DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
DH Mobil Uygulamasının yeni özelliklerini ilk siz deneyin. Gizle Şimdi Dene
Bebek Maması ve Bezi İçin Sıcak Fırsatlar
Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir Kullanıcı
14.568
Cevap
715
Favori
832.124
Tıklama
Konudaki Resimler
Mesaj Tarihine Göre En Beğenilen Son Ekleneneler
Seçimimi Hatırla
Tüm Forumlar >> Sıcak Fırsatlar >> Sıcak Fırsatlar >> Bebek Maması ve Bezi İçin Sıcak Fırsatlar
Sayfaya Git:
Sayfa:
Giriş
      514 Mesaj
      16 Ağustos 2017 21:49:08
      Biz denemedik ama buradaydı sanırım uzak durun diyen vardı tabiki cild yapısıyla alakalı bir durum denemek lazım biz atopik cildliyiz eski prima ile başladık slepy Molfix derken en iyi yeni hugies geldi 0 sızdırma nadiren pişik

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
      |
      |

100
      YIL

"Zafer, benimdir." diyebilenin, başarı, "Başarılı olacağım" diye başlayanın ve "Başarılı oldum" diyebilenindir.
      Gazi M.Kemal Atatürk ...
    • Yarbay
      2636 Mesaj
      17 Ağustos 2017 12:27:16

Her bebek için farklı sonuçlara neden olabilecek bez tercihi konusunda son dönemde herkesin ortak görüşü özellikle 1 ve 2 numara için huggies. Bütçenizi zorlamayacaksa bence farklı bir arayışa girmeyin derim.

Bende ek gıda konusunda bilgili olan arkadaşlardan yardım bekliyorum.

Bizim aslanda 6.ayını doldurmak üzere. 5.ayını doldurduğundan beri yavaş yavaş ek gıdaya geçtik ve günde 1 öğün, son günlerde bir öğünü 2 ye çıkartacak şekilde ayrı öğünlerde olarak kabak, havuç, patates, armut, şeftali, kayısı, elma, muzu ezip püre yapıp yedirdik. Bu süreçte anne sütü tüketimi aynı oranda devam etti. Anne sütü ile biraz aç kalıyordu ve çok az uyuyordu bu şekilde eskiye oranla daha fazla uyuyor.

Bazı içerikler var ki onları evde yapmak biraz zor ve bazen yeterince sağlıklı olup olmadığından emin olamayabiliyoruz. Meyve ve sebzeleri püre yapıp vermek kolay ama tahıl, yulaf, pirinç, irmik bazlı olanlar sanki bunlar kadar kolay değil. Belki kolaydır ama tarif vs bilmediğimden zor geliyor olabilir. Evde pratik ve sağlıklı bir şekilde nasıl yapabiliriz? Eşim kaşık maması kullanabiliriz dedi, sağlık ve fayda açısından onlar tercih edilmeli midir? Yada ne tercih edilmelidir.

Ek gıda konusunda bilgi edinebileceğim kaynaklar ve sizlerin tavsiyelerinin yardımcı olacağını düşünüyorum. Şimdiden @meganers @recruit1 @ultiMance ve cevap veren tüm arkadaşlara teşekkürler.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi thebaboli -- 17 Ağustos 2017; 12:31:22 >
      |
      |
      Bahsedilenler: cosef kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör meganers , ultiMance , recruit1

Biz Galatasaray Cumhuriyeti değil, Cumhuriyet’in Galatasaray’lı çocuklarıyız.

• Yarbay
      5970 Mesaj
      17 Ağustos 2017 13:47:03
      quote:

Orijinalden alıntı: thebaboli

Her bebek için farklı sonuçlara neden olabilecek bez tercihi konusunda son dönemde herkesin ortak görüşü özellikle 1 ve 2 numara için huggies. Bütçenizi zorlamayacaksa bence farklı bir arayışa girmeyin derim.

Bende ek gıda konusunda bilgili olan arkadaşlardan yardım bekliyorum.

Bizim aslanda 6.ayını doldurmak üzere. 5.ayını doldurduğundan beri yavaş yavaş ek gıdaya geçtik ve günde 1 öğün, son günlerde bir öğünü 2 ye çıkartacak şekilde ayrı öğünlerde olarak kabak, havuç, patates, armut, şeftali, kayısı, elma, muzu ezip püre yapıp yedirdik. Bu süreçte anne sütü tüketimi aynı oranda devam etti. Anne sütü ile biraz aç kalıyordu ve çok az uyuyordu bu şekilde eskiye oranla daha fazla uyuyor.

Bazı içerikler var ki onları evde yapmak biraz zor ve bazen yeterince sağlıklı olup olmadığından emin olamayabiliyoruz. Meyve ve sebzeleri püre yapıp vermek kolay ama tahıl, yulaf, pirinç, irmik bazlı olanlar sanki bunlar kadar kolay değil. Belki kolaydır ama tarif vs bilmediğimden zor geliyor olabilir. Evde pratik ve sağlıklı bir şekilde nasıl yapabiliriz? Eşim kaşık maması kullanabiliriz dedi, sağlık ve fayda açısından onlar tercih edilmeli midir? Yada ne tercih edilmelidir.

Ek gıda konusunda bilgi edinebileceğim kaynaklar ve sizlerin tavsiyelerinin yardımcı olacağını düşünüyorum. Şimdiden @meganers @recruit1 @ultiMance ve cevap veren tüm arkadaşlara teşekkürler.

Bu sitedeki tarifi uygulayabilirsiniz. İsterseniz içerisine muz,elma vb. meyvelerin püresini de karıştırıp tat verebilirsiniz.

http://www.gurmebebek.com/tam-tahilli-masal-muhallebisi/98023

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ultiMance -- 17 Ağustos 2017; 13:48:10 >

• Yüzbaşı
      395 Mesaj
      17 Ağustos 2017 18:43:14
      Arkadaşlar huggies kullananlardan bir ricam var, bezi kullanmaya başladığımızdan beri çişlerde sızdırma problemi yaşıyoruz, ayak kısımlarından sızıyor. Lastiği çok sıktığımız zaman da izi kalıyor, bebeğimiz 2 aylık, 2 numara bez kullanıyoruz, püf noktası var mı sızdırmaması için, lütfen yardım :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mikropzoft -- 17 Ağustos 2017; 18:43:50 >

• Yarbay
      5970 Mesaj
      17 Ağustos 2017 18:47:26
      quote:

Orijinalden alıntı: mikropzoft

Arkadaşlar huggies kullananlardan bir ricam var, bezi kullanmaya başladığımızdan beri çişlerde sızdırma problemi yaşıyoruz, ayak kısımlarından sızıyor. Lastiği çok sıktığımız zaman da izi kalıyor, bebeğimiz 2 aylık, 2 numara bez kullanıyoruz, püf noktası var mı sızdırmaması için, lütfen yardım :)

1 numara kullansanız

|
      |

• Yüzbaşı
      533 Mesaj
      17 Ağustos 2017 18:55:14
      Evet

2. Cocukta elimizdeki stoklar (10 Prima aylik paket ve

8 Molfix aylik paket) bittiğinde inşallah bez işini komple bitireceğiz.

Sicak firsatlara baslamama vesile olan (hersey limangonun altlimitsiz 20 tl lik hediye çekleri ile başlamıştı)

2 çocuğun da büyümesi sırasında ve arkadaşlarımın çocuklarına da faydası olan, kampanyalara bakış açımı değiştiren bu konuya mutesekkirim.

Darısı sizlerin başına

Çocuk işide bez işide bitti inşallah.

|
      |

• Çavuş
      61 Mesaj
      17 Ağustos 2017 19:02:50

Benim bebekte 3 aylık 7 kilo 3 numara huggies kullanıyoruz. Hiçbir sızdırma olmadı şimdiye kadar çok memnunuz, hatta iki gün önce ebebek te huggies aylık paketlerde indirim vardı. 100 lük paket 39.60 ₺. Çocuğun kaç kilo eğer sızdırma varsa 1 Beden küçük veya büyük boy olanı kullanmak gerekli. Ayrıca erkek bebeklerde kalçaya cuk diye oturuyor,.

|
      |
      mikropzoft kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

• Yüzbaşı
      395 Mesaj
      17 Ağustos 2017 19:25:02
      Primada 1 numara kullanıyorduk sıkıntı yoktu, huggies den 2 numara aldım üstüste koydum aynı boydaydı bezler, ondan 1 denemek hiç aklıma gelmemişti, bir de öyle deneyelim

Bu arada bebeğimiz 4-4,5 kilo civarı

• DH Yönetici
      3840 Mesaj
      17 Ağustos 2017 21:00:17
      quote:

Orijinalden alıntı: mikropzoft

Primada 1 numara kullanıyorduk sıkıntı yoktu, huggies den 2 numara aldım üstüste koydum aynı boydaydı bezler, ondan 1 denemek hiç aklıma gelmemişti, bir de öyle deneyelim

Bu arada bebeğimiz 4-4,5 kilo civarı

Merhabalar bizim bebek 4.200 gr 45 günlük huggies 1 kullanıyor. hocam.. ultra prima premium care den huggies i denedim sonuç çok iyi huggies daha iyi gibi geldi.Kaldı ki bir çok arkadaşımız burada bunu yazdı sleepy iyi gelmedi kenar bantları çok sert jilet gibi bebeği kesicek gibi onu aldım ama 1 2 bez sonrası köşeye kaldırdım..

• Er
      4 Mesaj
      17 Ağustos 2017 22:15:57
      Bebek bezi testini izlediniz mi hayat bilgisi diye yerdi galiba. Çoğu bezi test etmişlerdi tarafsız gibiydi sanki

|
      |

||| Garabüklü |||
    • Yarbay
      3230 Mesaj
      18 Ağustos 2017 08:25:01

no.1 olanı deneyin derim.

HUGGIES no.3 kullananlar varsa fırsatı kaçırmasın:

Yine Hepsiburada'da no.3 Huggies 1 alana 1 bedava. Piyasada paketi 22-25-TL arası, bu şekilde alında 12-TL'ye geliyor. Forumdan da 2-3-TL'ye kargo bedava hesap almanızı öneriyorum, yarı fiyata gelmiş oluyor.
      |
      |
      mikropzoft kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

• DH Yönetici
      3840 Mesaj
      18 Ağustos 2017 09:03:29
      quote:

Orijinalden alıntı: MegaWolt38

Yine Hepsiburada'da no.3 Huggies 1 alana 1 bedava. Piyasada paketi 22-25-TL arası, bu şekilde alında 12-TL'ye geliyor. Forumdan da 2-3-TL'ye kargo bedava hesap almanızı öneriyorum, yarı fiyata gelmiş oluyor.

Merhabalar
      Hocam link atarmısın stok yapabilirim huggies dan memnun kaldım.

• Yarbay
      3230 Mesaj
      18 Ağustos 2017 09:12:52
      quote:

Orijinalden alıntı: serkanertekin

quote:

Merhabalar

Huggies No.3 KIZLAR için:

http://www.hepsiburada.com/huggies-kizim-icin-bebek-bezi-jumbo-paket-3-beden-50-adet-p-ZYHUG8691900167003

Huggies No.3 ERKEKLER için:

http://www.hepsiburada.com/huggies-oglum-icin-bebek-bezi-jumbo-paket-3-beden-50-adet-p-ZYHUG8691900166983

Satıcı olarak Hepsiburada'yı seçin, forumdan da kargo bedava hesap alın işlem tamam.
      Geçen ay 2 paket almıştım, şimdi 4 paket aldım 48-TL'ye 200 adet.

• Yarbay
      2763 Mesaj
      18 Ağustos 2017 09:49:42

Çek satış konusunda Kargo bedevalı hesap satan kimse göremedim? bildiğiniz kişi veya konusu var mı?
      |
      |
      MegaWolt38 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

• Çavuş
      91 Mesaj
      18 Ağustos 2017 09:58:54

4 numara ya da 5 numarada 1 alana 1 bedava yok mu ya göremedim
      |
      |
      MegaWolt38 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

• DH Yönetici
      3840 Mesaj
      18 Ağustos 2017 10:10:48
      quote:

quote:

quote:

Merhabalar

http://www.hepsiburada.com/huggies-kizim-icin-bebek-bezi-jumbo-paket-3-beden-50-adet-p-ZYHUG8691900167003

http://www.hepsiburada.com/huggies-oglum-icin-bebek-bezi-jumbo-paket-3-beden-50-adet-p-ZYHUG8691900166983

Satıcı olarak Hepsiburada'yı seçin, forumdan da kargo bedava hesap alın işlem tamam.

Hocam sayende bende 4 paket 200 adet aldım 48 tl civarına..
      Sağolasın senin tavsiyen ile huggies denedim iyi ki denemişim..Memnunuz.Teşekkürler..
      bu arada kargo ücreti ödemedim...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi serkanertekin -- 18 Ağustos 2017; 10:11:14 >

• Yarbay
      2636 Mesaj
      18 Ağustos 2017 11:09:04

Hocam gurmebebek şuan için takip ettiğim tek site. Oradaki bir çok tarifi uygulamaya çalışıyoruz ama bazı konularda teknik yetersizliğim yüzünden karar veremiyorum.

Tam tahıl için iyi diyen de var kötü diyen de;

http://www.ntv.com.tr/saglik/cocuklara-tam-bugday-unu-onermiyoruz,VrxesRic9kmyw-oDr24mfg

Bu işin doğrusu nedir teknik olarak?

Tam buğday, tam yulaf, tam pirinç unu için bazı markalar var; Migrosun kendi markası mlife, doğalsan, söke, city farm vs vs. Bunlardan hangisini tercih etmek lazım yada migrostan değil de farklı bir yerden mi tedarik etmek lazım?
      |
      |
      ultiMance kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Biz Galatasaray Cumhuriyeti değil, Cumhuriyet’in Galatasaray’lı çocuklarıyız.

• Yarbay
      3230 Mesaj
      18 Ağustos 2017 11:20:27

Çek satışta hepsiburada seçip bakarsanız görürsünüz hocam.
      benim aldığım arkadaş "johnreeseback" adlı, birkaç kişide daha gördüm.

@sarkat

sabah ben de göremedim hocam sadece 3 numarada var gibi ama gün boyu takip edin, geçen ay 4 ve 5 numarada da vardı. Gün içerisinde yeni ekledikleri ürünler oluyor. Takip etmek lazım.
      |
      |
      Bahsedilenler: Blindfire kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör sarkat

• Binbaşı
      1883 Mesaj
      18 Ağustos 2017 11:28:57
      Merhaba ARkadaşlar,
      Jokerde yıllık paket gibi bişiy var.

Sizce almak mantıklı mı?
      Her zaman ucuz yakalanmıyor sonuçta ürünler.
      Stokta kalmayınca bazen indirimsiz fiyatlardan alınabilir.

Böyle almak mantıklı olur mu sizce?
      https://www.joker.com.tr/abonelik-paketleri?track=anasayfa?track=anasayfa

Xbox GT: ShalafiTr
      PSN ID: GosuTr
    • Yüzbaşı
      343 Mesaj
      18 Ağustos 2017 13:03:06
      quote:

quote:

quote:

quote:

Merhabalar

Hocam sayende bende 4 paket 200 adet aldım 48 tl civarına..
      Sağolasın senin tavsiyen ile huggies denedim iyi ki denemişim..Memnunuz.Teşekkürler..
      bu arada kargo ücreti ödemedim...

Merhaba,

Kargoyu nasıl bedava yaptınız acaba?

Let's Ride !

Reklamlar
modasor
Yeni Abonelik d-smart
SEO
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Tablet sürümü
Mini Sürümü

BR3
1,516
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.