Şimdi Ara

Bebek İhtiyaçları İçin Sıcak Fırsatlar (525. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
38.473
Cevap
1.420
Favori
2.591.185
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
95 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 523524525526527
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: sarget

Arkadaşlar bende 25 günlük babayım. Şöyle bir şey yapsak, aynı doğum aralığında olan babalar veya anneler birlikte toplu bir alışveriş gerçekleştirsek, Bezdi ıslak mendildi vs. üç beş adet yerine misal 50 adet veya katları şeklinde alıp kendi aramızda pay etsek nasıl olur ?

Ben İstanbuldayım, illa internetten alışveriş yapmaya gerek yok. Unileverde çalışan bir arkadaşımda var, mahallemizde temizlik ürünleri satışı yapan bir dükkanı bulunuyor. Ben perakende olarak aldığım için bir indirim vs alamıyorum, şayet toptan alırsan bir şeyler ayarlarız demişti. En son uni baby yeni doğan ıslak mendil 3 paketi 12, 90 a almıştım.

2 numara molfix bebek bezide yanılmıyorsam ya 25 yada 26 TL yanında ıslak mendil hediye.

Sizce fiyatlar nasıl ?

Daha uyguna alabileceğim bir yer önerebilir misiniz ?

Edit--Sarget icin soylemistim

• Joker den bir sms geldi kisiye ozel mi herkeze mi bilmiyorum umarim herkeze dir. Her 200₺ lik alisverise 100₺ hediye ceki veriyor. Bebek arbasi yaktak vs. Alacak arkadaslarin siddetle somurmesini oneririm.
  • quote:

Orijinalden alıntı: cemocancem

Joker den bir sms geldi kisiye ozel mi herkeze mi bilmiyorum umarim herkeze dir. Her 200₺ lik alisverise 100₺ hediye ceki veriyor. Bebek arbasi yaktak vs. Alacak arkadaslarin siddetle somurmesini oneririm.

Kişiye özel sanırım baktım ama bir bilgi bulamadım.
  • Arkadaşlar,

ebebek sitesinde duyuru yapmış.Mama sandalyesi,park yatak,oto koltuğu,yürüteç başta olmak üzere bir çok şeye ek vergi geleceği hakkında (23 Haziran itibari ile) bilgilendirme var.Alışveriş yapacak arkadaşlar mutlaka baksın çünkü %80 varan zamdan bahsediliyor..
  • joker mağazaya özel mi, şu mağaza gibisinden yazıyormu sms te, internet sitelerinde bilgi yok? 11-14 haziran arasında çukurambar e-bebek mağazasında 150tl lik alışverişe 50tl lik çek veriyor mağazaya özel, diğer mağazalarında yok..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi akıllıdeli06 -- 12 Haziran 2015; 21:40:05 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: DaldanSarkanElma

quote:

Orijinalden alıntı: cemocancem

Joker den bir sms geldi kisiye ozel mi herkeze mi bilmiyorum umarim herkeze dir. Her 200₺ lik alisverise 100₺ hediye ceki veriyor. Bebek arbasi yaktak vs. Alacak arkadaslarin siddetle somurmesini oneririm.

Kişiye özel sanırım baktım ama bir bilgi bulamadım.

Mesaj icerigini paylasabilir misiniz hocam
  • "Kampanya: JOKER'de 12-13 Haziran'da gecerli size ozel her 200 TL'lik alisverisinize 100 TL puan HEDIYE!Puanlariniz 15.06.2015'te yuklenecektir, 21.06.2015'e kadar gecerlidir.Stokke, Bugaboo, Kraft, bez, mama ve indirimli urunler harictir. "
    Mesaj bu zorlanirsa yararlanilabilir.
  • Az once aradim. Ben de yararlanmak istiyorum dedim. Malesef sms gonderilen musterilerek yonelik dedi. Kendileri bilir ama uzgunum :)
  • Yeni yasa gereği yakın zamanda bebek ürünlerinde ciddi fiyat artışı olacağa benziyor. Ebebek'in SMS'te yolladığı linki paylaşıyorum.

http://mobil.e-bebek.com/mobil-ebebek-on-bilgilendirme
  • Meclis tatilde bile bizi düşünüyo vay bee

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Aynı mesaj bana da geldi.
  • Aynı mesaj bana da geldi.
  • E-bebek in soyledigi 23 mayis 2015 tarihli resmi gazeteye baktim, yazildigi gibi bisey goremedim. Linki ekliyorum.
    Ayrica 10-15 gun sonra ayni urunu %50-60 daha pahali satabilecek iken neden uyarsinlar.

http://www.resmigazete.gov.tr/eskiler/2015/05/20150523-11.htm
  • quote:

Orijinalden alıntı: hidolgoo

1.5 yaşındaki kizimla ilk kez tatile cikicaz çok heyecanlıyız,tatil süresince kullanilabilecek şeyler konusunda tavsiyelerinize ihtiyacim var...

küçük şişme havuzlardan alabilirsiniz yoksa. erkenden güneşin altına bırakın, saat 9-10 gibi. 1-2 saatte su sıcacık oluyor, atın içine yavruyu.. sonra değmeyin keyfine. suyla oynamayı sevmeyenini ben görmedim zaten.( aman su seviyesine de dikkat.. devrilir-düşerse falan, Allah korusun..)

duruma göre bebek arabası çok kurtarıcı oluyor.. içinde uyuyor, taşımak zorunda kalmıyorsunuz vs. sinek kovucular, ilaçlar..
  • quote:

Orijinalden alıntı: dragotreis

quote:

Orijinalden alıntı: hidolgoo

1.5 yaşındaki kizimla ilk kez tatile cikicaz çok heyecanlıyız,tatil süresince kullanilabilecek şeyler konusunda tavsiyelerinize ihtiyacim var...

küçük şişme havuzlardan alabilirsiniz yoksa. erkenden güneşin altına bırakın, saat 9-10 gibi. 1-2 saatte su sıcacık oluyor, atın içine yavruyu.. sonra değmeyin keyfine. suyla oynamayı sevmeyenini ben görmedim zaten.( aman su seviyesine de dikkat.. devrilir-düşerse falan, Allah korusun..)

duruma göre bebek arabası çok kurtarıcı oluyor.. içinde uyuyor, taşımak zorunda kalmıyorsunuz vs. sinek kovucular, ilaçlar..

Teşekkürler cevabiniz için. ..

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• http://www.n11.com/kraft-golden-fix-oto-guvenlik-koltugu-P58928532

http://www.kliksa.com/urun/siyah/902415196

arkadaşlar bu iki ürün arasında kaldım biri isofixli diğeri isofixsiz ama isofix kemeri alıp ötekini de isofixli yapabilirim diye düşünüyorum bugün almayı düşünüyorum önerinizi yazarmısınız sadece bu ikisi için marka, güvenlik ve rahatlık bazında düşünürseniz

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mc63 -- 14 Haziran 2015; 11:44:53 >

• quote:

Orijinalden alıntı: sarpcore

arkadaşlar bebek telsizi gerekli bir şeymidir?almalımıyım?
    birde alacaksam pahallı bir şeymi almak lazım yoksa herhangi bir şey alsamda olurmu?

Eski kullanmadığın bir tablet varsa dormi uygulaması ile bunu daha kolay halledebilirsin. Eğer alacaksan bir kaç kanallı olmasını göz önünde bulundur.
  • Hocam İsofix olayinda koltugun arkasina demirler giriyor ve sabitleniyor emniyet kemerine gore daha guvenli esneme yok ve kemer gibi karisik degil bilginize. Kolay gelsin
  • Arkadaşlar ikizlerim için oto koltuğu bakıyorum, baby mallda 1000 1500 arası isofixli römer modellere baktım.
    Bana tavsiye edebileceğiniz çarpışma testinde başarılı vs model ürün var mıdır? Şu yeni yasa muhabbeti çıkmadan alayım diyorum.
    Baktığım modeller

safex

sirona

trifix

Ters düz takılması önemli midir? Satıcı 10 aydan sonra zaten ayakları koltuğa sıkışır çocuk ters oturamaz dedi.
    9-36 kilolar aldatmaca zaten çocuk 3 yaşından sonra oturamaz boyları aynı dedi.

Başka marka model de olabilir Tavsiyelerinizi bekliyorum hiç bir fikrim yok açıkcası :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi infest06 -- 14 Haziran 2015; 21:38:28 >

• Adac testleri size guvenlik konusunda fikir verebilir 9-18 kg almaniz uygub olur
    Adac linki
    http://www.adac.de/infotestrat/tests/kindersicherung/kindersitz-test/default.aspx?ComponentId=29903&SourcePageId=31900
  • 
Sayfa: önceki 523524525526527
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.