Şimdi Ara

Bebek İhtiyaçları İçin Sıcak Fırsatlar (748. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
6 Misafir (1 Mobil) - 5 Masaüstü1 Mobil
5 sn
38.473
Cevap
1.420
Favori
2.591.202
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
95 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 746747748749750
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar çeki olan varsa bende alırım

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Cengizzz66 kullanıcısına yanıt
    Arkadaşlar bakıyorum yukarıda kod isteyenlerin 1 haftadır konuda mesajı yok neredeyse. Konuda sürekli aktif olanlardan olursa 125/50yi vereceğim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi seeder -- 11 Ocak 2016; 20:05:57 >
    < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • SEHZADE5816 kullanıcısına yanıt
    brisk i öneririm ben, çok sağlamdır.ön iki tekerleğinde süspansiyonu vardır. chicco nun ön tekerlerkleri 1-2 yıl sonra kötü olur sürmesi zorlaşır.brisk hem daha uygun hem daha kullanışlı.chicco sadece isminden ötürü pahalı
  • quote:

Orijinalden alıntı: ntquartex

Bana da gelmedi bugün nedense...16.00 öncesi de göndermiştim karaliste mi yaptı kendine göre n'aptıysa...

Müşteri hizmetlerine mail attım, üst birime aktarmışlar hala cevap yok. Yarın kampanya süresi doldu napcan derler.

• sucre S kullanıcısına yanıt
    chicco nun şuan fiyatı 379 tl ebebekte. arkadaş ana kucaklı 800tl diyor.siz ana kucaksız diyorsunuz
  • E bebekten 2 indirimim var, kullanacak varsa irtibata geçsin
    1_size ozel 31 Ocak'a kadar ebebek.com ve magazalarinda buyuk firsat! Prima Premium Care Aylik Paket cesitlerinden tek seferde 2 veya 4 adet alin, her pakette 69,90 TL yerine 59,90 TL odeyin! Kampanyamizdan faydalanmak icin kodunuz:

2_Size ozel 31 Ocak'a kadar ebebek.com ve magazalarinda buyuk firsat! Uni Baby Yenidogan Islak Havlu 12'liden tek seferde 2 veya 4 adet alin, her pakette 59,90 TL yerine 49,90 TL odeyin! Kampanyamizdan faydalanmak icin kodunuz:

• ntquartex kullanıcısına yanıt
    Aksine bende emzik bile satan olur izlenimine kapıldım
    fuar sayfasına bakınca Toptancılar firma sahipleri vs. Diyor ama mutlaka perakende satış olacaktır.

@Cengizzz66 hocama sitem etmiştim neden 500/100 kodu satıyorsunuz da kod istiyorsunuz diye, kendisi buna kırılmış 500/100 kodu bana gönderdi forumdan birine verirsiniz diye. Kendisinden özür diliyorum.

Sonuç olarak elimde 500/100 e bebek kodu var konuda mesajı olan birine verilecektir. İhytiyacı olan pm

Edit: Kod @haliba isimli üyeye verilmiştir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi seeder -- 11 Ocak 2016; 21:29:54 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: beyzade0606

Arkadaşlar e bebek 125e 40 tl kod 2tl.kullanacak ürün bulamadım

Çok teşekkür ediyorum.ödemeyi yarın gonderebilirim dememe rağmen kodu verdi

• bende de 100 tl üstü 20 tl var (bez mama hariç)
    isteyen olursa PM atsın
  • CharlieSelim kullanıcısına yanıt
    Tmm o zaman o fiyata olması imkansız ben baston puset aldım ana kucağı 200 250 civarı en ucuzu ama gereksiz bişi 1 yaşa kadar kullanılıyor ben almadım oto koltuğu aldım o yüzden daha da iyi oldu

• Elimde fazla bir oto koltuğu var bize Çekilişten çıkınca bunu kullanmadık 2 defa falan oturmuştur oğlum en fazla isteyen varsa pm atsın konuşalım

• Arkadaşlar forumda da oldukça tavsiye edilen ve uzun süredir gönderimi olmayan Exergen TAT-2000C model ateş ölçer Amazon'da kargo dahil 36$'a düşmüş durumda. Ben bir adet aldım. Ülkemizdeki elektronik alışveriş sitelerinde bulunmayan bir ürün. Ateş ölçer ihtiyacı olanlar için çok uygun fiyata geldiğini düşünüyorum.

Link
  • Arkadaşlar cevaplarınız için teşekkür ederim.
    Dediğiniz gibi Kiddy harbiden kalite bir ürün olduğunu belli ediyor uzaktan da olsa. Kiddy'i canlı kanlı bir incelesem karar verecem ama maalesef küçük yerde yaşadığım için ancak videolarını izleyebildim. Kiddy'nin ana kucağının ağır olduğunu okumuştum ve benimde kafamı kurcalamıştı.
    Urban modelinin hoşuma giden tarafı hem hafif olması hem tek elle katlanabilmesi. Olmadı seçenekleri artıracağım. Hayırlısı olsun artık. Seçenekleri artırıp tekrardan sizlere danışırım.

• Arkadaşlar e bebek kodu olan varmıdır acil lütfen.

125 e 50 lik kod pm ile gönderdim dostum.

• Arkadaşlar çıkmıyor sanırım kimseden.ödeme de yapabilirim. Bende 3 tane kod var da sorunlu sanirim

Verildi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Cengizzz66 -- 13 Ocak 2016; 16:17:40 >
  • Uygun fiyata güvenli bir oto koltuğu denk getiremedik rast gelen olursa ya da elindeki kullanmadığı koltuğu uyguna verecek arkadaş olursa bana haber ederse sevinirim arkadaşlar. Şimdiden teşekkürler.

• 40/50tl indirim kodu olup kullanmayacak olan var mi?

• 125/50 kod lazım arkadaşlar.

• 
Sayfa: önceki 746747748749750
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.