Şimdi Ara

Bebek Maması ve Bezi İçin Sıcak Fırsatlar (822. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
19.677
Cevap
772
Favori
996.631
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
39 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 820821822823824
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    inceledim biraz önce evet. gg ye yazdım, bu durum normal mi diye. normal derse ürünü teslim alacağım değil derse iade edeceğim. en beklenilen senaryo çalıntı kart ama başka masum ya da masum olmayan durumlar da olabilir. (büyük ihtimal masum değil gibi duruyor, amazonun 3d istememesi yüzünden ora tercih edilmiş olabilir) ama her durumda alıcılık bi durum yok burda. bir sorun çıkarsa en başta gg sorunu çözer.
  • Az önce evde eczane sitesinden 3 tane golden goat 2 mama aldım 199 tl daha ucuzu yok Suan icin.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • goon 47 adet 3 no'lu bebek bezi 29,90

bence çok iyi fiyat 4 adet aldım belki diğer bedenlerde ucuzdur.

https://www.e-minico.com/urun.php?u=57937&ref=goon-premium-soft-bant-jumbo-bebek-bezi-no-3-7-12-kg-42-adet
  • Migros sanalmarkette bkm ile ödemelere 200/20 indirim var arkadaşlar

Genel olarak migros pahalı olsa da, bazı ürünler uygun olabiliyor, bakmak lazım

Misal 4 numara 1200gr aptamil mama 125 lira, 2 tane alınca indirimle 115 e geliyo, nette hep 150 civarı satılıyor

• Molfix marka 5 numara 80'li bezlerin kutusu A101'in sanal marketinde 64,95 TL. Sepete iki kutu ürün eklerseniz bu tutar 129,9 TL oluyor. Bu güne özel 12 TL indirim oluyor ve toplamda 117,9 TL ödüyorsunuz.

Sonuç olarak 1 adet 5 numara bez fiyatını yaklaşık 0,74 TL'ye mal edebiliyorsunuz.

İlk çocuğuma prima premium care alırken zorlanmazken ikinci çocuğuma molfix alırken zorlanıyorum. Birçok arkadaşım marketlerin kendi marka bezlerini kullanmaya başladı. Mama fiyatlarına değinmek dahi istemiyorum. Enflasyonla topyekün mücadele kapsamında çocuk tüketimine has bez, mama, giyim, tüketim, sağlık masraflarından vergiler sıfırlansa az da olsa bizler de soluklanabilirdik.
  • quote:

Orijinalden alıntı: umityilmax

Molfix marka 5 numara 80'li bezlerin kutusu A101'in sanal marketinde 64,95 TL. Sepete iki kutu ürün eklerseniz bu tutar 129,9 TL oluyor. Bu güne özel 12 TL indirim oluyor ve toplamda 117,9 TL ödüyorsunuz.

Sonuç olarak 1 adet 5 numara bez fiyatını yaklaşık 0,74 TL'ye mal edebiliyorsunuz.

İlk çocuğuma prima premium care alırken zorlanmazken ikinci çocuğuma molfix alırken zorlanıyorum. Birçok arkadaşım marketlerin kendi marka bezlerini kullanmaya başladı. Mama fiyatlarına değinmek dahi istemiyorum. Enflasyonla topyekün mücadele kapsamında çocuk tüketimine has bez, mama, giyim, tüketim, sağlık masraflarından vergiler sıfırlansa az da olsa bizler de soluklanabilirdik.
    150'lik şuan 119-TL ye alınabiliyor kargo ücretsiz şekilde.

Ben dün GG'den 150 'lik no.5 molfix i 119-TL'den aldım ancak 20 tl indirim çeki + 20 tl cepteteb indirimi ile 80-TL ye mal ettim, 53 kuruşa geldi.

• Arkadaşlar merhaba anne yanı beşiği arıyorum chicco next2me veya prego santa maria tarzında. Elinde olupda satmak isteyen olursa özelden yazabilir mi bana?

• MegaWolt38 kullanıcısına yanıt
    Bonus Flas carsamba kampanyasından harcadığın kadar bonus kampanyasından 100 TL bonus kazanmam için market alışverişi yapmam gerekiyordu. Bonusu para gibi harcayacağım düşünülürse bezler bana 117,9-100=17,9 TL'ye geldi. Bu hesaba göre bir adet bezin fiyatı 0,12 kuruş oldu. Sanırım bundan ucuza mal edemezdim :)
  • umityilmax U kullanıcısına yanıt
    Aldım 2 paket teşekkürler

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • arkadaşlar bebek bezi için sleepy bambu doğal külot bezde kampanya var 30 lu paket şuan 52 tl den 26 tl ye düşmüş. çocuklarda prima premium care kullanıyorduk denemek için 1 paket aldık pişik yapmadı çocuklarda rahatsızda olmadılar. düşünenlere tavsiye ederim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: tasmania

arkadaşlar bebek bezi için sleepy bambu doğal külot bezde kampanya var 30 lu paket şuan 52 tl den 26 tl ye düşmüş. çocuklarda prima premium care kullanıyorduk denemek için 1 paket aldık pişik yapmadı çocuklarda rahatsızda olmadılar. düşünenlere tavsiye ederim.
    Kampanya nerede?

• koc000 kullanıcısına yanıt
    Sleepy 'nin alışveriş sitesinde

• Merhaba,

Molfix 4 numara 45'li 29₺'ye 30 paket aldım.Bezin tanesi 65 kuruşa geldi.

• Nereden.

• Merhaba,

Verbaba sitesinden,Ankara'da hastaneleri mevcut sanırım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi -frambuaz -- 13 Aralık 2018; 22:26:18 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: apollonx

Jumbo alınca paketi 19 tl'ye geliyor, fiyat uygun.

https://www.joker.com.tr/urun/sleepy-sensitive-bebek-bezi-junior-48-li-224-5-beden-ikili-jumbo-116426
    Nasıl yani?

• quote:

Orijinalden alıntı: garrett46

Nasıl yani?

Alıntıları Göster
    Bu jumbolar 2 paket ya o yüzden tanesi 19'a geliyor. Normalde marketlerde 23-25 arası satılıyor.

He birde üye girişi yaptıtkan sonra bir uyarı çıkıyor (bildirimleri daha önceden engellemiştim), sitenin bildirimlerine izin ver 10tl hediye çeki diye. Bildirimlere izin verdim 10 tl yüklendi, sonra tekrar engelledim 10 tl silinmedi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi apollonx -- 14 Aralık 2018; 10:48:2 >

• quote:

Orijinalden alıntı: tasmania

arkadaşlar bebek bezi için sleepy bambu doğal külot bezde kampanya var 30 lu paket şuan 52 tl den 26 tl ye düşmüş. çocuklarda prima premium care kullanıyorduk denemek için 1 paket aldık pişik yapmadı çocuklarda rahatsızda olmadılar. düşünenlere tavsiye ederim.
    şuan iki paketi yani 60 tanesi 27 tl

ama sepet tutarı 100 tl olmaz zorunda

73 tl lik daha bişeyler ihtiyacınız var ise güzel fiyat..

5 numara olmadığı için alamıyorum malesef
  • Bizimki 3 beden geçiyor kaç adet stoklamaliyim sleepde 4/9 ve 5/10 kg mini midi boy var

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 820821822823824
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.