Şimdi Ara

Bebek İhtiyaçları İçin Sıcak Fırsatlar (838. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
14 Misafir (3 Mobil) - 11 Masaüstü3 Mobil
5 sn
38.482
Cevap
1.421
Favori
2.591.862
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
95 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 836837838839840
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: canverse

quote:

Orijinalden alıntı: daywalker_1986

Arkadaslar nasipse bebeğimiz eylülde gelicek. Henüz cinsiyet belli olmadığı için alışverişe tam başlamadık ama temel ihtiyaçlar için araştırmalara başladım. Ateşölçer,biberon vs ihtiyaç olabilecek diğer ürünlerle ilgili tavsiyelere ihtiyacım var. hangi markanın hangi ürünü iyidir. Tecrübeli arkadaslar yardımcı olursa sevinirim. Konunun kirlenmemesi adına özel mesajda atabilirsiniz. Tşk.

* exergen 2000 ateş ölçer. Amazon.com'dan. Abd 1 numara.

* dr.brown kolay akış biberon. Kolikliğe karşı. Joker mağazalarında mevcut. Kızlar için pembesi de var.

* emzik için nuk ve suavinex var. Aventi de öneririm.

* göğüs yarasına karşı anneye garmastan ve lansinoh lansolin kremler

* büchben şampuan, sabun, pişik kremi, bariyer kremi, bebek yağı.

* hacı şakir granül sabun yıkamalar için.

* prima premium care bez.

* bir de ebebekteki bebek bezi için çöp kovası. Bize göre harika. Hiç koku çıkmıyor. Güzel bir kova.

* büchben, mustela, sebamed ürünlerini sorunsuz kullanabilirsiniz.

Exergen 2000 ateş ölçer için link alabilir miyim bir sürü ürün var ucuz pahalı hangisi alacağını şaşırdım.

• quote:

Orijinalden alıntı: PauLsHeadquarter

hocam iyiki almamış yoksa bende kavga ederdim bübchen için çok iyi fiyatlar vardı
    bkm express ile ödüyorum satıcı firma ile sorunvar firma ile görüşüp bilgi vereceğiz diye uyarı bile çıktı ekranda.

ilk önce bebek bezi kampanyasından bez aldım yarısını iptal ettiler.
    sonra ıslak mendil kampanyasından mendil aldım onun tamamını iptal ettiler.
    sonuncusunda da işte bübchenleri aldım onu iptal ettiler.
    daha da carrefoursanın internet sitesinden birşey almayı düşünmüyorum.
    bkm de çözmüş bu adamları demek ki izin vermemiş satışa
    boşver iyi ki alamamışsın sinir olacaktın şimdi birde bunlara.
    hem sitelerine yazdım şikayetimi hemde şikayervara birşey çıkacağından değil ama içim soğusun hiç değilse sinir oldum

• 4Marilyn kullanıcısına yanıt
    end of season clearance isimli satıcı amazon fulfilled olarak yolluyordu. sağ alttan diğer satıcıları da kontrol edin. cihaza 30$'dan fazla para vermeyin.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • electra_kku E kullanıcısına yanıt
    carrefour hep böyle. bizim mahalledeki elemanlar nasıl iyi niyetli ise; esatış departmanları o derece kötü. eposta attım lütfedip cevap bile vermediler.

• Teşekkürler cevaplar için.
  • recruit1 R kullanıcısına yanıt
    saçma sapan bir sistemleri var adamların. alışveriş yaparken semt seçtiriyorlar.
    madem stokta yok o semti seçtiğimde bu ürün bu semtte bulunmamaktadır diye uyarı versin sistem.
    bir yazılımcısı yok mu koca şirketin.
    7 kalem ürün almışım hadi diyelim biri olmasın yada ikisi olmasın stokta. 6 tanesi yokmuş. koskoca ankarada yok ürün.
    bir garipler çözemedim.
  • @ism72 9 ay geçmi? başkalarının çocuğuna göre asla kıyaslamayın kendi bebeğinizi. Her bebek kendine özeldir. herşey zamanı gelince olur. Kızımız bu ay sonunda 1 yaşında olacak ve henüz yürümüyor. @lanoix arkadaşa katılıyorum. kesinlikle yürüteç kullanmadık ve kullanmayacağız. bende karşıyım yürüteçe. yürüteç anne ve baba için kolaylık bence. koy dursun mantığı. doktorumuz da önermiyor. ayrıca kız çocukları için daha sorun yürüteç erkeklere göre. kalça çıkığı vs için iyi değil. ben akşamları işten geldiğimde ellerinden kollarından tutarak kendim yürüyorum. bu şekilde istediği yöne odaya vs kendisi gidiyor. güzel adım atıyor.hazır hissedince yürüsün varsın 1,5 yaşında olsun veya daha geç olsun. bebekler zaten zamanı gelince kendilerine güvenince herşeyi yapıyorlar.
  • nuna leaf modelinde ebebek indirim yapmış 349 TL ye satıyor.

http://www.e-bebek.com/nuna-leaf-ev-tipi-ana-kucagi_NUN-SE01005E

bizim oğlan 6,5 aylık oldu 8,5 kg.

bu ev tipi ana kucakları ne zamana kadar kullanılabiliyor? şimdi basit birşey var idare ettiğimiz ama bebek içine sığmamaya başladı, çok da hareketlendi

sizce şimdi almam mantıklı mı?

• http://www.firsatnerde.com/organik-bebek-kiyafetleri/

İlginizi çekebilir diye düşündüm teşekkür ederim

• onore O kullanıcısına yanıt
    8.5 kg olduğuna göre 6 ayı geçmişsinizdir. zaten 1-2 ay içinde emeklemeye başlar. şimdilik yastıkla minderle destekli oturma zamanları da gelmişken uğraşmayın hiç koltukla bence öyle otursun.

çok lazımsa oturtacak bir şeyler, biz bebek arabasını evde kullanıyoruz. kızım 7 aylık arada onda oturuyor geziniyor, genelde sırtımızda. nasıl olsa emekleyecek yakında. koltuk filan alıp ev içinde bence çöp üretmeye gerek yok.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi gnell -- 21 Mart 2016; 17:16:50 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: onore

nuna leaf modelinde ebebek indirim yapmış 349 TL ye satıyor.

bu ev tipi ana kucakları ne zamana kadar kullanılabiliyor? şimdi basit birşey var idare ettiğimiz ama bebek içine sığmamaya başladı, çok da hareketlendi

Kesinlikle çok mantıklı seçin olur. Üstelik fiyat inanılmaz iyi.

Bir kere evde bebeğin oturacağı kendine has bir yer olacak. Biz doğduğundan beri kullanıyoruz ve ev tipi anca kucağı olmasa ne yapardık bilmiyorum, çocuk kucakçı olurdu kesin. Ama şu an çocuğu ana kucağında besliyoruz ve oyunlar hep ana kucağında. Hatta 4-5 yaşında TV koltuğu olarak bile kullanıyor çocuklar.

Normalde ev tipi ana kucakları 6 ay / 9 kg`a kadar ama Nuna leaf 80 kg taşıma kapasiteli. Zaten sizin şu aşamadan sonra Nuna dışında alternatifiniz yok. Bu fiyata bulmuşken, maddiyat sorun değilse kaçırmayın derim. Biz çok memnunuz...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi thedeparted -- 21 Mart 2016; 22:43:06 >

• Kraft twist air bebek arabasının turkuaz olanı 1100 tl siyah olan 1500 tl. 3 gündür siyah olanını aynı fiyata arıyorum ama yok. Bir de fiyatlar çok dengesiz. Bazı site aynı ürüne 800 tl fark koymuş.
  • onore O kullanıcısına yanıt
    arkadaşım ben nuna leaf ürününü hususi gidip mağazada inceledim gerçekten harika bir ürün ve 60 kiloya kadar kaldırıyor benin ilk okula giden yeğenim bile oturdu üstüne gayette güzeldi maddi durumdan dolayı şuan değil ama ilerde bundan alıcam inşallah hee gerek varmı o sana kalmış bişey istersen o dönemi başka şekilde geçiştirebilirsin ama ev tipi ana kucağı alıcam diyorsan ben bu ürünü öneririm
  • dtsaykopat kullanıcısına yanıt
    dostum twist air modelinin üretimi durduğu için satıcılar ellerinde kalanı çıkarmaya çalışıyorlar. onun yerini twist xx almış. satıcı bana öyle demişti. istanbul'daysan saraçhane'deki haşim işcan alt geçidinden bakabilirsin. siyahını bulsam 1150'ye bırakmıştı bana. oradaki tüm mağazalara sordu. siyah dışında her renk vardı. ben de twist rlx modelini aldım.
  • Sevgili arkadaşlarım merhabalar. Kızım 2 yaşına giriyor. Bebek arabasının koltuğu küçük gelmeye başladı. Isofixli bir oto koltuğu bakıyorum. 36 kg'a kadar taşıyanlardan. Bana hem ekonomik hem de güvenli bir model önermeniz mümkün müdür? Şimdiden çok teşekkür ederim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: PauLsHeadquarter

hocam cerrefourun sitesindan hafta sonu ürünleri sepete koydum alış verişi yaptım 6 kez denememe rağmen ve kart banka yönünde hiç bir sıkıntı olmamasına rağmen ödemeyi onaylamadı ve bende bıraktım, aslında iyi fiyatlar var ama almayacağım artık.

Ben direkt olarak marketten aldığım için tabiiki sıkıntı yaşamadım. Hemen hemen bakım ürünlerinin hepsinde vardı abartısız %50, mesela özellikle nivea ürünleri dikkatimi çekti, biz de hazır oldukça inmişken bebek değiştirme bezi aldık, 9-10 liradan aşağı alınamayacak, can bebe, uni baby, sleepy markalı alt değiştirmeler 5 tl civarında idi.
  • quote:

Orijinalden alıntı: thedeparted

quote:

Orijinalden alıntı: onore

nuna leaf modelinde ebebek indirim yapmış 349 TL ye satıyor.

Kesinlikle çok mantıklı seçin olur. Üstelik fiyat inanılmaz iyi.

Bir kere evde bebeğin oturacağı kendine has bir yer olacak. Biz doğduğundan beri kullanıyoruz ve ev tipi anca kucağı olmasa ne yapardık bilmiyorum, çocuk kucakçı olurdu kesin. Ama şu an çocuğu ana kucağında besliyoruz ve oyunlar hep ana kucağında. Hatta 4-5 yaşında TV koltuğu olarak bile kullanıyor çocuklar.

Normalde ev tipi ana kucakları 6 ay / 9 kg`a kadar ama Nuna leaf 80 kg taşıma kapasiteli. Zaten sizin şu aşamadan sonra Nuna dışında alternatifiniz yok. Bu fiyata bulmuşken, maddiyat sorun değilse kaçırmayın derim. Biz çok memnunuz...

Taşıma kapasitesi konusunda bence bir karışıklık var. E bebek sitesinde bir yerde 9-36 kg, altında 80 kg diyor, yine bir yerde 60 kg diyor, mağazadaki eleman 65 kg dedi.
    Peki gerçeğe gelelim, ürünü dün aldım, kullanım kitapçığında 9-26 kg diyor, ürüne yapışık etikette 60 kg ve altı diye bir ibare var.
    Şahsi kanaatim pek öyle 60-80 kg kaldıracak kadar değil. Ürünün altı file şeklinde, yani daha dayanıksız bir yapı, üstünde ince bir ped var.
    Ancak ürün tasarım olarak harika ve zaten bu konuda ödüllü. Salınım hareketi gayet başarılı ve uzun sürüyor, üstelik sağa sola. Çok hafif, taşıma, nakliye vs. sorun değil, istediğiniz yere götürebilirsiniz, 2 parçadan oluşuyor ve montajı sadece bir tık.
    Benim kızım 4 aylık oldu, 6 kg dan fazla, ürün kitapçığında sanki 6 aya veya emekleyene kadar gibi bir ibare vardı ama bence çok daha uzun süre kullanılabilir. 4. sınıfa giden kızım çok sevdi, kardeşine bırakmıyor (Biraz da kıskançlık var tabii ki )

• kozmikdalga K kullanıcısına yanıt
    Dün ben de bir Ebebek mağazasına gidip ürünü inceledim. Hakikaten kaliteli orjinal bir ürün, çok güzel bir tasarımı var.
    açıkcası tereddütte kaldım, 6 aydan sonra bebek ayağa da kalkmaya başlayınca oturmak istemez diye düşündüm.
    ama sizin yorumlarınızdan sanki kendi kendine oynamak için de 1 hatta 2 yasında bile uturup sallanır diye dusunuyorum.

ana kucağını o mağazadan almadım. satış temsilcisi indirimin sadece dün geçerli olduğunu söylemişti. şimdi görüyorum ki ürün bugün de indirimde.

ayıp çok ayıp

iyi ki almamışım.

bir kez daha gördüm ki satış temsilcileri sadece satış yapabilmek için her türlü yalanı, size güzel gelecek her türlü güzel sözleri söyleyebiliyorlar.
  • Ben de Anakucağı bakıyorum ama Tiny Love 3'ü 1 arada ile Nuna leaf arasında kaldım. Tiny alacaktım ama forumdaki Nuna yorumları kafamı karıştırdı açıkçası. Nuna leaf'in tasarımı ve pilsiz olması ve uzun süre sallanması avantaj ama Tiny Love'ın 180 derece yatması ve oyuncağı nuna leaf'in önüne geçirmiyor mu sizce?
  • kozmikdalga K kullanıcısına yanıt
    130lbs'ye kadar test edilmiş. 59,9 kg kabaca 60kg'ya kadar garantili çeker.

http://www.nuna.eu/usa/leaf

• 
Sayfa: önceki 836837838839840
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.