Şimdi Ara

Bebek İhtiyaçları İçin Sıcak Fırsatlar (1767. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir (1 Mobil) - 3 Masaüstü1 Mobil
5 sn
38.480
Cevap
1.421
Favori
2.591.636
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
95 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 17651766176717681769
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Bizde lansinoh var çok memnunuz

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Merhabalar, bu bebek alışveriş yerlerindeki hediye çeki kampanyaları sürekli oluyor mu acaba?

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • düş hekimi D kullanıcısına yanıt

Bütçenizi bilmiyorum bu konuda fakat ucuz yollu birşey alayım diyorsanız ebebekten babyplus alın. Bütçeniz varsa da avent yada spectra alabilirsiniz. Lansinoha sakın yaklaşmayın bile bu kadar dandik bir alet olamaz. Evde kendi imkanlarımızla yapsak makineyi daha konforlu olur o derece yani. Allah analı babalı büyütsün bebeğinizi.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Mochi markasının vakumlu süt toplama aleti var. Alet kendisi vakumlama tekniği ile çalısıyo. Fis yok ya da kendi elinizle Manuel bir sağım işlemi yok. Bebek emerken diğer göğüs sağılabilir ya da emme sonrası takıp hem bir taraftan evde işlerini hallederken diğer taraftan alet sağım yapabilir. Çok konforlu can yakmayan müthis bir sey kesinlikle tavsiye ederim.

• Teşekkürler hocam, başlığı uzun zamandır takip ederim, bir kaç ay önce de yine lansinohtan şikayetler yazmıştı arkadaşlar
    Bendeki lansinoh hastanedeki 3bin liraya satılan ameda markalı süt pompasından iyi çekiyor çiftli. 3 ay oldu problem yok.

• glumerna G kullanıcısına yanıt
    Doğrudur, bir arkadaş en başından demişti, biyolojik yapısı vs nedeniyle bu konudaki memnuniyet biraz kişiye özel oluyor. Kimisi avent ile rahat ederken kimisi lansinohu beğeniyor. Biz lansinohu hiç kullanmadık o yüzden yorum yapamam ama hatırlıyorum bir kaç ay önce de buna benzer bir muhabbet vardı ve bir kaç kişi lansinohtan memnun kalmadıklarını söylemişti, siz rahat ettiğiniz bir marka bulduysanız ne mutlu, darısı başımıza
    Gönül rahatlığıyla tavsiye ederim en çok satan pompa heralde zaten sitelere girsen görürsün benim kardeşte lansinoh ile 2. Cocuk yetiştirdi.

• arkadaşlar yavaştan ek gıda dönemine geliyoruz

blender-buharlı pişirici ve yoğurt yapma makinesi konusunda nasıl bir ürün almalıyız? tavsiyesi olan olur mu? sıcak fırsat var mıdır?

Marka temsilcileri var burada her yazılana inanmamanızı tavsiye ederim. Kendi dükkanı gibi savunan insanlar var bazı markaları(tek aslında:))

• Lafın banaysa işine bak 17 yıllık üyesiyim ben bu forumun kendim kullanmadığım kullanıp beğenmediğim hiçbişeyi kimseye tavsiye etmem.

• Bizde lansiloh manuel pompa kullanıyoruz, hatta biberonlarını da kullanmaktayız hiçbir problem yaşamadık. Özellikle süt pompalarındaki memnuniyet kişiye göre değişir.
    Emzirme ürünleri elektronik ürün ya da bebek arabası tarzı şeyler değil.
    Yorum yaparken kişisel memnuniyetsizliğimizi saygı çerçevesi sınırlarında belirtelim.

• shooter13 S kullanıcısına yanıt

Buharlı pişirici için bu tencere içerisine yerleştirilen metal bir malzeme var, buharda pişirme aparatı yazın google dan bakabilirsiniz, ucuz ve çok kullanışlı. Eşim onu kullanıyor bir sıkıntı yaşamadık.

Yoğurt yapma makinasıda almadık hanım hallediyor kendisi, cam rendeniz yoksa onu alabilirsiniz meyve püreleri cam rendede yapılıyor daha sağlıklı ve pratik.

• nightblueist kullanıcısına yanıt
    Katılıyorum, o aletlere hiç gerek yok.
    Bunun yanında cam rende yerine bebedor un püre yapıcı aleti var, onu kullandık daha kullanışlı geldi.
    Ürün aşağıdaki, farklı sitelerde de var ama fiyatı çok yükselmiş.

https://urun.n11.com/mama-tabagi-ve-kasik/bebedor-8401-sebze-meyve-pure-yapici-P338237996
  • Ankara da montessori yatak alan, memnun olan, yer tavsiye edebilecek biri var mı? Fiyatlar nasıl acaba?

Bu arada bende yoğurt makinesi alsam mı diye düşündüm. Ama gereksiz demişsiniz. Küçük kavanozlardan aldık. Deneyelim olmazsa makine işine bakarız.

• Üzerine alınan alınsın. Doğru demek ki düşüncelerim. İnanmayan şikayetvara lansinoh yazsın benim de dahil olduğum binlerce kullanıcının şikayetlerini ve çözümsüzlüğünü görsün. Hadi ben yalan söylüyorum, bu kadar insanın ne derdi olacak değil mi bir marka ile. Soruyu soran arkadaşım inşallah en iyisini alırsın bebeğin doya doya içer sütleri. Allah sağlıklı uzun ömür versin. Marka çalışanlarına da bol kazanç versin gözümüz yok.

• carlitoss kullanıcısına yanıt

Küçük kavanozlar iş görüyor. Makine almaya gerek yok.

Instagramda bebek/çocuk yatağı satan birçok hesap var. Bir arkadaşım oradan model beğenip Siteler'de yaklaşık dörtte bir fiyatına yaptırdı.
    (Modeli montessori denince ilk akla gelen tipte değildi ama konsept yine çocuğun kendi başına yatıp kalkmasıydı.)
    Alternatif olarak aklınızda bulunsun

• quote:

Orijinalden alıntı: carlitoss

Ankara da montessori yatak alan, memnun olan, yer tavsiye edebilecek biri var mı? Fiyatlar nasıl acaba?

Bu arada bende yoğurt makinesi alsam mı diye düşündüm. Ama gereksiz demişsiniz. Küçük kavanozlardan aldık. Deneyelim olmazsa makine işine bakarız.

ben weevel diye bir markanın yoğurt yapma makinesini aldım ucuz birşey zaten. bimde ve şokta yuksek yağlı pastörüze bakraç sütleri var onları kullanarak yoğurtları evde ben yapıyorum. çiğ sütleri brusella riskinden ve kaynatması soğutması pratik olmadıgından kullanmıyorum, makineylede yakaşık 8 saatlık bir mayalanma suresı var . gece yatmadan once hazırlayıp çalışıtırıyorum sabah kalkınca buzdolabına kaldırıyorum. yemek için yaklaşık24 saat buzdolabında yoğurtları dinlendirmek gerekıyor bu yuzden paşabahcenın 210cc lık kucuk kavanozlarından aldım azalmaya başladıkça tekrardan yapıyorumdevamlılığı sağlıyorum. dolapta vs bir sürü yerde ıkıncı el yoğurt makınası mevcut. sistem olarak çok basıt aletler oldugundan sıfıralmak için uğraşmaya gerek yok bence.

Makine işi çok pratik . Bazen kaynatıp yapıyoruz bazen makinede. Sütün taşıp ocağın batmadigi olmadı hiç :) ama makine işi çok temiz hem sessiz calisio.

• 
Sayfa: önceki 17651766176717681769
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.