Şimdi Ara

Bebek İhtiyaçları İçin Sıcak Fırsatlar (1766. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
38.474
Cevap
1.421
Favori
2.591.311
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
95 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 17641765176617671768
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Bunun boyutu nasıl? C sınıfı bir araca sığar mı?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ben B’ye bile sığdırdım. Besafein global sitesinde uyumlu araçların listesi var hocam.

• heilungderseele H kullanıcısına yanıt

Bu modelin adac testi yok sanırım değil mi

• unexpected_09 U kullanıcısına yanıt

Bütçeniz nedir bilmem ama kısa süreli kullanılacak şeylere çok para vermeye gerek yok. Ucuz diye kalitesizde almamak gerek.

Mama sandalyesi ikea antilop tam 1 yıl olacak takımı 100TL ye almıştım şimdi 250 civarı. Memnunuz.

Oto koltuğu amazondan isofix chicco 360 dönebilen 0-36kg aldım. Ocak ayında 2000 liraya aldım. Memnunuz.

Bebek arabası ucuza kaçıp tommy baby aldım. Pandemiden dolayı evde kullanıyoruz. Memnunuz.

Hatta aynı bebek arabasından birtanede memlekete aldık. Belim sakat olduğundan kaldırmak taşımak zor olduğundan böyle yaptım.

Puset bebek arabasıyla geldiği halde yine 150 liraya tommy baby aldım ancak hiç kullanmadık pusetle çocuk taşınmıyor. İkinci puseti aldığıma pişmanım. Arabayla gelen yeterliymiş.

Beşik için 150 liralık sallanan beşiklerden almıştım. İçine 250 liraya gelişim yataktan pamuk yatak yaptırdım. Memnunuz.

5. aydan sonra park yatak aldık 400 lira civarı çift katlı. İçine dün geldi 350TL 60x120 gelişim yataktan yatak yaptırdım. Memnunuz.

Sallanan beşiğe yaptırdığım yatağa hiç acımıyorum, bebeği sallamak için çok uzun süre kullandık.

Sallanan beşik ve yatağını an itibariyle kaldırdık ikinci için saklıyoruz.

Park yatağın üst kat çubukları kumaşı deldi bundan başka sorun yaşamadım zaten ucuz yollu aldık ve yakın zamanda alt kata geçecek.

Aldığıma pişman olduğum tek şey ana kucağı oldu, bir sorun yaşadığımdan değil hanım hiç kullanmadı. Evet bu emzirme minderinide hiç kullanmadık. Bebek emmedi mamayla beslendi.

• Bu aralar bende oto koltuğu arıyorum. Bebeğimiz 6 aylık. 360 derece dönen modeller güzel. Heyner 360 alayım dedim Adac testi yok maalesef. Be safe izi turn güzel model tekrar indirime girerse alınır. Başka tavsiye varsa alabilirim.

• Merhaba arkadaşlar,

1.5 yaşında oğlum var ve gündüzleri uyuması için hamak beşik kullanıyoruz.
    Boyu uzadı ve kullanılan hamak beşikten çok ses gelmeye başladı (ahşap).
    Dolayısı ile daha uzun ve geniş ve kaliteli hamak beşiğe ihtiyacım var , gıcırdama yapmayacak.
    İnternette yatak boyu en uzun olanlara bakıyorum fakat kalitelerinden emin olamadım ve uzunlukları da yeterli değil.
    Duvar delmeli veya park yatak şeklinde istemiyorum.

Önerebileceğiniz var mıdır?

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: legion90

Bu aralar bende oto koltuğu arıyorum. Bebeğimiz 6 aylık. 360 derece dönen modeller güzel. Heyner 360 alayım dedim Adac testi yok maalesef. Be safe izi turn güzel model tekrar indirime girerse alınır. Başka tavsiye varsa alabilirim.

Besafe izi turn'de de adac yok malesef

• zaferap kullanıcısına yanıt
    Tavana 2 tane çelik dübel al güzelcede 4 tane delikli boruyu kaynat arasına çarşafı ser ve dik mis gibi yatır 5 yaşına kadar yatar 😂

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • glumerna G kullanıcısına yanıt
    Hocam fikir güzel ama duvar delme şansım yok şuan :) emanet evdeyim. O yüzden taşınabilir birşey arıyorum.

Tavsiyen için teşekkür ederim.

• Bir arkadaşımda Cybex Sirona var sıfır, 3500 tl ye bırakıyor bana. Alınır mı sizce yoksa be safe mi kovalamak lazım.

• İyi günler arkadaşlar konu dışı olacak ama sizlere bir sorum var. Göğüs pompası bakıyorum ama tavsiyelerinize ihtiyacım var. İnternetten manuel tip babytime markasının pompasını aldım. Ama sağım yapmadı. Sonuçta basit bir mekanizması var, ucuz bile olsa iş görür diye düşündüm ama biz mi beceremedik yoksa gerçekten kalitesiz olduğu için mi iş yapmadı. Yeni bir tane almamı önerirseniz tavsiyeniz neler olur?
    Bu arada eşim ev hanımı, sadece çocuktan arta kalanları sağmak ve meme emerken uyuduğu için kendi sütünü arada biberonla vererek uyumasının önüne geçmek için alacağız pompayı
  • düş hekimi D kullanıcısına yanıt
    Hocam konu özel ama. Bizde aynı sorunu yaşamıştık bizde daha kötüydü.siz toplamak için istiosaniz ucuz elektrikli bı modelde işinizi görür.manuel zaten yorar. Ya elektrikli ebebekten alın ucuza,yada lansinohun toplayıcısı var ama onda rahat etmio hanımlar. Birde o iyi bu kötü die birşey de yok,kimisinde avent çekerken lansinoh cekmio başkasında tam tersi olabiliyor.

• Exhume10 E kullanıcısına yanıt
    Hocam bugün A101’de kimi markasının elektroniği vardı ama internetten yorum okudum, emiş gücü çok zayıf diyorlar genelde
    Hastane tipi olanlar var epey kaliteli. Bunları kiralayan medikaller ve sağlık ocakları mevcut. Buralardan teklif alabilirsiniz.

Aile sağlığı merkezinize sorun bakalım böyle bir hizmetleri var mı?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bizde bakmistik onlara. Deneme şansın yok malum covid var. + Senet imzalatiyorlar. Aletin başına birşey gelse ciddi paralardan bahsediolardi ozaman.+bana sağlam ürün vereceginin garantiside yok ki bu konuda epeyce şikayet var internette. Ayrıca soruyu soran arkadaşa ithafen, siz zaten toplayıcı olarak istiosunuz tıkalı bı kanal vs yok demekki buda çekmesinde bir problem yaratmaz alanı akiosa çeker, tıkanıklık başka bir olay. Biz avent,lansinoh , babyplus ve manuel de denediK kullandik neler yapmadık ki. Aman aman farkları yok. Kaldıki size uyacagininda garantisi yok avent yada lansinoh veya herhangi bir markanın. Bu tamamen göğüs yani meme yapısı ve fizyoloji ile alakalı. Padleride öyle aletlerin. Bence uygun olanı alıp deneyin .yada bir arkadasinizda varsa deneyin öyle karar verin. Bebek emiosa kanallar açık sütte geliorsa her alet işinizi görür bence.

Kiwi ile alakalı biz kamera sini aldık hiç beklemedigim kadar memnunum. Uygulaması da başarılı yani marka diyip geçmemek lazım bazen şaşırtabilio insanları.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Exhume10 -- 8 Nisan 2021; 11:23:33 >

• Exhume10 E kullanıcısına yanıt
    Çok teşekkürler yorumunuz için, dediğiniz gibi deneyerek öğreneceğiz artık

alvent almıştım ben. uzun süre kullandık. birtanede alventin manuelinden almıştım böylece toplayıcıdan 2 tane olmuştu. yıkama steril için 2 tane olması çok işimize yaramıştı.

• Herkesin bebeğine Allahtan sağlık diliyorum. Amazon’da bebek giyim ürünleri ara ara güzel indirime giriyor. Özellikle koton ve benetton ürünleri sık sık uygun fiyata düşüyor. Takip edilmesini öneririm.
  • Arkadaşlar merhaba doğacak kızım için puset arıyorum var mı uygun birşey?

• quote:

Orijinalden alıntı: Antor

Bütçeniz nedir bilmem ama kısa süreli kullanılacak şeylere çok para vermeye gerek yok. Ucuz diye kalitesizde almamak gerek.

Mama sandalyesi ikea antilop tam 1 yıl olacak takımı 100TL ye almıştım şimdi 250 civarı. Memnunuz.

Oto koltuğu amazondan isofix chicco 360 dönebilen 0-36kg aldım. Ocak ayında 2000 liraya aldım. Memnunuz.

Bebek arabası ucuza kaçıp tommy baby aldım. Pandemiden dolayı evde kullanıyoruz. Memnunuz.

Hatta aynı bebek arabasından birtanede memlekete aldık. Belim sakat olduğundan kaldırmak taşımak zor olduğundan böyle yaptım.

Puset bebek arabasıyla geldiği halde yine 150 liraya tommy baby aldım ancak hiç kullanmadık pusetle çocuk taşınmıyor. İkinci puseti aldığıma pişmanım. Arabayla gelen yeterliymiş.

Beşik için 150 liralık sallanan beşiklerden almıştım. İçine 250 liraya gelişim yataktan pamuk yatak yaptırdım. Memnunuz.

5. aydan sonra park yatak aldık 400 lira civarı çift katlı. İçine dün geldi 350TL 60x120 gelişim yataktan yatak yaptırdım. Memnunuz.

Sallanan beşiğe yaptırdığım yatağa hiç acımıyorum, bebeği sallamak için çok uzun süre kullandık.

Sallanan beşik ve yatağını an itibariyle kaldırdık ikinci için saklıyoruz.

Park yatağın üst kat çubukları kumaşı deldi bundan başka sorun yaşamadım zaten ucuz yollu aldık ve yakın zamanda alt kata geçecek.

Aldığıma pişman olduğum tek şey ana kucağı oldu, bir sorun yaşadığımdan değil hanım hiç kullanmadı. Evet bu emzirme minderinide hiç kullanmadık. Bebek emmedi mamayla beslendi.

Hocam zaman ayırdığınız için teşekkür ederim çok aydınlatıcı olmuş. Şimdilik bebek arabası concord soul ve hauck marka ana kucağı aldım.

• 
Sayfa: önceki 17641765176617671768
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.