Şimdi Ara

Bebek İhtiyaçları İçin Sıcak Fırsatlar (625. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
10 Misafir (2 Mobil) - 8 Masaüstü2 Mobil
5 sn
38.480
Cevap
1.421
Favori
2.591.568
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
95 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 623624625626627
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Hocam pm den size yazdım.
  • Arkadaşlar merhaba, yatak konusunda ben de biraz araştırma yaptım, 32-36 dansite aralığında yatak tavsiye ediliyor. Herhangi bir döşemecide 20-30 TL karşılığında satın alabilirsiniz. 10 TL'ye de fermuarlı kılıf diktirip toplam 30-40TL'ye mal edebilirsiniz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: kendimce

quote:

Orijinalden alıntı: kendimce

Merhaba,

ikiz bebek beklediğimizden ve şubat ayına da az kaldığından alışverişlerimde gaz bastım.

iki hafta önce IKEA dan Stuva Modüler dolap ve 2 adet guliver bebek yatağı ve ikiz ailelerin en büyük sorunu olan bebek arabasını da bugün halletim.

ABC Design ZOOM marka bebek arabasına aylardır bakıyorum türkiye de satışı yok. hatta bir ara sahibinden.com da 2.el olarak bile bulmuştum. ancak nasılsa vakit var diye istanbul dan izmire giderek incelememiş ve satın almak için kontak kurmamıştım. İlan pasif e alınmış..
    2100 TL istiyordu :) Portbebe ve spor koltuk vardı..

Haftalardır.http://www.kidsroom.de/en/abc-design-zoom-incl-2-pushchair-attachments-black-2016 kargo hariç türkiye gönderim fiyatı 504.12 EUR( Otomatik tax freeli fiyat ) idi. Sabah yine bakarken başka bir sitedehttps://www.babyprofi-online.de/unterwegs/abc-design-zoom-geschwisterkinderwagen-rio-lime-modell-2015/a-27038/ 399 EUR bulunca ( Tax free yapılmamış fiyat ). Ayrıca yine bebek arabasında kullanabileceğim Maxi Cosi Citi SPS (Stone Modell 2014) 79 EUR ya bulunca satın aldım. Cumartesi günü Köln Havalimanına gidip teslim alacağım ( Köln Havalimanında tanıdık olduğundan )

Uçak bilet fiyatı 123 TL :) :) hava yolunda çalışınca..

ikinci el fiyattına sıfır :) tax free olunca da daha uygun olacak.

kargolarım köln deki adrese ulaştı. Yarın sabah köln yolcuyum :)

1 x ABC Design ZOOM (399 EUR)
    2 x Maxi Cosi City SPS ( 158 EUR )
    2 X Adaptör ( 40 EUR )

597 EUR + 124 TL Uçak bileti ( Kur farkı 1 TL )

eğer tax free yaptırabilirsem ( almanya 1 senelik vizelere problem cıkabildiğine dair duyum aldım ) biraz daha uygun olacak ama yine de ilk baktığım fiyatlara göre 150 EUR avantajım var;

Bebek İhtiyaçları İçin Sıcak Fırsatlar

Cuma günü almanya ya gönderdiğim tax free belglerim (bilgisayardan fatura çıktısı + gumrugun belgesi) bugün ilgili firmaya ulaşmış ve firma MwSt(kdv) kuruşu kuruşuna iade etmiş 399+158 eur dan 92.41 tax free yapmış (global blue gibi firmalar komisyon alırken firma herhangi bir masraf dahi almamış başka firmadan aldığım adaptorler için 6.99 eur MwSt ödemiştim bana tax free için 10 eur masraf var demiştiler. 1815 TL almış oldum.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• herkese merhaba, yeni doğacak oğlum için park yatak ve yatak önerisine ihtiyacım var. yukarı da arkadaşta bahsetmiş yatak konusunda herkes farklı bir şeyler söylüyor. deneyimleyenlerin önerisi nedir ve yastık gerekli mi ilk aylarda? ayrıca elektronik olarak ne almalıyım? bebek için bu kesinlikle olmalı dediğiniz ne vardır? tecrübesiz olduğum için yardımlarınızı bekliyorum. özellikle park yatak ve elektronik ürünler konusunda.

• seeder kullanıcısına yanıt
    http://www.e-bebek.com/nuna-pepp-bebek-arabasi_NUN-80784

bu modeli 600 tl iken alıştık.

kolay katlanıp açılıyor.
    fazla yer kaplamıyor.
    bozuk zeminlerde bile tekerlekleri çok rahat hareket ediyor, yormuyor.

önce daha ucuz olan modelini aldık ön barı olmadığı için onu kullanmadan geri verip bu modeli aldık.
    bu luxx modelinin de eski versiyonunda ön bar yok. yeni serisinde var. ebebek mağazasından alıp adrese teslim istemiştim o anda o mağazada olmadığı için, yine ön barı olmayan modeli gönderdiler. gidip tekrar değiştirmiştim... bunu alırsanız ön barı olandan olmasına dikkat edin.

genel olarak memnunum.
    beğenmediğim yanı şu:
    -zaten tek taraflı kullanım varken pencere niyetine konulmuş şeffaf bölüm çok küçük, bebeği görmek için öne eğilip bakman gerekiyor...
    -bizim için sorun değil ama bebeğin yattığı (şu anda bizimki oturamıyor o yüzden yattığı...) bölüm biraz dar ve kemerleri bağlayınca başı en geriye kadar geliyor...
    -yatar vaziyette baş bölümünde herhangi bir konuma yok. bez olan bu bölüme sert bişey çarparsa bebeğe temas edecek...

• quote:

Orijinalden alıntı: Bazzzingaaa

herkese merhaba, yeni doğacak oğlum için park yatak ve yatak önerisine ihtiyacım var. yukarı da arkadaşta bahsetmiş yatak konusunda herkes farklı bir şeyler söylüyor. deneyimleyenlerin önerisi nedir ve yastık gerekli mi ilk aylarda? ayrıca elektronik olarak ne almalıyım? bebek için bu kesinlikle olmalı dediğiniz ne vardır? tecrübesiz olduğum için yardımlarınızı bekliyorum. özellikle park yatak ve elektronik ürünler konusunda.

hocam park yatak konusunda kraft calipsoyu öneririm. çok kaliteli ve güzel bir malzemesi var. ebatları da 70X120 cm. içine de yatak olarak burada defalarca konuşuldu, 32 densite sünger yaptıracan hocam bide kaplatcan üstünü gayet ekonomik bir şekilde çözeceksin. amerikan pediatri derneği ve uzmanlara göre yumuşak olmamalı yatağı. ayrıca kesinlikle yastık vb. şeyler almamalısın düz zeminde yatmalı bebek. ama ben yan yatış yastığı aldım onu alabilrsin.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi secco35 -- 27 Ekim 2015; 10:45:52 >

• quote:

Orijinalden alıntı: By_EKReM

quote:

Orijinalden alıntı: sp@wn

Aşağıdaki ürün için ne düşünüyorsunuz? İşe yarar bir ürün müdür? Fiyatı 230 TL civarı.

Bebek İhtiyaçları İçin Sıcak Fırsatlar

Anneannesinin 13 aylık oğlumu bazen bunun içine koyup eviyle ilgilenmesine yardımcı olacağını düşündüm ama kullanışlı değilse almayacağım.

Yorumları bende merak ediyorum.

Hiç gerek yok. Bebeği böyle bir şeyin içerisinde hapsedip özgürlüğünü kısıtlamayın. Bırakın etrafını keşfetsin. Evinizde kendine zarar verebileceği eşyaları kaldırın o yeterli. Mesela bizim salonda tv sehbası vardı kendine zarar verebileceği. Onu kaldırdık, masaların kenarlarına kafasını vurmaması için kenarlık koyduk bitti gitti.

• quote:

Orijinalden alıntı: secco35

quote:

herkese merhaba, yeni doğacak oğlum için park yatak ve yatak önerisine ihtiyacım var. yukarı da arkadaşta bahsetmiş yatak konusunda herkes farklı bir şeyler söylüyor. deneyimleyenlerin önerisi nedir ve yastık gerekli mi ilk aylarda? ayrıca elektronik olarak ne almalıyım? bebek için bu kesinlikle olmalı dediğiniz ne vardır? tecrübesiz olduğum için yardımlarınızı bekliyorum. özellikle park yatak ve elektronik ürünler konusunda.

hocam park yatak konusunda kraft calipsoyu öneririm. çok kaliteli ve güzel bir malzemesi var. ebatları da 70X120 cm. içine de yatak olarak burada defalarca konuşuldu, 32 densite sünger yaptıracan hocam bide kaplatcan üstünü gayet ekonomik bir şekilde çözeceksin. amerikan pediatri derneği ve uzmanlara göre yumuşak olmamalı yatağı. ayrıca kesinlikle yastık vb. şeyler almamalısın düz zeminde yatmalı bebek. ama ben yan yatış yastığı aldım onu alabilrsin.

Merhaba beyler bizimde doğuma az kaldi bir kac eksiğimiz var yatak ve yan yatiş yastiği tam da aradiğim konuya deyinmissiniz. 32 densite sünger yatak kestirecegim bende kaplatip park yatagin icine koyacağim. Ama yan yatiş yastiği kafamizi kariştirdi. Bu içinde kiraz çekirdekleri olan varmiş gaz ve reflüyü engelliyormuş.ne kadar doğru emin olamadik bu ip birşey mi alalim yoksa normal yan yatiş yastiğimi alalim.. Ne dersiniz

• makovad kullanıcısına yanıt
    valla hocam ben de baktım ama ben normal yan yatış yastığında karar kıldım ve onu aldım hocam.
  • secco35 kullanıcısına yanıt
    hocam çok sağol cevabın için. bu sünger türünü her yerde bulabilir miyiz acaba istanbul'da değilim de. ayrıca hocam başka ne önerirsiniz elektronik ürünlerden vs.
    edit: yukarıda bir arkadaş döşemecilerde bulunduğunu söylemiş sağolsun. fakat istediğimiz ürün olduğunu nasıl anlarız buranın esnafına pek güvenim yok açıkçası. ben onu isterim onda yoktur anlamam diye başka bir şey itelemeye kalkmasın.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Bazzzingaaa -- 27 Ekim 2015; 11:51:27 >
  • quote:

hocam çok sağol cevabın için. bu sünger türünü her yerde bulabilir miyiz acaba istanbul'da değilim de. ayrıca hocam başka ne önerirsiniz elektronik ürünlerden vs.

valla hocam her yerde bulabilirsin bence. şöyle ki; bulunduğun yerde koltuk kaplama vb işlerle uğraşan dükkan ve atolyeler vardır mutlaka. hatta bunların bulunduğu sokaklar falan olur. o tarz yerlere git orda sünger vardır iştediğin ölçülerde ve kalınlıkta kestirip kaplatırsın hocam. elektronik ürün derken hocam ben sadece termometre ve ateş ölçer aldım. :) başka telsiz kamera buhar makinesi vb. şeyler almadım.
  • Arkadaşlar bu itmeli bisikletleri uygun nerede bulabilirim? Çocuk büyüdüğünde iyme aparatı sökülüp normal 3 tekerli bisiklet olarak kullanılıyormu?

• portbebe arıyoruz fiyat performans olarak öneriniz var mı biraz bakındım 100 liranın üstünde açıkçası pahalı geldi 1-2 ay kullanılacak ürün için
  • bebeginizin kicina telefon isigini veya el fenerini tutarak bezini degistirirseniz cok daha temiz hale getirebilirsiniz :)

ayrica kamera , telsiz yerine skype kullanabilirsiniz (bizim televizyonda skype yuklu, ipad e de biz yukledik)

bu sunger yataklari vs okudukca koyde "buyuyebilen" cocuklar aklima geliyor..cok mu abartiyoruz acaba?

• welie W kullanıcısına yanıt
    Bu link
    Ni verdiğiniz luxx değil, luxx'lerin yeni serilerinde var anladığım kadarıyla. Bakalım indirim olursa almayı düşünüyoeum.
  • arkadaşlar bende Kiddy Click n Move 3 almak üzereyim kliksa da ana kucağı olmayanı 599 lira 500/100 çeki 30 liraya sağolsun arkadasın birinden temin ettim 50 lirada paraf puan ve avantajix hesabınıda katarsak 470 lira ya gelmiş olacak

ihtiyacı olanlar forumda araştırdıgında çek bulabilir
    inşallah memnun kalırız
  • seeder kullanıcısına yanıt
    e-bebekte sabah 8 e kadar nuna pep luxx 549 tl luxx

Benim beğendiğim ise park yatağın fiyatı Nuna Sena 299 TL tek merak ettiğim bu ürün sallanma özelliği var mı?
  • athensaus kullanıcısına yanıt
    Hocam bundada görünürde bariyer yok, şimdi görseldede yok der uğraştırırlar iade ile ya da değiştirme
    Le uğraşamam kargo olarak sıkıntılı bir yerdeyim. Ben düz modelini 300-350 arası bir fiyata düşerse alırım yoksada bekliyoeum zaten.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • bebek arabasi arayanlara :)

• biberon ve emzik vs gibi biberon temizleme aletleri suluk falan hangi markayı önerirsiniz ???? 1-2 öneride bulunursanız almak istiyorum
  • 
Sayfa: önceki 623624625626627
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.