Şimdi Ara

Bebek Maması ve Bezi İçin Sıcak Fırsatlar (693. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
19.676
Cevap
772
Favori
996.634
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
39 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 691692693694695
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Hepsiburada da kampanya var.

http://www.hepsiburada.com/prima-bebek-bezi-yeni-bebek-hiper-ekonomik-paket-yenidogan-1-beden-138-adet-p-ZYPYON782353?magaza=Ne%20Laz%C4%B1msa%20Bak

Aşağıdaki ürün 0,31 e falan geliyor. fiyat uygun gibi geldi.

3-4 numarada da indirim var.
    Bakın isterseniz.
  • Dün Migros'tan Huggies no.4 aldım 4 paket. Paket fiyatı 18-TL'ye geldi. Huggies'lerde %20 indirim var, ek olarak ikinci ürüne %40 indirim var. Adet fiyatı 37 kuruşa geliyor ki şuan en ucuz 51 kuruş piyasada. Kampanya 28 eylüle kadar geçerli, tüm bezlerde.
  • quote:

Orijinalden alıntı: MegaWolt38

Dün Migros'tan Huggies no.4 aldım 4 paket. Paket fiyatı 18-TL'ye geldi. Huggies'lerde %20 indirim var, ek olarak ikinci ürüne %40 indirim var. Adet fiyatı 37 kuruşa geliyor ki şuan en ucuz 51 kuruş piyasada. Kampanya 28 eylüle kadar geçerli, tüm bezlerde.

3 numara var mıydı ? bilginiz var mı bende 3 numaradan alayım diyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Gabriel.Espaso

quote:

Dün Migros'tan Huggies no.4 aldım 4 paket. Paket fiyatı 18-TL'ye geldi. Huggies'lerde %20 indirim var, ek olarak ikinci ürüne %40 indirim var. Adet fiyatı 37 kuruşa geliyor ki şuan en ucuz 51 kuruş piyasada. Kampanya 28 eylüle kadar geçerli, tüm bezlerde.

3 numara var mıydı ? bilginiz var mı bende 3 numaradan alayım diyorum.

Her bedenden vardı, zaten tüm bez markaları için geçerli ikinciye %40 indirim olayı.
  • Aptamil Conformil 1 piyasadan toplatıldı mı? 2 gündür nette bakıyorum ama bulmak çok zor. Olanlar da pahalı. 30 tl olan mama 50 tl olmuş. Bilgisi olan var mı?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • m.kemALL kullanıcısına yanıt
    Premium care 3numarayı 100e20visa indirimi ile gittigidiyorda 35kuruşa maalettim

• quote:

Hocam yanlış hesap yapmış olmalısınız 37 kuruş olmuyor ki 43-44 kuruşa geliyor anca. Siz galiba sadece indirimli olan yani 2. Ürün için hesap yaptınız

• https://www.e-bebek.com/indirimler-kampanyalar/internete-ozel!-prima-premium-care-aylik-super-firsat-paketleri-119-90-tl-yerine-82-90-tl_7613-indirim/?OM.OSB=anasayfa-interneteozel-prima-01-10-2017

150 tl üzeri 15tl axess çip para veriiyor
    2paket alırsanız tanesi 36kr geliyor 3 numara için
    ayrıca 4 5 no içinde indirim geçerli

• quote:

Orijinalden alıntı: tsfirtina

quote:

Hocam yanlış hesap yapmış olmalısınız 37 kuruş olmuyor ki 43-44 kuruşa geliyor anca. Siz galiba sadece indirimli olan yani 2. Ürün için hesap yaptınız

Evet yanlış yazmışım 41 kuruş olacaktı.

• burcuoozturk86 kullanıcısına yanıt
    çok güzel reklam yapıyorsun sadece 1 mesajla aferin sana, biz de malız nasılsa di mi?

• joker'in abonelik paketi hakkında fikirlerinizi alabilir miyim?

https://www.joker.com.tr/abonelik-paketleri

aklıma takılan 2 madde var;

1 Abonelik sürecinde Prima’nın piyasa genelinde yapabileceği paket içi bez ve ıslak mendil adet değişimlerinden Joker sorumlu değildir.
    2 Alınan üyelikler iptal edilemez. Ücret iadesi yapılmaz.

sizce abonelik paketleri avantajlı mı?
  • Dün migros sanal marketten huggies 4+ aldım 4 paket tanesi 39 krş a geldi tanesi
  • 3 numaradan beri huggiese geçmiştik, uygun bulunca sırf göstergesi var diye 4 numara premium care ultra primaya dönelim dedik, yeni tipler gerçekten çok kötü, sızdırıyor çişi bile...Huggiesten devam edeceğiz artık bir daha asla up premium care...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ntquartex -- 1 Ekim 2017; 9:58:3 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: mhmtkyrk

joker'in abonelik paketi hakkında fikirlerinizi alabilir miyim?

https://www.joker.com.tr/abonelik-paketleri

aklıma takılan 2 madde var;

1 Abonelik sürecinde Prima’nın piyasa genelinde yapabileceği paket içi bez ve ıslak mendil adet değişimlerinden Joker sorumlu değildir.
    2 Alınan üyelikler iptal edilemez. Ücret iadesi yapılmaz.

sizce abonelik paketleri avantajlı mı?

kesinlikle değil. mesela dört numara için 864 tane bez gelecek size 12 ay içerisinde. 864 / 550 yapinca 0.63 tl'ye geliyor tanesi. akakce.com ve n11 - gittigidiyor gibi sitelerdeki avantaj paketlerini düşünecek olursanız dört numara bez için tanesini 0.43 kr'a kadar indirebiliyorsunuz ve yine kargo ücretsiz şekilde.

mesela ben 216 tane bez aldım geçen gün prima 3 beden normal yeşil paket tanesi 0.41 kuruşa geldi nereden aldım n11 kupon vs kullandım ama size kuponsuz fiyatı yazıyorum. yoksa 0.38 tl ye falan mal ettım

• Arkadaşlar çevrenizde ONUR market varsa net %30 indirim yapmış bütün bebek bezlerine, ıslak mendillerede ciddi indirim yapmışlar. Çevrenizde varsa kesin göz atın.
  • Prima ya da huggiess 4 numara var mi bildiginiz kampanya?. Prima 0.43 şu an 174 lu paket, iki paket almak koşuluyla 100 tl üzeri kargo bedava. Daha uygunu bulamadım 40 kuruş altı alıyoduk şimdilik bulamadim

• prima premium care 2 ve 3 no için bende tavsiye istesem acaba?
    n11-gg de marketlerden daha pahalı.
    bikaç markette 66lı 2 no için fiyatlar; 0.34- 0.37 ye geliyor.
    42Li 3 no için ise; 0,54- 0,58e gelmekte.
    varmıdır tavsiye? özellikle 2 numara için en acelesinden
  • JOKERDEN PRİMA %25 İNDİRİM + ANNELER KLUBUNE 20 TL VAR TAVSİYE EDERİM
  • quote:

Orijinalden alıntı: emrah-e

JOKERDEN PRİMA %25 İNDİRİM + ANNELER KLUBUNE 20 TL VAR TAVSİYE EDERİM

Suan jokerdeki fiyatlar indirimli fiyatlar mi ki?

Yabi %25 uygulanms hali ise pahali imis.

20tlnin alt limiti var mi ve kullanim suresi bedir?

• Joker'e dikkat site ödeme sırasında hata verse bile para çekiliyor karttan sonra düzeltmelerle deli uğraştırıyorlar. 1 aya yakın oldu hala çözemedim ben.

• 
Sayfa: önceki 691692693694695
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.