Şimdi Ara

Bebek Maması ve Bezi İçin Sıcak Fırsatlar (855. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
19.677
Cevap
772
Favori
996.581
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
39 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 853854855856857
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Sağlık açısından anne sütüne en yakın Hipp diye biliyorum ben onu da araştır istersen

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Prima premium 5 numarada kampanya bilen var mı arkadaşlar bu aralar?

• Happy uygulamasını indirene 200 tl.ye 15 tl anında indirim var arkadaşlar. Ben dün Sma opti pro 3 adet 800 gr 210 tl.ye aldım. Bugün de hanımın cepten üçünü 220 ye aldım. Zamlanmış biraz düne göre. İndirim kodu: AND2019

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • BlackMon B kullanıcısına yanıt
    Hipp tavsiye ederim. Organik sertifikali. İnternettede arastirirsan bu marka içerik olarak en iyisi. Holle var o da iyi sadece ebebekte ve online bir kaç yerde satiliyor onuda alabilirsin hipp ile ayni kalitede.

Golden goat.

• picamon kullanıcısına yanıt
    200 adet 3 numara kullandık, memnun kalmıştık. Stoğum erirse bakacağım ilk bezlerden olur.

• cihanair kullanıcısına yanıt
    Al benden de o kadar. Benim ufaklıkta çoklu gıda alerjisi var, devletin karşıladıkları dahil hepsine reaksiyon gösterdi vücut bir tek golden goat içebiliyor. 8 ayda aldığım mama 5bin'tlyi geçti. Artık yavaş yavaş bıraksın diye buharlı pişirici aldım ama nafile

• quote:

Orijinalden alıntı: escanor_

Al benden de o kadar. Benim ufaklıkta çoklu gıda alerjisi var, devletin karşıladıkları dahil hepsine reaksiyon gösterdi vücut bir tek golden goat içebiliyor. 8 ayda aldığım mama 5bin'tlyi geçti. Artık yavaş yavaş bıraksın diye buharlı pişirici aldım ama nafile
    Evde eczanede 1 numara mamalar indirimde bir bakın isterseniz geçmiş olsun bu arada

• 23 nisan icin filan premium care indirim olan yer var mi acaba yine bez zamanimiz geldi

Hipp iyidir ama karton kutuda satılan Hipp'te yaklaşık %10 nişasta var. Hipp Combiotic 1 ve 2 numarasında nişasta yok. 10. aya kadar Hipp Combiotic kullandık,memnunduk. Tabi Hipp ve Aptamil fiyat konusunda biraz abartılı.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sanri12 -- 23 Nisan 2019; 12:56:3 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: sanri12

Hipp iyidir ama karton kutuda satılan Hipp'te yaklaşık %10 nişasta var. Hipp Combiotic 1 ve 2 numarasında nişasta yok. 10. aya kadar Hipp Combiotic kullandık,memnunduk. Tabi Hipp ve Aptamil fiyat konusunda biraz abartılı.
    aynen öyle hocam ya
  • Çok şükür bizim çocuk tuvalete alıştı 2.5 senedir takip ettiğim konuyu takipten çıkarıyorum darısı sizlere
  • E bebek baby me bebek bezlerinde ikili alimda ikinciye yüzde 30 indirim var.

Ayrıca tüm indirimlere ek kapsanya adlı uygulamadan alınacak kod ile yüzde 7 indirim daha yapabiliyoruz.gayet uygun fiyata geliyor

• Arkadaşlar babymall da aptamil 1.2 kg 1,2,3 no mamalar 139.9tl. Sanırım en uygun fiyat orada. Bilginize.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mercilless -- 23 Nisan 2019; 20:22:10 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: krKRAL

Sağlık açısından anne sütüne en yakın Hipp diye biliyorum ben onu da araştır istersen
    Aslında prebiyotik içeriği ve fos:gos oranı ile anne sütüne en yakın olanı Aptamil, keçi sütü bazlı mamalar tartışılıyor ama onlarında sadece içeriğinde %40 keçi sütü içeriyor (kutularından bakılabilir)

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• Değerlendirin

• smyo S kullanıcısına yanıt
    Online da yok sanırım
  • jokerde 159 lu prima 4 no bez indirimde,a ile kulübü 20 tl ile 117 tl ye geliyor, 160 tl üzeri kargo ücretsiz unibaby 12 li ıslak havlu ile kargoyuda halledersiniz.
  • Hahahah meğersem ne güzel birşey miş baba cişim geldi diyen yavrucak +1 le bende katıldım bu kervana şimdilik.

• mercilless kullanıcısına yanıt
    ebebekte aynı fiyat ustune %7 çek ve maximum kampanyası avantajix vs de var
  • 
Sayfa: önceki 853854855856857
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.