Şimdi Ara

Bebek Maması ve Bezi İçin Sıcak Fırsatlar (796. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
19.676
Cevap
773
Favori
996.219
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
39 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 794795796797798
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • 19-20-21 adana groseri market park mağazası açılışına özel aptamil 4 900gr 99,90

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • asdfss A kullanıcısına yanıt
    solo ve familia 32 li tuvalet kağıtları 28.50 tl adanada olanlar değerlendirebilir.
  • happy uygulamasını indirenlere ilk alışverişte AND15 kodu ile 150 lira üstü 15 lira indirim var.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • joker 250/25 kod

INSSPT-HACM3K

• https://www.amazon.com.tr/Prima-Bebek-Aktif-Beden-Beyaz/dp/B07G95FJ3B

40 adet 4 beden 29 lira

• bireysel.emeklilik B kullanıcısına yanıt
    51.90 şimdi

• safakgunees S kullanıcısına yanıt
    3 tane 3 numara premium care aldım. Teşekkürler.
  • Sleepy için orta büyüklükteki zincir marketlere (happy, üçler, çağrı, pehlivan vb.) mutlaka bakın. Fiyatlar internetten ve diğer büyük marketlerden ucuz oluyor. Dün sleepy 4 beden 40 adet üçler markette 23 TL idi. Heryerde 30 adet olan paketi 25 TL.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Multe

merhaba hocam uygun derken sadece sana özel mi yoksa genel bir fiyat mı
    Bizim Toptan Market'te 24'lü 4 numara Molfix 9 lira. Büyük paketleride var ama onlarda fiyat uygun değil. Nedense küçük paketler indirime girmiş. İhraç fazlası olabilir,üzerinde Türkçe yazı etiketle yapıştırılmış.

• sanri12 kullanıcısına yanıt
    5 numara var mı indirimde

• komili 5 numara lazım uygun fiyata bulanlar haber verirse sevinirim
  • Bugün bir markette kırmızı Huggies buldum. Depolarına kadar girip tüm bulabildiklerimi aldım.

Biraz pahalı etiket vurmuşlar (32.99) ama 11 paket aldım. 2 adet 4, 3 adet 4+, 6 adet de 5 numara bulabildim.

Şu an 4 numara kullanıyoruz zaten.

• Arkadaşlar ortalama 3-4-5 numara bezlerden kaçar tane kullandınız. Stok yapicam 3 no 205 li 4 no 174 lü 5 no 112 li paketlerden birer tane aldım. Hangi numarayı fazla almalıyım.

• serkan_4234 kullanıcısına yanıt
    4 ve 5 numarayı fazla kullandık.

• quote:

Orijinalden alıntı: sbs03

5 numara var mı indirimde
    Sadece 3 ve 4 numaralar vardı. Bugün gittiğimde sadece 4 numara vardı. 8 paket aldım. Halk Markette'de 3 numara 50'li Huggies 20tl. Samsun-Atakum'da oturan arkadaşlar baksınlar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sanri12 -- 20 Ekim 2018; 22:20:58 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: muhalif46

prima 5 numara : 143,91 lira

https://www.amazon.com.tr/Prima-Bebek-Junior-F%C4%B1rsat-Paketi/dp/B07DH2ZVTX/ref=sr_1_1?ie=UTF8&qid=1540049568&sr=8-1&keywords=prima+bebek+bezi
    Geçen haftalarda 112 tlye sattılar

• serkan_4234 kullanıcısına yanıt
    çocuğun kilosuna göre değişiyor biraz, zayıf/ince yapılıysa üst numaralara geçiş daha geç olabiliyor; kilolu/tontikse daha erken... O yüzden kilosu fazla bir bebekse küçük numarada fazla stok yapmayı önermem... 4 no. ve 4+ no daha uzun süre kullanılıyor... Ayrıca stoklayacağınız markayı daha önce kullanmış olmanızı, farklı numaralarını da en azından bir görmüş olmanızı tavsiye ederim, zira bazen bir numaradaki kalite başka numarada şaşabiliyor... ve bir de stok süresine göre son kullanma tarihini göz önüne almak gerek...

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Askaparta

4 ve 5 numarayı fazla kullandık.
    Önceki cocukta hanım 3 numarayı fazla kullanmistik diye hatırlıyor, banada 4 ve 5 i fazla kullandık gibi geliyor. Hatta bizim kız 5.5 yaşında şuan bile 16-16.5 kilo. Yani kilolu bir bebek değildi. En iyisi gene 4-5 numaraları fazla stoklamak. Birde aldığım paketlerde skt ibaresi göremedim ben ? Molfix de yazmıyor mu acaba

• 
Sayfa: önceki 794795796797798
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.