Şimdi Ara

Bebek Maması ve Bezi İçin Sıcak Fırsatlar (204. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
19.677
Cevap
772
Favori
996.461
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
39 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 202203204205206
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: ebihan

arkadaşlar e-bebek indirip kuponları veriyor hemen alın

Nerden alıyoruz ve sartlari nedir? Biraz daha açıklayıcı bilgi versen iyi olur.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Hsnyksr

quote:

e-bebek.com a gir sonra orada kampanya görseline tıkla isim soyisim telefon gir kod telefonuna geliyor
  • ebihan kullanıcısına yanıt
    30 TL 'den yakaladık.. Teşekkürler Dostum..
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Hsnyksr

quote:

e-bebek.com a gir sonra orada kampanya görseline tıkla isim soyisim telefon gir kod telefonuna geliyor

Teşekkür ederim

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: nitejudge

30 TL 'den yakaladık.. Teşekkürler Dostum..

ne demek arkadaşlar maksat paylaşım olsun inşallah ihtiyacı olanlar alır demek 750 kişiyi geçmiş ne çabuk ben 50 tl yakaladım hemen buraya yazdım
  • E-Bebek'te, Molfix bezlerde 1 alana 1 bedava kampanyası var, ikiz ve jumbo paketlerde.

Denemek için alsam mı karar veremedim. :S

50 TL'lik kodu olup kullanmayacak olan var ise pm'den verirse çok makbule geçer.

Ekleme: Baby Me 12'li ıslak pamuklarda da 1 alana 1 bedava var.
    alkolsüz demesine rağmen alkol içeriyor diyorlardı ona da karar veremedim alsam mı diye :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi until -- 9 Haziran 2013; 14:33:38 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: until

E-Bebek'te, Molfix bezlerde 1 alana 1 bedava kampanyası var, ikiz ve jumbo paketlerde.

Denemek için alsam mı karar veremedim. :S

50 TL'lik kodu olup kullanmayacak olan var ise pm'den verirse çok makbule geçer.

Ekleme: Baby Me 12'li ıslak pamuklarda da 1 alana 1 bedava var.
    alkolsüz demesine rağmen alkol içeriyor diyorlardı ona da karar veremedim alsam mı diye :)

aslında ben de düşündüm baby&me almayı çok iyi kampanya alkol var mı bilmiyorum ayrıca çekle birleşiyor mu onu da bilmiyoru denemek lazım çekle birleşmesse uni baby alacağım
  • Hızlı al sitesinden android uygulama (hızlıal site sayfasının en altında açıklama var) ile girip alışveriş yapınca 30 + bkm ile devam edince 40 tl indirim var. İki indirim birleşiyor ve 330 tl ye 70 tl indirim oluyor. Prima huggies vs. bezler mevcut. Yeterli miktarda bezimiz olduğundan ben tablet bilgisayar alarak değerlendirdim. Ama beze ihtiyacı olan arkadaşlar için uygun gibi gözüküyor.
  • ebebek mağazalarında Prima Premium care bezler 24.99 dan 19.99 'a düşmüş.
  • arkadaşlar sağlam bi huggies bez 3 numara kampanyası lazım 10 paket falan alacam.
  • elinde ebebek 40 veya 50 tl hediye çeki olup kullanmayacaklar çeki gönderirse minnettar kalırım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: emac

arkadaşlar sağlam bi huggies bez 3 numara kampanyası lazım 10 paket falan alacam.

üstte yazdığım hızlıal kampanyası yararlı olabilir. 330 a 70 tl iyi bir indirim
  • bu e-bebek kampanyası bitti mi arkadaslar sitede göremedim
  • Ebebek teki indirimi kqcirdim...

• quote:

Orijinalden alıntı: kumrulordu

bu e-bebek kampanyası bitti mi arkadaslar sitede göremedim

kampanya bir günlüktü
  • e-bebekte 40 Tl yakaladım. Uni Baby ıslak mendilden yana alışveriş yaptım. Bakalım sitede belirtildiği gibi diğer ıslak mendillerden farklı mı?
  • Hsnyksr H kullanıcısına yanıt
    Ben bugün Annelütfen'den sipariş verdim, iki tane kodum var. İşinize yara umarım.

HZR10 %10 indirim kuponu alt limit yok Son gün:30 Haziran 2013
    TBRKN25 25TL indirim alt limit 150TL Son gün:30 Haziran 2013
    ILK20 20TL indirim alt limit 100TL Son gün:30 Haziran 2013

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi serdar1968 -- 10 Haziran 2013; 13:50:36 >
  • Ozdilekte 1 numara huggies bez gostergeli 18.90di. 1 paket aldim.bayagi ucuz geldi. Fiyat iyi galiba. (Inegol ozdilek sadece 1 numara vardi.)
    4 paket Prima premium'u annelutfenden aldim.. ikisinide kullanip,, duruma gore o markayla devam edecegim..

Huggieste organik bez, islaklik gostergeli falan yaziyordu.o aklimi karistirdi. Bakalim..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-684118601 -- 10 Haziran 2013; 14:12:37 >
  • ILK20 Çalışmıyor şu an. diğerleri aktif.
  • 20 tl lik indiirim yokmu şimdi arkadaşlar.

acil lazım
  • 
Sayfa: önceki 202203204205206
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.