile 117 tl ye geliyor" derken ne demek istediniz hocam?
  • Hipp 1 numara combiotic 51 lira, link aşağıdadır. Ben 2 seferdir bu siteden alışveriş yapıyorum, sorunsuz 2-3 gün içinde elimde oluyor. Tek eksi tarafı 150 lira üstüne kargo ücretsiz olması. Sitede 6 lı paketi de var, o da 304 liraydı.
    https://www.dermoaktif.com/hipp-1-organik-combiotic-bebek-mamasi-350-gr--158
  • cevahiroglu C kullanıcısına yanıt
    hocam aile kulübü üyeliğine 20 tl indirim veriyor joker onuda ekleyip alabilirsiniz.
  • Arkadaşlar migrosta 72 Li 3 numara paket 37.5 Liraya geliyor. Normalde 46.95 ancak ikincisi yüzde 40 indirimli. İhtiyacı olan genel olarak iyi fiyat.

Edit : Molfix

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Umut Aşkın -- 28 Nisan 2019; 11:23:22 >
    < Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Beyler nasip olursa Temmuz ortası ile Ağustos başı arasında ikiz evlatlarımızı kucağımıza alacağız. İkiz diye niye belirttin derseniz, malum bizde bez masrafı x2 olacak. Stoklama işlemlerine ne zaman başlayayım? Ayrıca hangi bezi başlangıçta tavsiye edersiniz?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Sanki Bana Pele

Beyler nasip olursa Temmuz ortası ile Ağustos başı arasında ikiz evlatlarımızı kucağımıza alacağız. İkiz diye niye belirttin derseniz, malum bizde bez masrafı x2 olacak. Stoklama işlemlerine ne zaman başlayayım? Ayrıca hangi bezi başlangıçta tavsiye edersiniz?
    Öncelikle Allah hayırlısıyla bebeklerinizi sağlıklı bir şekilde kucağınıza almayı nasip etsin.Stok durumuna gelirsek yeni doğan bebeklerin cildi hassas ve hepsinin farklı hassasiyeti olduğu ve pişik problemi olduğu için bebek bezini şimdiden stok yapmanızı tavsiye etmem.Çunku alacağınız bezler bebeklerinize pişik yaparsa elinizde kalır.Dogumdan sonra duruma göre bakarsanız.Evet şimdiden hazırlık yaparsanız karlı çıkarsanız ama dediğim durumdan ötürü sonrasında elinizde kalabilir o bezler.

• Sanki Bana Pele kullanıcısına yanıt
    Bizim de ocak ta ikiz bebeklerimiz oldu. İlk başta molfix yenidoğan aldık, sorun olmadığını görünce devamını aldım. Şu anda bi kaç bin bez vardır. Çevrenizde yakın zamanda doğumu olacak ve tüketebileceğiniz başka bir yakınınız yoksa denemeden stok yapmayın.

• Hepsiburada da prima bezlerin 2.si %50 indirimli arkadaşlar kaçırmayın

• mikropzoft kullanıcısına yanıt
    Fiyatlar uçuk diğer siteler daha ucuz. Örneğin prima premium care 3 112 adet 140₺ 2. Sini alınca 210₺ oluyor. Diğer sitede 100₺ 2. Sini alınca 200₺ ödüyorum. Hepsi burada uçuyor biraz.

• yavuz42 kullanıcısına yanıt
    İndirim var diye dolandırmaya başladılar gene. Aptamilde de dünya bağışıklık günü indirimi varmış hepsi burada da. İnanmadım ama bi bakayım dedim. Bakmaz olaydım.

• yavuz42 kullanıcısına yanıt
    Genelde hepsiburada indirimleri bindirim indirim olur zaten, ama arada bazı ürünler kaynar :) misal bu sefer de premium care külot bez ler kaynamış. Normalde her yerde paketi 60-70 lira, ama şuan ikili alımda paketi 50 liraya geliyor

• Prima kampanyasını ben göremedim mobil uygulamada. Bitti mi acaba ?

• GizliÖzne35 kullanıcısına yanıt
    Bitmiş galiba şuan düşmüyor, ben de geç gördüm dün

• https://www.a101.com.tr/anne-bebek/sleepy-cocuk-bezi-junior-72-li/

Güzel fırsat diye düşünüyorum kargo ücretsiz
  • samet4291 S kullanıcısına yanıt
    İyi fiyat.kendi sitesinde 44 lüsünü aynı fiyata veriyor.

• Bu mamaların fiyatları normal mi? Rafta ne varsa aldım ama?
     Bebek Maması ve Bezi İçin Sıcak Fırsatlar

• Bende aldım tarih kontrolü yapın bu ara bebelac mamaları tüm marketlerde indirimde enflasyonla mücadele kapsamında bi sıkıntı olacağını zannetmiyorum.

• https://www.hepsiburada.com/aptamil-1-bebek-sutu-400-gr-p-AILEMLP5012014?magaza=Hepsiburada
    Aptamil 400 gramlarda indirim gözüküyor. İlgilenen arkadaşlar bakabilir.

• teknobomb kullanıcısına yanıt
    Keşke indirmeselermiş

• 
Sayfa: önceki 854855856857858
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.