Şimdi Ara

Bebek İhtiyaçları İçin Sıcak Fırsatlar (835. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
38.473
Cevap
1.420
Favori
2.591.227
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
95 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 833834835836837
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Aynen öyle hocam.

Maalesef özellikle bebeği olan arkadaşlara izmirde mağazaları olan joker'e, pamidor'a, mina baby'ye karşı ebebek'i savunmaya övmeye çalışırken bu ikinci hadise oldu başıma gelen.

Bir zaman da ana sayfadaki imdirimli ürünlere tıklayınca gözükmüyordu.

Bence sitelerini her kim hazırlıyorsa fazlası ike tecrübesiz yada çok ucuza kaçılmış.

Bir örnek daha vereyim, şu anda bile devam ediyordur diye düşünüyorum;

Bir şeyleri açın ve fiyata göre sıralayın, yan taraftan da sayfada 40 değil 80 ürün görmek istiyorum deyin. Fiyata göre sıralama iptal oluyor. Yani filtrelemeler bile düzgün çalışmıyor.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • raziel82 kullanıcısına yanıt
    tavsiyen için teşekkürler dostum. aldım chicco yu
  • bir çok örnek var

teslim ettikleri kargo hala çıkmadı gözüküyor nasıl oluyor anlamadım.

e bebek sitesi zaten her zaman kötüydü bize ulaşın ı bile kullanamıyorsun.

Bu mesaja eklenen görseller:

• furq F kullanıcısına yanıt
    Rica ederim, güle güle kullanın. biz çok memnunuz. oldukça emniyetli. kliksa fiyatı da çok uygun. 400 liranın altında yok şuan piyasada hatta büyük mağazalarda 500 lira.
  • quote:

Orijinalden alıntı: PauLsHeadquarter

bir çok örnek var

teslim ettikleri kargo hala çıkmadı gözüküyor nasıl oluyor anlamadım.

e bebek sitesi zaten her zaman kötüydü bize ulaşın ı bile kullanamıyorsun.

Bu mesaja eklenen görseller:

Mesleğim gereği bu konudaki hukuki hakkımı arayacağım.

Hayırlısı.

• Arkadaslar nasipse bebeğimiz eylülde gelicek. Henüz cinsiyet belli olmadığı için alışverişe tam başlamadık ama temel ihtiyaçlar için araştırmalara başladım. Ateşölçer,biberon vs ihtiyaç olabilecek diğer ürünlerle ilgili tavsiyelere ihtiyacım var. hangi markanın hangi ürünü iyidir. Tecrübeli arkadaslar yardımcı olursa sevinirim. Konunun kirlenmemesi adına özel mesajda atabilirsiniz. Tşk.
  • quote:

Orijinalden alıntı: daywalker_1986

Arkadaslar nasipse bebeğimiz eylülde gelicek. Henüz cinsiyet belli olmadığı için alışverişe tam başlamadık ama temel ihtiyaçlar için araştırmalara başladım. Ateşölçer,biberon vs ihtiyaç olabilecek diğer ürünlerle ilgili tavsiyelere ihtiyacım var. hangi markanın hangi ürünü iyidir. Tecrübeli arkadaslar yardımcı olursa sevinirim. Konunun kirlenmemesi adına özel mesajda atabilirsiniz. Tşk.

Konu kirlensin varsin.sonucta bizlerde takipteyiz. sonucta buradan cok seyler ogrenmekteyiz hepimiz

• * Beurer temassız ateş ölçer kullanıyoruz, memnunuz.
    * İlk zamanlar nuk biberon kullandık, kesik uçlu olanından.Emmesi kolay olsun diye.Geri kalan tüm biberonlarımız avent.Çene kası geliştiği için kolay emiyor.
    * Nuk emzik kullanıyor.
    * Sudokrem pişik kremi
    * Bubchen şampuan, komili bebek yağı
    * 1-2-3 numara premium care kullandık, şuan aktif bebek kullanıyoruz.4 numara.

Daha cok yazarım ama siz neyi merak ediyorsanız sorun ona göre yazayım

• ravenous R kullanıcısına yanıt
    Bilgiler için teşekkürler hocam. İlk bebek olacağı için tecrübesisiz açıkçası. Herşeyi sıfırdan alıcaz

*Ateşölçer için o markanın iyi olduğunu duydum. Sadece alındanmı ölçüm yapıyor? Hem alın hem kulak ölçümü yapanlar varmış

*Dr. Brown marka biberon varmış gaz yapmayan. Dediğiniz markaları da bi inceliyim hocam

*Şampuan olarak mustela markasını duymuş eşim. Nasıldır bilmiyorum, dediğiniz markaya da bakıcam.
  • Sadece alından ölçüyor hocam.Burdaki bazı arkadaşlar amazondan almışlardı.Markasını hatırlamıyorum ama yakın tarihli yazılarda olması lazım.Fda onaylı ona da bakabilirsiniz.

Aventte kolik önleme sistemi var, nukun aldığımız cam biberonunda da vardı.1 tane alıp bebeğe göre seçim yapsanız daha iyi.

Süt sağma makinası, oto koltuğu, bebek arabası, bebek odası, kıyafet, oyuncak falan filan. Kendi bütçemiz çerçevesinde en iyilerini almaya çalıştık. Merak ettiklerinizi burdan ya da özel mesajla sorabilirsiniz. Bana burda çok arkadaşım, abim, kardeşim yardımcı oldu. Bende keyifle yardımcı olurum.

• Bebek yatağı tavsiyesi olan var mı? Yatsan jou jou, işbir baby bed vs vs karar veremedik hala...
  • Arkadaşlar merhaba,

Park yatak/oyun parkı alacağım. bir yere giderken de yanımızda götürebileceğimiz portatif kolay katlanan, çocuğun girip çıkması için fermuarlı kapısı olan bir ürün düşünüyoruz. fiyatının 300 tlden fazla olmamasını arzu ediyoruz.

tavsiye edebileceğiniz bir model var mı?

şimdiden teşekkür ederim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: furq

Arkadaşlar merhaba,

Park yatak/oyun parkı alacağım. bir yere giderken de yanımızda götürebileceğimiz portatif kolay katlanan, çocuğun girip çıkması için fermuarlı kapısı olan bir ürün düşünüyoruz. fiyatının 300 tlden fazla olmamasını arzu ediyoruz.

tavsiye edebileceğiniz bir model var mı?

şimdiden teşekkür ederim.

Ebebekte nuna'nin park yatağı var hocam
    Nuna sena diye, kullanıyoruz, cok da memnunuz, hem kaliteli hem de tam tasinabilevwk bir model, pişman olmazsınız, fiyatı da 350'ye düşüyor cogu zaman

• sevalkan S kullanıcısına yanıt
    yatak tavsiyelerini bende takip ediyorum doğuma 1 ay gibi bir zaman kaldı, bu hafta sonu halletmem lazım. tek tek yatakçı gezeceğiz, aldığım bilgileri de paylaşırım. (visko tavsiye edilmiyor diye yazmıştı arkadaşlar bilgin olsun)
  • Kipa'da mega box plus prima 69.90TL. 4 numara 147 adet, birim fiyatı 0,475 kuruşa geliyor, nasıl sizce?
  • furq F kullanıcısına yanıt
    Chicconun good night modelinde fermuar vardı yanlış hatırlamıyorsam.200e falan bulursunuz

• canverse C kullanıcısına yanıt
    E bebek bunu yapıyor. Alışverişte sanal kart kullanın. Yada BKM Express ikisinde herhangi bir sorun kesinlikle olmuyor.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 9-25 yada 9-36 isofixli oto koltuğu alacam kararsızım önerilerinizi beklıyorum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bezgecan -- 18 Mart 2016; 13:54:53 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: PauLsHeadquarter

yatak tavsiyelerini bende takip ediyorum doğuma 1 ay gibi bir zaman kaldı, bu hafta sonu halletmem lazım. tek tek yatakçı gezeceğiz, aldığım bilgileri de paylaşırım. (visko tavsiye edilmiyor diye yazmıştı arkadaşlar bilgin olsun)

Biz tercihimizi işbir yataktan baby bed olarak kullandık. Taviye ederim güzel yatak
  • Carrefoursa (18-21 Mart 2016) tarihleri arasında bebek bakım ürünlerinde sepette % 50 indirim uyguluyor,ihtiyacı olan faydalanabilir.

https://www.carrefoursa.com/search.xhtml?search=bebekbakimkampanya
  • 
Sayfa: önceki 833834835836837
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.