Şimdi Ara

Bebek Maması ve Bezi İçin Sıcak Fırsatlar (748. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
19.677
Cevap
772
Favori
996.622
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
39 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 746747748749750
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Biz 1 ve 2 numara prima premium care kullanımıştık ama 3 numarasını eşim beğenmedi. Sleepy ve Evy Baby denedik ikisinden de memnun kaldı. Denemenizde fayda var.
  • *** Arkadaslar cocugum mamayi bıraktığı icin elimde kapali kutu aptamil 4 var uygun fiyata verecegim ihtiyaci olan mesaj atabilir

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: slickman

merhaba hocam,

cepteteb hesap ücretli mi? herhangi bir hesap işletim ücreti falan var mı?

Alıntıları Göster
    Enpara gibi benim anladığım, masrafsız bankacılık diyor, eft havale ücreti de almıyormuş, hesap işletim ücretini zaten hiçbir banka alamıyor artık, ben de başvurdum bu kampanyayı duyunca

https://www.cepteteb.com.tr/gittigidiyor-yuzde20-indirim

• quote:

Orijinalden alıntı: mikropzoft

Enpara gibi benim anladığım, masrafsız bankacılık diyor, eft havale ücreti de almıyormuş, hesap işletim ücretini zaten hiçbir banka alamıyor artık, ben de başvurdum bu kampanyayı duyunca

https://www.cepteteb.com.tr/gittigidiyor-yuzde20-indirim

Alıntıları Göster
    teşekkürler cevap için hocam. Banka kartına başvurunca normal vadesiz hesap için de mi başvuru yapmak gerekli? Siz hangisine başvurdunuz? Bir de kartlar kaç günde teslim edilir acaba?

• 47 tlden Hipp mama aliyordum,bugun gittigimde 72 tl olmus fiyati.Ucuz bulan varsa zamlanmadan alsin

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • MİGROS'ta Prima Pant Külot Bez 3 numara 26'lık paket bulabilirseniz 10 TL. Aynısının 28'lik paketi en son 26 TL'ydi.

ilave:

4 numara külot bez 52'li paketi 35 TL.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cglynfrk -- 6 Eylül 2018; 17:55:26 >
  • quote:

hangi şehir hocam? semt neresi? 5 numara veya 6 numara var mıydı?

Alıntıları Göster
    Sadece 4 no balıkesir erdek indirimli kargo kodunuz var ise anlaşmalı vs Alıp sizlere yollayabilirim arkadaşlar

• quote:

teşekkürler cevap için hocam. Banka kartına başvurunca normal vadesiz hesap için de mi başvuru yapmak gerekli? Siz hangisine başvurdunuz? Bir de kartlar kaç günde teslim edilir acaba?

Alıntıları Göster
    Bankamatik kartı ve ona bağlı vadesiz hesap veriyorlar başvurunca, ben öyle başvurdum. Genelde 2 hafta içinde teslim edilecek diyorlar ama kuryeye bağlı olarak 1 hafta geçmeden geliyor

• quote:

Ebebek 69,90 dan fiyat güncellemiş sitesinde, ama stok yok hala golden goat da
    Allah belasını versin ya 1 kutu mama 70 lira olmuş 400 gram :(

1 tane bez 1 lira olmuş

Su bezden mamadan bir kurtulsak bir daha çocuk mu tövbe

• Sadece 5 ay öncesi

• quote:

Orijinalden alıntı: sucre

Bende baktım çeşitli sitelere fiyatlar uçmuş 26sunda 50o tl lik bez aldım iyi ki de almışım ateş pahası oldu 4 5 koli 4 No lazım bana inş fiyatlar düşer
    Hocam benim bebek kız 8 aylık 9 kilo civarı bende Sleepy 4 numara bez stoklamak istiyorum ama korkuyorum elimde kalır olmaz diye tahmini ne kadar bez lazım bana 4 numaradan. Bulunduğum yerdeki yerel markette Sleepy 4 numara halen 20 tl iken biraz alayım diyorum. Yardımlarını bekliyorum.

• cihanair kullanıcısına yanıt
    Hangi bez o 1 tl ye kaç no

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: emurat

Hocam benim bebek kız 8 aylık 9 kilo civarı bende Sleepy 4 numara bez stoklamak istiyorum ama korkuyorum elimde kalır olmaz diye tahmini ne kadar bez lazım bana 4 numaradan. Bulunduğum yerdeki yerel markette Sleepy 4 numara halen 20 tl iken biraz alayım diyorum. Yardımlarını bekliyorum.

Alıntıları Göster
    Hocam benim kız 14 aylık 78cm 10kg 9kgdan sonra kilo alması yavaşladı yaklaşık 6. Aydan beridir 4numra sleepy kullanıyor son 2paket kaldı hala bez tam oturuyor stokta bol bol 4+ beden var senin çocukta en az 12. Aya kadar kullanır bence. Sen al en az bi 10 paket elde kalmaz merak etme ben hep stokladım hiç elimde kalmadı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi krc58 -- 7 Eylül 2018; 0:11:4 >

• emurat E kullanıcısına yanıt
    Ilk çocuğumda 9 10 aylıkken 4 No ya başladım heralde unuttum net hatırlamıyorum ama 4 No 1 yıl kullanılır 20 tl den bulduysam kaçırma zaten sleepy diğer bezlere göre büyüktü ben kullandığımda arkadaşın dediği gibi 10 oaket falan al 40 lı zaten en fazla 10 gün gider 1 paket 10 paket bile az bence ben 4 harici stok yaptım 4 No bulsam sleepy alıcam evde yer kalmadı :)))

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Bankamatik kartı ve ona bağlı vadesiz hesap veriyorlar başvurunca, ben öyle başvurdum. Genelde 2 hafta içinde teslim edilecek diyorlar ama kuryeye bağlı olarak 1 hafta geçmeden geliyor

Alıntıları Göster
    tesekkurler
  • quote:

Orijinalden alıntı: emurat

Alıntıları Göster
    neresi hocam bu yerel market? bir de kac li 20 lira
  • Aptamil 400g 70₺ olmus. Bu kadar fiyat artisi nasil olabiliyor, korkunc seviyelere ulasti artik

• quote:

Orijinalden alıntı: Dumanus

Aptamil 400g 70₺ olmus. Bu kadar fiyat artisi nasil olabiliyor, korkunc seviyelere ulasti artik

bizimde kullandığımız aptamil conformil 48 tlden 63 tl ye çıkmış.. uçuyoruz sıkı tutunun

• quote:

evy baby nasıl bir hocam, kaliteli mi? huggies ten sonra hiç biri kesmez oldu

Alıntıları Göster
    bizde hep sleepy kullanıyorduk. Sleepyde zam yapınca. Evybaby aldık. Henüz denemedik ama yorumlarda güzel diyorlar. fiyatıda çok ucuz şu an kampanyada. zam gelmemiş

• quote:

Orijinalden alıntı: balci1987

bizde hep sleepy kullanıyorduk. Sleepyde zam yapınca. Evybaby aldık. Henüz denemedik ama yorumlarda güzel diyorlar. fiyatıda çok ucuz şu an kampanyada. zam gelmemiş

Alıntıları Göster
    Evy Baby candır inşallah zam yapmazlar.

• 
Sayfa: önceki 746747748749750
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.