Şimdi Ara

Bebek İhtiyaçları İçin Sıcak Fırsatlar (1859. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: oligark Daha Az
1 Kayıtlı Üye (1 Mobil) ve 7 Misafir - 7 Masaüstü1 Mobil
5 sn
38.464
Cevap
1.421
Favori
2.590.399
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
95 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 18571858185918601861
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Çok teşekkür ediyorum bilgilendirme için çocuk 9kg olunca kullanmaya başlasak hata etmiş olmayız sanırım illa 15 ayı beklemeye gerek yok diye düşünüyorum

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • tteach T kullanıcısına yanıt

Bence beklemeye gerek yok. Hatta 0-xx kg olarak satılan koltukları bizim gibi daha erken kullanmaya başlayabilirsiniz bence.

• Heyner infinity twist kulllanıyorum gayet memnunum.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • ayhand28 kullanıcısına yanıt
    Heyner için adac testi bir modelde gördüm sadece hocam ama adac dan geçtiği de söyleniyor bilemedim

Oto koltuklarında yaş gibi gruplamalardan ziyade kilo ve boy kriteri daha önemli. Zaten avrupada genelde boy aralığı yazıyor artık. Özellikle yaş oldukça gereksiz bir kriter, fiziki kriterler önemli burada.

Adac testlerini de incelerseniz 2017-2018 den beri genel olarak boy aralığına göre sınıflandırılıyor koltuklar.

Sizin bahsettiğini ürün eğer buysa buysa , 76cm-105cm aralığı yazıyor.

• matmma M kullanıcısına yanıt
    Evet hocam teşekkürler sağolun

• Arkadaslar pusetimde 13kg a kadar kullanilir yaziyor, cocuk 8.5 kg ve sikis pikis olmaya basladi, kollari filan sikisiyor, ayaklari uzun geliyor. Bu normal mi?

Bir de iyice endise etmeye basladim, 0-18kg bebek koltugu var onda da benzer durum yasayip 1.5 yasinda filan 12-13kg a gelince sigmamaya mi baslayacak?

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • VectrAirliness kullanıcısına yanıt
    Hocam bende de ayni model var, bu bir zaman e-bebekte firsat fiyattan yararlanip almistim. Daha tam oturmayi beceremiyor gibi ama puset daraldigi icin axissfix e gecmek istiyorum, sikinti yasar miyim?

• Toplu alımda uygun fiyata gelen ıslak mendil önerebilir misiniz? Bebek için değil ama yine de çok dandik olmasın.

• Oto koltuğu 9-36 kg isofixli 360 derece dönebilen maksimum bütçe 2000TL önerebileceginiz var mi

• gezgin0042 G kullanıcısına yanıt

bu fiyata bende bakıyorum hocam en fazla 2500 e var mı acaba bi seçenek

• Bende 9-36 kg baby plus multistage e bakiyorum, fena degil gibi , indirim yakalasam alicam.

• eapantherea kullanıcısına yanıt

Axissfix e geçtiğimizde 6 aylıktı bizimki. Sorun olmadı güzel ürün bence. Zaten yenidoğan desteği için bir parça da olması lazım yanlış hatırlamıyorsam.

• mateuss M kullanıcısına yanıt

hocam kabin boy uçak için mi lazım? öyleyse değmez, uçağa binerken ücretsiz bagaja alıyorlar inerken de veriyorlar. bizde kocaman bir araba var hiçbir sorun olmadı yurt içi yurt dışı. sadece frankfurt'ta bagaj bantlarından teslim zorunluluğu var. uçak kapısında geri vermiyorlar. küçük tekerli arabalar işkence. joie cross mu öyle bir şey bizimki. devasa bir araba. çocuk da 1 metre oldu 16-17 kg vardır hala çok rahat üzerinde. taşlı bozuk kumlu vs yollar çok rahat. bundan önce bebe confort vardı küçük tekerli, yürüyen merdivenden inerken bile takıldı kucaklayıp zor kurtardım. acemilik tabi ama mümkün olmadıkça küçük tekerli kimseye önermiyorum. zaten çocuk için de rahatsız.

dönen dönmeyen bir sürü koltuk alıp iade ettim. özellikle besafe koltukları çok küçük. kendi boyunuza yapınıza göre bakıp çocuk doğduysa gelişme tablosuna göre bakıp alın derim. dönenler ekstra küçük oluyor. çocuğu neye alıştırırsanız sorun çıkarmaz ona farketmez. güvenli olması yeterli bence. şu an araç yakınımda değil, britax römer king 2 sanırım emin değilim tam modelinden eski bir koltuk ama çok geniş. aracınızın ölçüleri de önemli. sadece ana kucağı döneminde mutlaka bazalı olsun isterdim. çok rahat olur sanırım. kemerliydi, tak çıkar uğraştırıyor ama zaten o dönemde fıldır fıldır gezilmiyor.

bu arada koparmayı farketmişsiniz önceki mesajı okudum şimdi. 15 ay 9kg çok komik zaten. bir süredir avrupadayım. çocuklar bizimkilerin yanında vitaminsiz resmen. hele boy varsa besafe kullanılmaz. 1 yaşında bile 12kg'ydu gerçi hastalanıp 2 günde 2 kilo verdi 10 oldu. besafe 360 aldığımda çocuk sanırım 6 aylık falandı. oturduğunda sırtı komple kaplıyordu kollar önde emanet oturmuştu koltuğa. bu başlıkta mesajım vardır aratırsanız çıkar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi yigit+ -- 8 Ağustos 2022; 2:15:24 >

• Merhabalar. 1 yaşında oğlum var. Ikea hansvik beşik kullanıyoruz. Fakat bizim haylaz hem çok döndüğü için kafayı gözü vuruyor. Biraz da hafif olduğu için sallamaya felan başladı. Montessori tarzı yatak almayı düşünüyorum ama var mı kullanan. Biraz da hala küçük olduğu için yanları hafif yüksek mi olmalı, komple etrafı kapalı olanlardan mı almalıyım. Fikirleriniz için teşekkürler

• Chicco Polly2Start Mama Sandalyesihttps://www.amazon.com.tr/dp/B08KTSP8NH/ref=cm_sw_r_cp_api_i_F09PRRXS41SYS76ZEYXQ?psc=1

Aslanlısı 1997 tl şuan chicco mama sandalyesi

• SMA İyi Geceler 2 6-12 Ay Devam Sütü 800GR

125 TL

• 
Sayfa: önceki 18571858185918601861
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.