Şimdi Ara

Bebek İhtiyaçları İçin Sıcak Fırsatlar (1772. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
5 Misafir - 5 Masaüstü
5 sn
38.480
Cevap
1.421
Favori
2.591.529
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
95 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 17701771177217731774
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Bize dvit doktor verdi . Onunla dewam ettik kışın. Smdi baktılar değerlerine gerek yok dendi bıraktık zaten açık havaya gezmeye de bol bol çıkıyoruz güneşte gösteriyor kendini artık.

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • Biz e bebekten orbitfix aldık. Memnunuz uzun yoldada tecrübe ettik. Sklmadi hiç oğlum ve rahat rahat uyudu genelde.

• F/P Bebek telsizi önerebilecek olan var mı? Bir o eksik kaldı.

• pervane848 P kullanıcısına yanıt

Vtec vm3200 kullaniyoruz, ekranli model.

Goruntu kalitesi olarak bir motorola yada ip kameralar gibi degil ama gayet yeterli.

El terminali kisminin sarji iyi gidiyor. Gece gorusu orta kalite is goruyor.

Bizim icin evdeki wifi agi gerektirmemesi (ev buyuk wifi modem bazen kopuyor) ve pille de (tatile biyere gittigimizde elektrik gitse pile gecilir mantigi) calisabiliyor olmasi buyuk etkendi.

130m2 ev icerisinde cekmedigi alan yok 9aydir kullaniyoruz. 450 gibi bir fiyata almistik e bebekten bir sene once, suan 100tl daha zamli.

Alternatif urun bebevo markasi olabilir.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bende oto koltuğunda Kraft Spin Signal ile Heyner Kids Infinity Twist arasında kararsız kaldım. İkiside aynı paralarda, ikiside 360 derece dönebiliyor. İkisi de 0-36 kg aralığında. Tavsiyeniz var mı dostlar?

• 0-6 ay arası bebek için pişik kremi ne önerirsiniz arkadaşlar.

• Oto koltuğu konusunda değerli yorumlarınız için teşekkür ederim, Be safe izi comfort x3 isofix olan modeli aldım..

Mama sandaliyesi için öneri isteyen arkadaşlar ;

Summer Pop'n Sit Portatif mama sandaliyesi aldım, hoş pandamiden dolayı dışarı çıkılmıyor ama annane - babannesine giderken sırt çantasına koyup götürüyoruz çok pratik.

Telsiz bize kullanışsız geldi bime kiwi marka kamera gelmişti 150 liraya. Görüntü kalitesi gece görüşü ses iletip alması uygulaması vs başarılı . Bulursanız deneyin derim.

• OkumadanAlma kullanıcısına yanıt
    Biz sebamet aldık ilk iyiydi şuan bübchen aldık o dahada iyi geldi kalıcı oluyor sabah sürüyor eşim 6 7 saat duruyor krem ciltte.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • OkumadanAlma kullanıcısına yanıt

Bulabiliyorsanız Kaufmann's kinder und haut creme. Ölüm hariç herşeyin çaresi :)

Bir ara hepsiburadadan satılıyordu hala var mı bilmiyorum

• legion90 kullanıcısına yanıt

Bende kraftınki var önceki sayfada yazdım diğerini bilmiyorum

• Orbitfix için geçen gün gittim ellerinde securefix varmış. Onun daha iyi olduğunu söyledi. 200 TL fark var aralarında. İkisi arasındaki farkı araştırmış mıydınız? Biz de ebebek'ten alacağız büyük ihtimalle. Piyasaya göre ürünleri f/p ve kullananlar memnun genel olarak.

Avent veya bebevo öneririm, görüntülüye bence gerek yok, zaten sese baya hassas oluyor bebek telsizleri ama görüntülü istiyorsanız xiaomi ninkinin övüldüğünü duydum

• maliokan kullanıcısına yanıt
    Biz aldığımızda Kasım gibiydi o model yoktu. Orbitfix bizdeki model.

• Cybex adaclı solution b fix oto koltuğu kullanan yada bilgisi olan varmı?
  • Merhaba

Bebek arabası araştırıyorum. Tavsiye edebileceğiniz tekerlekleri sağlam bir model var mıdır? Maalesef çoğu modelin yorumlarında tekerlek arızası görüyorum.

Avmde değil de sokakta parkta ormanda gezmek için alacağız. Bu yüzden avm için üretilmiş değil memleketimizin kaldırımlarına göre üretilmiş bir model arıyorum.

Yeni doğan bebek için alacağız. Port bebemiz falan da yok. Bu yüzden travel sistem araba mantıklı olur herhalde fakat tüm tavsiyelere açığım.

• Joie beşik şuan indirimde. Bir arkadaşım tavsiye etti. Ben de son 6 ayın en iyi fiyatı gibi gördüm (epey, akakçede). Aldım biraz önce.

https://www.e-bebek.com/joie-kubbie-sleep-park-yatak-p-joi-p1807aafgy002/

• E bebekte babyplus travel sistemi var rocket adı sanirim biz aldık aynı dediginiz gibi koruda parkta yolda bayırda geziyoruz sürekli evde tutamıyoruz oğlanı . Etrafımdada gördüm kullanicisi var buralarda baya. Hem ebebek olduğu için garantide sorun olmaz diye düşündük biz alırken 650liraydi smdi 800 850 civarı. 8tekeri var o açıdan da iyi hantallastirmiyor tekerler .tek harekette açılıp kapanıyor tekerlerde çıkabiliyor biyere götürmek istenirse .

• Arkadaşlar merhaba.

3+ yaş için 100*200 bir yatak almayı planlıyorum. Acaba nelere dikkat etmeliyim? Marka, model önerebilir misiniz? Tavsiyeleriniz nelerdir?

Bütçem max. 2000 tl civarı.

• Merhabalar puset arıyorum uygun ve kaliteli bişey tavsiye edebilir misiniz kampanyada olan filan teşekkürler.

• 
Sayfa: önceki 17701771177217731774
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.