Şimdi Ara

Bebek Maması ve Bezi İçin Sıcak Fırsatlar (408. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
19.677
Cevap
773
Favori
996.514
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
39 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 406407408409410
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: historical2012

trendyol'dan aldığım yenidoğan mendiller halen kargoya verilmedi,siparişi kargolanan var mı?

Benim kargolanmış.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: bireysel.emeklilik

quote:

Orijinalden alıntı: historical2012

trendyol'dan aldığım yenidoğan mendiller halen kargoya verilmedi,siparişi kargolanan var mı?

Benim kargolanmış.

Az önce mail geldi trendyol dan. Kargoya verilmiş. Yurtiçi Kargo.

• siexs S kullanıcısına yanıt
    Evet 400 gramlık kutuydu . Normalde Ankaradaki Beşikte mağazasından 17 Lira'ya alıyordum ama bu sefer hiçbiryerde bulamayınca Carreffour'dan 25 Lira'ya aldım .
  • taskang kullanıcısına yanıt
    Bu beşikte mağazası nerede acaba? Ilk kez duydum:( fiyat iyiymis gercekten

• quote:

Orijinalden alıntı: Cmulkut

quote:

Orijinalden alıntı: vural07

tesekkurler.evde halis mulis zeytin yagi var hocam onu bi deniyeyim bugun 6. gun cunku

Zeytinyağı care etmezse duphaloc adında bir şurup var. Su an tam hatırlamıyorum ama 15. Saatte filan etki ediyordu. Bizim oğlan da kabiz diye hastane dolasmistik, bu ilacı bulduktan sonra hem o hemde biz rahatlamistik.

biz duphalac+her mamaya zeytinyağı+kayısı kurusu haşlayıp kayısıyla beraber püre yapıp verioruz.. gene de şiddetli kabız..
    az once doktrla gorustum sup gliserin fitil verdi..
  • quote:

kabızlık icin tavsiye varmı beyler.hip,aptamil,similac vs. denedim.sma kullanayim diyorum
    birde kabizlik ve kusma ile ilgili,soyle guzel bir ilac veya bitkisel bir tavsiye verecek varmi? bebek 2,5 aylik

Eğer ki annesinin sütü varsa mamayı kesin poposunun içine zeytin yağlı pamuk bırakın öncesinde zeytin yağı ile karnına masaj yapın cay kaşığı ucu ile halis zeytin yağı içirin, güzel güneşte kurumuş kayısı kaynatın suyunu biberon ile sabahları içirin. Herhangi bir ilaç kullanmayın bence bebek çok küçük. Ve annesi yediklerine dikkat etsin en önemlisi bebeği egzersiz yaptırın karın hareketleri için biz bu yollarla atlattık
    bir iki kere mecbur kaldık ve kulak çubuğunu ucunu zeytin yağına batırıp hafif uyardık poposunu bununda faydasını gördük fitil alışkanlık yapıyor bağırsakları tembelleşiyormuş

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi rLzApex -- 18 Ekim 2014; 14:15:00 >
    < Bu ileti m.bolumsonucanavari.com kullanılarak atıldı >

• sıcak fırsat yok mu stoklara ekleme yapsak
  • halilcc kullanıcısına yanıt
    Sorma üstad bu ara tık yok internet piyassasında :) geçen n11 'den 50 +50 +11 TL'lik indirimden 50'yi kullandım diğerlerini bayram nedeniyle memlekete gidince kullanamadım gelince baktım süresi geçmiş çok koydu süper indirimdi aslında malesef bu ara adam akıllı bir şey yok hiç bir yerde hep çek veriyor sonrasına onu da takibi zor bakalım araştırmaya devam : )
  • quote:

kabızlık icin tavsiye varmı beyler.hip,aptamil,similac vs. denedim.sma kullanayim diyorum
    birde kabizlik ve kusma ile ilgili,soyle guzel bir ilac veya bitkisel bir tavsiye verecek varmi? bebek 2,5 aylik

Kabızlık konusunda bence doktora götürün.Çocuğu bu kadar hırpalamaya test etmeye gerek yok.Bir fitill tüm dertlerine care olur.
    SMS mama aksine kabız yaparmış.
    Kusmaya gelince bizim cocuk 6.aya kadar hep kustu,yapacak birşey yok diyor doktorlar.Kalca testine goturduğumuzde midesinede baktılar birsıkıntı yoktu.
    Kusma nedenleri birden fazla imiş.
    Çok fazla yemesi yada emmesi.
    Emzikten sonra gazını cıkarmadan yatırmak.Emince yada mama yedirince bir 15 dakika fazla hareket ettirmeden dik tutun.Çok farkediyor.
    Emzikten sonra fazla hırpalamak.

• ihtiyacı olanlar için kampanya

e-bebek haftasonu indirimi.. 24 adet malt içeçeği 12 adet fiyatına

http://www.e-bebek.com/...i?from=slider&instock=1

http://www.e-bebek.com/...t-icecegi_XYZ-360604527

ülker maltana mı vitamalt mı bu ürünmü tercih edilmeli sizce?

tecrübelerinizi paylaşır mısınız

• meddah58 kullanıcısına yanıt
    bebeğinizde tekrarlayan idrar yolu enfeksiyonu bebeklerde sık görülen idrar yolu reflüsü belirtileri olabilir
    Bu yuzden bu konuyu ihmal etmeyin ve bir çocuk dr bu konuyu danışın.
    İhmail edildiği taktirde ilerleyen yıllarda allah korusun çocukta böbrek yetmezliğine bile sebebiyet vermekte

siz veya bu tarzda bebeğinde tekrarlayan idrar yolu enfeksiyonu olan arkadaşlar bu konuyu ihmal etmesinler

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • onur1971 kullanıcısına yanıt
    Tesekkur ederim hocam uyariniz için.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • http://www.n11.com/dalin-islak-mendil-64-lu-3-al-2-ode-P32249214

arkadaşlar burada zaman zaman yaşadığımız olumsuzlukları paylaşıyoruz, başkaları aynı şekilde sıkıntı yaşamasın diye. onlardan birini aktaracağım. yukarıdaki üründen 04.10.2014 tarihinde iki adet sipariş verdim. o gün tek paket 9,74 tl idi. Ayın 11 ine kadar bekledim ürün gönderilsin diye. herhangi bir hareket olmayınca satıcı olan aktifalisveris e mesaj atıp neden ürünü kargolamadığını sordum. satıcı aynen,

''Aktifalisveris Merhabalar, Ürün stoklarımızda tükenmiş ve tedarik etmeye çalıştık, ancak tedarik süresi uzadı. Sizi daha fazla mağdur etmemek için siparişinizi iptal etmek durumundayız. Aksaklıktan dolayı özr dileriz.
    11.10.2014''

cevabını verdi. Akabinde ben tekrar mesaj gönderdim. Siparişi iptal etmeyin, parafly ın 500 tl lik kampanyası iptal olacak, elinizde ne varsa onu gönderin muadil ürün olarak dedim. Cevap çok gecikmeden geldi,

''Aktifalisveris Merhabalar, Sizin herhangi bir maddi kayıp yaşamınızı kesinlikle istemeyiz. Ürününüzü karşı ödemeli kargo ile göndereceğiz. Aksaklıktan dolayı özür dileriz. İyi günler dileriz.
    11.10.2014''

Yani bir anda mucize yaşandı ve adam tedarik edemediği ürünü 5 dk içinde tedarik etti ancak ''karşı ödemeli kargo'' olması şartıyla. Oysa ürün ücretsiz kargoydu. Parafly hadisesi olduğundan ben tamam gönder dedim. Her gün attığım mesajlara kargoyu bugün verdik kargo numarasını gün içinde bekliyoruz cevabı vererek tam 5 gün daha beni oyaladı. En sonunda n11 e durumu baştan sona anlattım, onlar da bu adamı arayıp satıcılığını iptal edeceğini söyleyince, 17 sinde karşı ödemeli olarak ürün ancak elime ulaştı. bu arada 9,74 tl olan ürün de birden 18,87'ye fırladı.

Sonuç olarak n11 deki aktifalisveris isimli satıcıya dikkat...

• quote:

Biz uçuncu aydan itibaren golden goat mama kullandik ve en ufak bir kabizlik sorunu yasamadik. Enbbüyük sorunumuz gaz da ciddi oranda hafifledi. Bütün tanidiklarima tavsiye ediyorum golden goat kabizligi hallediyordu
    Yalniz bu mama keçi Sutlu. kullanmadan önce doktorunuzla danisin

• biz de sma kullanıyoruz ikizlere
    kabızlık yok çok şükür ama gaz devam ediyor
    gaz için de biogaia diye bir damla kullanıyoruz. şimdilik iyi gibi ayrıca ilaç değil doğal bir prebiyotik sanıyorum.
  • Trendyol'dan,

Uni Baby Islak Pamuk Mendil Yeni Doğan 36 lı Fırsat Paket + 200 ml Şampuan

bugün kargo geldi, şampuan yok, gönderilmemiş. aynı ürünü alanlarda durum nedir, ne yapmak gerekiyor bu durumda?
  • meddah58 kullanıcısına yanıt
    Bebek valla iştahlı o yüzden pek yadırgamadı. Günde 2-3 sefer de anne emziriyor. Doktorun dediği içinde şeker bulunan mamalara bulaşmadığın sürece bebek anne sütünden kesilmez dedi. O yüzden kullandığımız mamalar genelde anne sütünden daha lezzetsizmiş.
  • vindobona V kullanıcısına yanıt
    benim durumda aynı canlı destekten yazdım dönüş yapılacak dediler dönmediler.
  • vindobona V kullanıcısına yanıt
    Bana ulaşan kargoda da şampuan yok, hoş çokta sıkıntı değil ama olmadıgını bilmen için yazıyorum.
  • ben de canlı yardım da belirttim, mail ile geri dönülecek dendi. ben de çok umursamadım hatta aldıktan sonra şampuan hediyesinin olduğunu gördüm. ama madem yazmışlar yollasınlar değil mi?

bir de adet yazmıyor ıslak mendillerde, bugüne kadar (3 yıldır, iki çocukta) hep prima beyaz paket aldık, adet olarak ondan az sanırım, umarım bu daha iyidir.

tane olarak şampuansız 2 tl ye geldi bana, bu haliyle de iyi.

teşekkürler yanıtlar için.
    @KurabiyeeCanavari
    @halilcc
  • 
Sayfa: önceki 406407408409410
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.