Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
Şimdi Ara

Bebek Maması ve Bezi İçin Sıcak Fırsatlar

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: otiesto Daha Az
1 Kayıtlı Üye, 5 Misafir Kullanıcı, 6 Masaüstü Kullanıcı
17.868
Cevap
852
Favori
1.238.427
Tıklama
Tüm Forumlar >> Sıcak Fırsatlar >> Sıcak Fırsatlar >> Bebek Ürünleri >> Bebek Maması ve Bezi İçin Sıcak Fırsatlar
Giriş
    302 Mesaj

Sleepy şu an ülkenin en kötü bebek bezi ne bir emicilik var ne de esneklik ama ülkemizdeki fiyatlar aşırı yüksek olduğu için tercih ediliyor maalesef. Memnun olan tabi ki vardır ama kimi gördüysem hep pişik var bebeklerde. Bende ilk günlerde kullanmıştım kakasını bile poposunda bırakıyordu.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    juhadante kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Asagidaki web sitesi 50 tl cek veriyor. Fena degil gibi.

NOT: bu siteyi hic kullanmadim, siparis vermeden once arastirsaniz iyi olur.

https://www.welcomebaby.com.tr/uni-baby-yenidogan-islak-pamuk-mendil-24-lu-jumbo-paket-2993?gclid=CjwKCAjwy7vlBRACEiwAZvdx9kXQSe3KYSfl0CJ26kbzESJfx57v2sjRHOXFGA7T6_YWpl4rYp6IBRoCZroQAvD_BwE

|
    |
    [24 Şubat 2020 22:50:33 tarihine dek bölüme mesaj atamaz]

+111

aynı şekilde prima premium care Beyaz paket olan .
    bildiğin pamuğu filenin içine koymuşlar olmuş sana bebek bezi.

emicilik vs hakgetire. 2 tane aylık paket almıştım bitirene kadar bolca kulaklarını çınlattım primanın..

Prima aktif bebek yeşil paket in gözünü seveyim. bir kampanya yakalasamda depolasam

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    xperia70 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Orijinalden alıntı: rfve

+111

aynı şekilde prima premium care Beyaz paket olan .
    bildiğin pamuğu filenin içine koymuşlar olmuş sana bebek bezi.

emicilik vs hakgetire. 2 tane aylık paket almıştım bitirene kadar bolca kulaklarını çınlattım primanın..

Prima aktif bebek yeşil paket in gözünü seveyim. bir kampanya yakalasamda depolasam
    Yorumlarınızı okuyorumda şaşırdım bebeğimiz premature doğdu şuan 2.ayında ve hala Sleepy kullanıyoruz bizde böle hiç bir sorun yaratmadı bir aksilik yaşamadık.
    Her bez her mendil her çocuğa iyi gelmeyebiliyor.
    |
    |
    Arkadaşlar sahi aranızda indirim gören var mı?aptamil güya yenilenmiş.bak bak baaak.900 gr 125tl ye satan yerler bir bakıyorsun 800gr yeni ambalajlı paketi bu fiyata satıyor.hatta ve hatta jokerden çok defa 240 küsüre gördüğüm aptamil 1.200gr x 2 lik paket şimdi %20 indirimle 300tl.ne güzel değil mi???

Bebek mamasında zam yok vurgun var.Evladım 1 yaşına girecek.kalan arkadaşlara can sağlığı bereketli para dilerim.ben sosyal medyada da yazdım ettim.dinleyen olmadı alaya alan oldu.soğan kadar konuşulmadı ülkede.

• Yarbay
    3361 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: PCkopat065

100 adet prima yenidogan 59 tl

https://m.joker.com.tr/urun/prima-bebek-bezi-aktif-bebek-firsat-paketi-yenidogan-1-beden-100li-80172
    Dün yunus market'e gittim ankaradayım 100 lü 1 beden yenidoğan prima 58 tl'di. Yani kargo beklemeye değmez market'leri gezerseniz zaten internetteki fiyatlarla aynı olabiliyor.
    |
    |

Orijinalden alıntı: intercorem

Arkadaşlar sahi aranızda indirim gören var mı?aptamil güya yenilenmiş.bak bak baaak.900 gr 125tl ye satan yerler bir bakıyorsun 800gr yeni ambalajlı paketi bu fiyata satıyor.hatta ve hatta jokerden çok defa 240 küsüre gördüğüm aptamil 1.200gr x 2 lik paket şimdi %20 indirimle 300tl.ne güzel değil mi???

Bebek mamasında zam yok vurgun var.Evladım 1 yaşına girecek.kalan arkadaşlara can sağlığı bereketli para dilerim.ben sosyal medyada da yazdım ettim.dinleyen olmadı alaya alan oldu.soğan kadar konuşulmadı ülkede.
    https://forum.donanimhaber.com/ne-olacak-bu-bebek-mama-fiyatlari--137712217#137712217

|
    |
    |
  • Onbaşı
    36 Mesaj

Hocam konuyu okudum da insanlığımdan utandım. Nasıl bu hale geldik, inan anlayamıyorum.
    |
    |
    GGR06 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    |
    Her insanın hayatında bazı zaman dayanılmaz şeyler olur. Sakın ha moralini bozma umutsuzluha kapılma. Ustan ne HURRICANE atlattı abicim ya benimki de ne hurricane di öyle.. bazı zaman kendini balkondan atmak istersin bazı zaman yaşamak istemezsin bazı zaman başkalarına kızarsın öldurmeyi düşünürsün. Manyakmısın nesin olum sen kafayı mı yedin. Hayat güzel yaşamak güzel Sizin karşınızda sıkıntılardan kurtulmus , dans eden , hayatı yaşıyan , gerçek Usta var. Sana da yardım edicem seni de bu sıkıntılardan kurtarıcam sen de benim gibi dans edeceksin pes etme sakın ha. İzle beni Ustan sana yol gösterecek zaman kurtulma zamanı zaman rahatlayıp dans etme zamanı. İdris Ustanız
  • Yüzbaşı
    440 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: xperia70

Sleepy şu an ülkenin en kötü bebek bezi ne bir emicilik var ne de esneklik ama ülkemizdeki fiyatlar aşırı yüksek olduğu için tercih ediliyor maalesef. Memnun olan tabi ki vardır ama kimi gördüysem hep pişik var bebeklerde. Bende ilk günlerde kullanmıştım kakasını bile poposunda bırakıyordu.
    hocam sleepy kullanıyoruz bebek 7 aylık şimdiye kadar hep ama hiç bir sıkıntı yaşamadık çok şükür
    |
    |

Hocam denemek icin kilot bezini aldım çocuğun poposu pancar gibi oldu
    Açık ara en kötü bezi üretiyor
    Migros’un bezi bile cok daha iyi

2014 Model GOLF 1.4 TSI BMT 122 PS DSG Highline METALİK PASİFİK MAVİ 2016 model Audi a4 2,00 TDI 190 ps QUATTRO desing İbiş beyazı 2019 model peugeot 3008 1.5 dizel 8 ileri 2019 model a4 2.00 TFSI 245 ps QUATTRO desing navarra blue İnsana saygı yok ama Arabaya var !!!!
  • Teğmen
    215 Mesaj
    Biz de 4 aydır Sleepy kullanıyoruz. Hiç pişik yapmadı. Ara sıra sızdırıyor. Sızdırmasından dolayı Minies deneyelim dedik. O daha kötü geldi bize. Tekrar Sleepy'ye döndük. En ucuz bez olduğu doğru ama fiyatı sürekli artıyor. Dolar artışı yavaşladı ama bebek bezi fiyatı sürekli artıyor. 4 ay önce 32,90'a aldığım ikili paket şu anda 45 lira.

Aynen öyle üstad maalesef bize iyi gelmedi sleepy. Prima premium care kullanıyorum hiç sıkıntı yaşamadık tek olumsuz tarafı yüksek fiyatı :)

|
    |
    cihanair kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Aynen öyle üstad maalesef bize iyi gelmedi sleepy. Prima premium care kullanıyorum hiç sıkıntı yaşamadık tek olumsuz tarafı yüksek fiyatı :)
    +1905 kesinlikle bezin Mercedes’i

|
    |
    2014 Model GOLF 1.4 TSI BMT 122 PS DSG Highline METALİK PASİFİK MAVİ 2016 model Audi a4 2,00 TDI 190 ps QUATTRO desing İbiş beyazı 2019 model peugeot 3008 1.5 dizel 8 ileri 2019 model a4 2.00 TFSI 245 ps QUATTRO desing navarra blue İnsana saygı yok ama Arabaya var !!!!
  • Teğmen
    142 Mesaj
    Molfix kullanan varsa GittiGidiyor için kupon satılıyor 100/25 indirim 3-5 liraya. Hayatkimya adlı mağazada bezler gayet iyi fiyatta şuan indirimle baya uyguna geliyor. Link veriyim ;
    https://www.gittigidiyor.com/cadde/hayatkimya/arama?Spec=%5BMarka~Molfix%5D

99.99 TL denmiş mesela 4 numara 152 adet için. 0.20-0.30 kuruşluk birşeyler atın sepete indirim yapsın diye. Siparişin ardından iptal edin . 80 liraya 4 numara 152 adet gayet uygun. Ben 4 ve 4+ beden aldım. 5 ve 5+ da almayı düşünüyorum.

|
    |
    quote:

Orijinalden alıntı: mstkurt

Biz de 4 aydır Sleepy kullanıyoruz. Hiç pişik yapmadı. Ara sıra sızdırıyor. Sızdırmasından dolayı Minies deneyelim dedik. O daha kötü geldi bize. Tekrar Sleepy'ye döndük. En ucuz bez olduğu doğru ama fiyatı sürekli artıyor. Dolar artışı yavaşladı ama bebek bezi fiyatı sürekli artıyor. 4 ay önce 32,90'a aldığım ikili paket şu anda 45 lira.
    hocam sleepy kullanıyoruz bizde sıkıntı yok şükür ama evy baby dene bir oda fiyat performans iyi
    |
    |
    aptamil mama kullanan arkadaşlar için aptamil 1200 gr'lık paketleri artık üretmeyecek, ülkemizde bulma imkanımız bulunmayacak ve şuan eczanelerde kampanya var. ihtiyacı olanlar stok yapabilir.ikizlerim olduğu için ben kendi adıma 40 adet stok yaptım. 1200 gr olanlar bittiğinde 800 gr olanlar daha pahalıya atılacakmış. belki faydalanmak isteyenler olur diye bilgi vermek istedim.
SEO
Mobilya Takımları
Veri Merkezi;Metro Ethernet;Cloud Sunucu
son dakika
seo paketleri
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

DHBR1
0,500
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.