Şimdi Ara

Bebek Maması ve Bezi İçin Sıcak Fırsatlar (634. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
19.677
Cevap
773
Favori
996.520
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
39 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 632633634635636
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: u_g_o_189

quote:

Orijinalden alıntı: spacemonkey

Hocam. Arti demek, emme kapasitesi fazla anlamina geliyor. Boyut olarak 4 ile ayni. Ben olsam 5 alirdim

Arti demek, emme kapasitesi fazla anlamina geliyor
    böyle bir şeyi ilk defa duyuyorum

Kesinlikle aralarında ciddi büyüklük farkı var. Elimde 2 side var yanyana koyunca büyüklük farkı çok net görülebiliyor
  • Arkadaşlar doğuma 3 ay var ama ben "yenidoğan" bezinden almak istiyorum ama çok fazla miktarda almayacağım. Ortalama kaç paket alsam olur ve hangi marka almamı önerirsiniz?
  • abahadirp kullanıcısına yanıt
    Pre care tavsiye etmem pahalı olmasına rağmen bizim bebeye yaramadı. Ayrıca dışına çabuk sızdırıyor. Dokusu biraz daha kumaş gibi herhalde ondan pahalı. PRima aktif Bebek daha iyi o yönden. Komili nin bezi de fena değil. Deneyip test edin ondan sonra çok alın yoksa sıkıntı yaşarsınız.
  • Mamalarda inanılmaz bir fiyat artışı var özellikle büyük marketlerde aldığımız hipp mamaların fiyatları çok artmış. Kur etkisi ile durum yakın zamanda daha kötü olacaktır.
  • quote:

Orijinalden alıntı: MegaWolt38

Arkadaşlar doğuma 3 ay var ama ben "yenidoğan" bezinden almak istiyorum ama çok fazla miktarda almayacağım. Ortalama kaç paket alsam olur ve hangi marka almamı önerirsiniz?

Valla benim iki çocuğum da 4 kilo doğdu ve 1-2-3 numaraları ışık hızıyla geçtiler O yüzden erken almak riskli. Hatta 1 numarayı kullanamadık bile yarısı kaldı. Bezden ekonomi yapma dönemi daha ziyade 4-5 numaralar bence
  • MegaWolt38 kullanıcısına yanıt
    Yenidoğan çok alma zaten, 1 tane al. Hemen 1 numaraya geçiliyor
  • ernunal E kullanıcısına yanıt
    sarkat kullanıcısına yanıt
    Tavsiyeler için teşekkürler, o zaman aceleye gerek yok şimdilik.
    oncelikle bebeginizin dogum kilosu onemli.

zaten bebek bezlerinin ustunde kiloları belirilmekte.

biz de onceden yenidogan (0 numara) almıştık, arkadaslardan da 1 numara bez heidye geldi ama bizim tosuncuk 3.50 kilo civarı dogdu.
    dogum yaptıgımız hastanede bebege direk 2 numara bez takmaya basladılar, 1 numaranın bebegi sıkacagını ve pişik ihtimalini artıracagını belirttiler.

sozun ozu, dogum yaklastıkca bebeginizin kilosu aşagı yukarı belli olacaktır, hic acele etmeyin, kilosuna uygun olanı dogumdan sonra istediginiz kadar alırsınız,

marka olarak ilk zamanlarda prima premium care den şaşmayın , sonrasında yavrunuzun vucut tepkilerine gore prima yeşile de geçebilirsiniz

sağlıkla kucagınıza almanız dilegiyle
  • ukkalla U kullanıcısına yanıt
    Bilgileriniz ve güzel dilekleriniz için çok teşekkür ederim.
  • Arkadaşlar elimde sma 1 900 gram var. Bizimki sevmedi. Açılmışı duruyor. Açılmamışı 42 tl den (bana maliyeti) verebilirim. Başakşehir veya eminönünde elden verebilirim. Stt 2018 dir.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: u_g_o_189

quote:

Orijinalden alıntı: GcGokhan

Prima 5 beden 11-18 kg
    Huggies 5 beden 12-25 kg

benim oglan 11.5-12 kg

huggies 4 beden 7-18 kg
    huggies 4+beden 9-20 kg
    huggies 5 beden 12-25 kg

ürünler arasında boyut farkı olduğu soylendiğinden daha önce geçiş yapmış birinden bilgi alırsam hem nokta atışı seçim yapmış olurum hemde deneme paketi yerine aylık paket alırım diye düşünmüştüm.
    ben en iyisi ortalamasını yani 4+ alayım o zaman.

Kendi soruma kendi cevabımı vereyim.
    Daha önce prima aktif bebek 5 numara kullanıyordum. Huggies'te 4 numara aldım tam oldu (bebek yaklasık 11kg)
    Şimdilik memnunuz.

• Selamlar, oğlumuz 14 aylık ve yaklaşık kilosu 13 kg. Molfix 5 numara kullanıyoruz uzun süredir. Bu sıralar yoğun bir pişik problemimiz var. Sebebi bez boyutuyla alakalı olabilir mi? 5+ ya mı geçmek gerekir, marka değiştirmek mi?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hbasdereli70 -- 13 Ocak 2017; 12:29:31 >
  • hbasdereli70 kullanıcısına yanıt
    Bir numara büyük alın onda da yaparsa başka markaya geçmeniz gerekir ama çoğunlukla küçük olunca pişik olur
    yeni doğum için Premium care kullanabilirsin ama genel olarak prima kullanmanı önermem malum prima artık kaliteyi cok bozdu ve sürekli sızdırma yapıyor. Ben ve beni,m gibi bir cok insan primayı bıraktı

bu konuda sana tavsiyem huggies olacak (onda da yenidogan var)

Eger ilerisi için yatırım olsun gibi diyorsan 1 numaradan cok alma ama 2-3 numaradan 3-4 paket alıp koyabilirsin. Cocugun kilosu vs cok degisken olabildiğinden 1-2 ye para verip riske atma bence

İnşallah hayırlısı ile kucağınıza alırsınız
  • yasimboo Y kullanıcısına yanıt
    Önerilerinizi dikkate alacağım, güzel dilekleriniz için teşekkür ederim.
  • Hafta sonu migrosta ıslak mendillerde ikinciye yüzde elli indirim var. İhtiyacı olanlara duyurulur

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Kuseyr -- 14 Ocak 2017; 10:57:26 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Kuseyr

Hafta sonu migrosta ıslak mendillerde ikinciye yüzde elli indirim var. İhtiyacı olanlara duyurulur

Mamalarda da ikinciye %50 indirim var, ben değerlendireceğim.
  • burst B kullanıcısına yanıt
    Sanalmarkette mama düşmüyor ama ıslak mendil düşüyor
  • Ben de sanal markette demedim mama düşmeyince mesajı düzelttim
  • Mamalarda 2.yuzde elli indirim olmuyor mağazada denedik olmadi yapacaklari kampanyayı
  • 
Sayfa: önceki 632633634635636
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.