Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
Şimdi Ara

Bebek Maması ve Bezi İçin Sıcak Fırsatlar

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir Kullanıcı, 4 Masaüstü Kullanıcı
17.858
Cevap
850
Favori
1.235.728
Tıklama
Tüm Forumlar >> Sıcak Fırsatlar >> Sıcak Fırsatlar >> Bebek Ürünleri >> Bebek Maması ve Bezi İçin Sıcak Fırsatlar
Giriş
    147 Mesaj
    Onur marketlerde 6-7 nisanda tum bebek mamalarinda %30 indirim diye bir sms aldim. Bilginiz olsun yerel bir market İstanbul Bursa subeleri var bildigim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |

Jokerden mesaj geldi bana indirim varmış bir bakın isterseniz

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
    |
    |
    darnglove kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yüzbaşı
    299 Mesaj
    Yenidoğan bebek bezleri ortalama ne kadar kullanılıyor? Atıyorum 200 tane kullandıktan sonra mı 2 numaraya geçiliyor?

Orijinalden alıntı: No_FeaR2266

Yenidoğan bebek bezleri ortalama ne kadar kullanılıyor? Atıyorum 200 tane kullandıktan sonra mı 2 numaraya geçiliyor?
    Kg hesabına göre bakmanız daha mantıklı. Bebeğiniz kilolu doğarsa çok az ihtiyaç duyarsınız. 1 numara bezden sadece 100 adet civarında kullanmıştık.

2 numara'da 200 civarı yeterli oldu gibi. Yine tüm ihtiyaçlar bebeğin kilosuna göre değişir.

Biz şimdi 3 numaraya geçeceğiz, ne kadar gidecek bilmiyorum. O yüzden fazlaca stok yapamadım.

|
    |
    Görmüşsünüzdür başka başlıkta görmeyenler için ben söyleyim sleepy nin sitesinde 5 paket bez 100 lira her beden farklı sayıda. Ben denemek için aldım yorumlarda iyi diye bahsediliyor denemek isteyen için uygun fırsat

|
    |

|
    |
    Bugun letgoda bir ilan gordum prima premium 5 numara 134 lu 100 tl fiyat vermis firma guvenemedim sikayetim varda aratinca telefonlara cevap vermiyor yazmislar ama deneyen oldu mu bez neredeyse yari fiyatina ,vurkac mi yapiyorlar bilemedim ama sadece tek sikayet bulabildim

İnstagram : unbabys

Sikayetim var :

https://www.sikayetvar.com/united-babys-instagram

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi darnglove -- 7 Nisan 2019; 20:58:38 >
    quote:

Orijinalden alıntı: darnglove

Bugun letgoda bir ilan gordum prima premium 5 numara 134 lu 100 tl fiyat vermis firma guvenemedim sikayetim varda aratinca telefonlara cevap vermiyor yazmislar ama deneyen oldu mu bez neredeyse yari fiyatina ,vurkac mi yapiyorlar bilemedim ama sadece tek sikayet bulabildim

İnstagram : unbabys

Sikayetim var :

https://www.sikayetvar.com/united-babys-instagram
    adamın vergilevhası bile sahte ne şerefsiz insanlar var yer yüzünde
    letgoda dolandırıcı dolu zaten
    onu bırakın n11 gittigidiyorda bile yüzlerce sahte ürün satan firma var
    aldığımız yerlere dikkat edelim

• Teğmen
    212 Mesaj

Çete hâlindeler adamlar değişik isimlerde devamlı hesap açıyorlar bir ara sahibindende açmışlardi dkticaret.com diye internet sitesi bile.actilar valla çok kişi dolandırdilar letgoya kaç kere şikayet ettim herhalde ortak onlarla kapatmiyor hesabı bu adamlar ilk etapta önce mali gönderip sonra parayı aldılar güven kazandılar sonrasında tokatlamaya çıktılar gönderdikleri mallarda amazon.comdan geldi bende aldım bu adamlar daha sonra dolandırıcı oldukları ortaya çıkınca o sattıkları mallarıda çalıntı kartla yaptılar diye aklımdan geçmiyor değil joker ebebek falan kampanya takip Edip almak lazım

|
    |
    darnglove kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Usenmedim az once yazdim letgodan sorgulattim edevletten farkli cikti dedim hemen engelledi beni ne insanlar var ya...Bana garip gelen sikayet sitelerinde sadece bir tane yazi var bununla ilgili daha fazla olmasi gerekirken

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi darnglove -- 7 Nisan 2019; 21:57:36 >
    |
    |
    hakanberber53 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    Akakçe anasayfasından kategorilere girip bebek bezi kısmına gelindiğinde baya uygun bezler çıkıyor aynı şey ıslak havlu için de yapılabilir.

https://www.akakce.com/bebek-bezi.html

|
    |

Merhaba GuitarxtanbuL,

n11.com olarak Sahte ve taklit ürünlerin satışı ile mağazalar arasında haksız rekabeti engellemek için Marka Koruma Merkezi ile Orijinal Ürüne %100 Destek ve sizlere 11 güvence veriyoruz. Detaylarahttp://bit.ly/1FTP24h sayfasından ulaşabilirsiniz.

n11.com
    |
    |
    GuitarxtanbuL kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

4 numara 94 ad 97 TL Carrefour da

|
    |

• Yüzbaşı
    593 Mesaj
    Arkadaşlar en ucuz aptamil 1 nerden alabilirim

skt ler önemli
    |
    |

E-bebek mağazası en uygun fiyata satıyor.Hepsiburadayi da takip edin bazen güzel indirim yapıyorlar.
    |
    |
    BlackMon kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi GGR06 -- 10 Nisan 2019; 10:38:42 >
    |
    |

Prima Külot Bebek Bezi 4 Beden Maxi Fırsat Paketi 74 Adet Fırsat Fiyatı: 67,00 TL

Bir tık indirim.
    |
    |
    Prima kullanıyorum fiyat uygun diye deneme amaçlı sleepy'e geçtik o dönem bebek egzama oldu bez baglanan bölgede bez yapabilir dedik doktora götürdük bez için birşey demedi yediği gıdalara bağladı. Elimdeki Prima bitti sleepy bir sorun yaşamadık diye sleepye geçelim dedik şimdi tekrar egzama oldu aynı bölgelerde biz artık beze bağlıyoruz olayı zaten çiş emici özelliği hiç iyi değil yatarken özellikle üstü ıslak kalkıyor memnun kalan vardır ama ben memnun kalmadım daha da almam görüşlerim bu şekilde iyi forumlar.

Bey Azura
Kurumsal Web Tasarım Şirketi
son dakika
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

DHBR1
0,313
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.