Şimdi Ara

Bebek Maması ve Bezi İçin Sıcak Fırsatlar (553. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
19.677
Cevap
772
Favori
996.591
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
39 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 551552553554555
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Marka kacmis sanirim. Molfix 7 14kg 100 adet

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Prima 4 numara hepsi burada 147 adedini 70 tl'ye satıyor. 2 paket alırsan ekstra 10 tl indirim daha yapıyor.

Tek paket 0,47 kuruş 2 paket ise 0,44 kuruşa geliyor. Senin aldığın molfix ise 0,45 kuruş.

Tercih senin ama ben olsam prima alırdım. Bence çok uygun değil aldığın fiyat.

• quote:

Orijinalden alıntı: yusuf24

Premium care 4 numara gittigidiyor 100 e 20 çekle 55 kuruşa geldi. Fena değil.

55 krş fena değil mi? Ne yaptın hocam sen fırsat için burda değilmisiniz? Yakın zamanda e bebek çekleriyle 4 numarayı 33-34 krşlra stokladık. Çok pahalı her hangi bir yerden 55 krş. Alınır.

• quote:

Orijinalden alıntı: mephisto83

bana da 4 numara prima lazım kampanya varsa paylaşabilir misiniz? bir de 4 numarada ortalama adet fiyatı nedir kaç kuruştan ucuz olursa fırsat olur bilgi verebilir misiniz?

4 numarada adet 40 krş altı gırsattır. Hiç yoksa kampanya 45 krş makuldür. Üstü pahalı olur.

• quote:

Orijinalden alıntı: axi2934

quote:

Orijinalden alıntı: yusuf24

Premium care 4 numara gittigidiyor 100 e 20 çekle 55 kuruşa geldi. Fena değil.

55 krş fena değil mi? Ne yaptın hocam sen fırsat için burda değilmisiniz? Yakın zamanda e bebek çekleriyle 4 numarayı 33-34 krşlra stokladık. Çok pahalı her hangi bir yerden 55 krş. Alınır.

Kampanyasız 62kr dan aşağı bir yerden alamazsınız. Bugün markette hesap ettim 87 kuruşa geliyordu. Bez bittiği ve önceden stoklanan 5 numaraları idareten kullanmaya başladığımız için acil olarak almam gerekti. Bulunduğum ilde migros yada diğer büyük marketler olmadığı için oralardaki kampanyalardan yararlanamadım. Çok almadım zaten 160 adet falan aldım. Uygun kampanya denk gelirse epey alacağım. Geçmişte bende iyi kombolarla almıştım ama bebeğe dur yapma kampanyayı bekle diyemiyoruz

Şu an daha iyi kampanya varsa paylaşır mısınız? Premium care no:4 için

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi yusuf24 -- 6 Mart 2016; 2:15:05 >

• mussi47 M kullanıcısına yanıt
    28 lira mı eminmisiniz!

• ntquartex kullanıcısına yanıt
    2 fazla almayın günde 4 adet gibi. Ama 3 nunara kg aralığı nedeniyle daha uzun süre kullanılıyor tabi ki bebek kg alışı çok önemli.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kulka -- 6 Mart 2016; 8:20:31 >
  • elexir81 E kullanıcısına yanıt
    Hb nın geçtiğimiz haftalarda h.sonu 25/100 kampanyasından tanımladığı 25 tl lik çekler bez ve ıslak mendilde de geçiyor. Her ne kadar geçmez desede geçiyor. Bugün son sanırım kullanmayan varsa prima bez ile değerlendirebilir.

• quote:

Orijinalden alıntı: kulka

Hb nın geçtiğimiz haftalarda h.sonu 25/100 kampanyasından tanımladığı 25 tl lik çekler bez ve ıslak mendilde de geçiyor. Her ne kadar geçmez desede geçiyor. Bugün son sanırım kullanmayan varsa prima bez ile değerlendirebilir.

Dediğin kampanyadan yararlanmadım hocam. Ama geçen ay prima bez alanlara 6 ay boyunca 5 tl indirim kampanyası yaptılar onu kullandım. Bu ay 5 tl indirimli aldım, önümüzdeki 5 ay yine indirimli alıcam.

• kulka K kullanıcısına yanıt
    Evet hocam talan etmişlerdi resmen e bebeği. Bulabilsem 4ve 5 numaradan 10 a kutu stoklayacaktim

• ebebekte 2.alıma indirim var.
    2 tane 147 lik 4 numara prima kargo dahil 41 krş a denk geldi.
  • dün mağazasından aldım bir kutu 47 kuruşa geldi hiç kampanyadan bahsetmediler kampanya bilgisi kesin gitmiştir mağazaya şeytan diyor git iade et tekrar al ama uğraşmaya değmez
  • Arkadaşlar kızım 2 numara premium care kullanıyor. Ben yavastan 3 numara stok yapayım diyorum. Var mı tavsiyeniz?

• Piyasa fiyatlarını bilmiyorum fakat bugün mail gelmiş babymall dan

ilgilenenler için :http://www.babymall.com.tr/3882/prima-bebek-bezlerinde-kampanya_ind
  • quote:

Orijinalden alıntı: umitmit

Hepsiburada.com üzerinden aynı ürünü geçen hafta aldım. Bezlerde şöyle sıkıntı var.Prima bezin özelliğini değiştirmiş.Peteksi doku yok.Ağır koku ve mavi helli bir bez geliyor.Bebeğimizde ğişik yaptı.Kakayı emmedi.Dışarı kaçtı elbiseleri mahvoldu.Primayla iletişim kurup numune gönderdim incelensin diye. Hepsiburada.com a da yazdım yanıltıcı görseller kaldırılsın diye. Islak mendilleri de kullanamadık çok kimyasal var.Alt açma pedi normal kullanıyoruz.

Bi sonuç geldimi acaba?

• quote:

Orijinalden alıntı: sarı&kırmızı

Arkadaşlar kızım 2 numara premium care kullanıyor. Ben yavastan 3 numara stok yapayım diyorum. Var mı tavsiyeniz?

hocam unnado ve markafoni var. bugün e bebek 2.ürüne yüzde 30 yapıyormuş galiba. cepteteb ve avantajix ile sanırım en uygun markafoni geliyor

• İlk kez prima aktif bebek kullandık.Normalde molfix kullanıyoruz.Molfix prima aktiften çok daha iyi.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • 4+ plus 147 adet prima gittigidiyordan 69 TL ye kargo dahil aldım, daha ucuz henüz göremedim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi yu8suf -- 7 Mart 2016; 21:52:28 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: rush10

quote:

Arkadaşlar kızım 2 numara premium care kullanıyor. Ben yavastan 3 numara stok yapayım diyorum. Var mı tavsiyeniz?

hocam unnado ve markafoni var. bugün e bebek 2.ürüne yüzde 30 yapıyormuş galiba. cepteteb ve avantajix ile sanırım en uygun markafoni geliyor

Teşekkürler hocam.

Prima kullananlara bir sorum olacak. Premium care bezden memnunuz ama enteresan bir olayla karşılaştık. bazı p.care paketlerinden başka model bez çıkıyor. özellikle 1 numarada bununla fazlasıyla karşılaştım. Premium care'ın mazgallı yüzeyi yerine dümdüz kalitesiz bir model çıkıyor. kızı pişik yaptı hemen emmediği için . özellikle 11. ay üretimli olduklarına dikkat ettim. 5.ay üretimlilerde öyle bir sorunla karşılaşmadım. şimdi bu sebepten stok yapmaya korkuyorum. içinden başka çıkarsa dönüşü de yok.

ne yapsam bilemiyorum açıkçası. bunu yaşayan var mı?

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: rush10

quote:

Teşekkürler hocam.

Prima kullananlara bir sorum olacak. Premium care bezden memnunuz ama enteresan bir olayla karşılaştık. bazı p.care paketlerinden başka model bez çıkıyor. özellikle 1 numarada bununla fazlasıyla karşılaştım. Premium care'ın mazgallı yüzeyi yerine dümdüz kalitesiz bir model çıkıyor. kızı pişik yaptı hemen emmediği için . özellikle 11. ay üretimli olduklarına dikkat ettim. 5.ay üretimlilerde öyle bir sorunla karşılaşmadım. şimdi bu sebepten stok yapmaya korkuyorum. içinden başka çıkarsa dönüşü de yok.

ne yapsam bilemiyorum açıkçası. bunu yaşayan var mı?

aynı sorun var hocam bizde de ilk 3 numarada sorun farketmedik ama 4 numarada farklılıklar gördüm. şükür bir sıkıntı oluşmadı ama bir çok kişi dile getiriyor bu olayı

• 
Sayfa: önceki 551552553554555
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.