Şimdi Ara

Bebek İhtiyaçları İçin Sıcak Fırsatlar

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: anil0640 Daha Az
1 Kayıtlı Üye (1 Mobil) ve 5 Misafir (1 Mobil) - 4 Masaüstü2 Mobil1 iOS
5 sn
35.247
Cevap
1.332
Favori
2.284.010
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri
  • Son Yorum 3 sa. önce
  • Cevaplayan Üyeler 3980
  • Konu Sahibinin Yazdıkları 277
  • Ortalama Mesaj Aralığı 2 saat
  • Son 1 Saatteki Mesajlar 1
  • Haberdar Edildiklerim (Alıntılar) 137
  • Favoriye Eklediklerim 1332
  • Konuya En Çok Yazanlar
  • ermantpc (698 mesaj) tasshelhoff (326 mesaj) bireysel.emeklilik (283 mesaj) ahbap (277 mesaj) MegaWolt38 (270 mesaj)
  • Konuya Yazanların Platform Dağılımı
  • Masaüstü (11123 mesaj) Mobil (10664 mesaj) Tablet (1308 mesaj) (16 mesaj) Mini (1103 mesaj) Uygulama (1469 mesaj)
  • @
68 oy
Öne Çıkar
Tüm Forumlar >> Sıcak Fırsatlar >> Sıcak Fırsatlar >> Bebek Ürünleri >> Bebek İhtiyaçları İçin Sıcak Fırsatlar
Giriş
    184 Mesaj
    Eski Kullanıcı Adı:
    buğrakasım

Hocam çocuğundan da biraz. Bizimki 10 sn yalnız kalsın oo bütün apartman kapıya gelir ne yapıyorsunuz diye.Gündüz hiç uyumuyor gecede aralıklı. Anne sütünden galiba. Mama yese böyle olmaz diyorlar bilmiyorum doğru mu? Keşke bizimki de uyusa . Ahh ahh

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    yigit+ kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yüzbaşı
    369 Mesaj

Yok kardeşim bizimki on aylık . Gündüz uyuyor gece problem . Yapacak birşey yok . Uyku eğitimi denedik biraktirdim başlamadan çocuğa eziyet başka birşey değil. Çaresiz biraktirip uyutmak gibi dayanılmaz o ağlamaya. Böyle birsekilde düzen tutturduk annem derdi sende 5 yaşına kadar uyumadın diye. Armut dibine düşer misali. Bu arada mama kullanioruz bı damla anne sütü de almadı oğlum. Kakamiz vs de yerinde. Hergun yıkanır uyku öncesi masajida yapılır ama bu uyku çok başka . Çok faktör var uyumamasi için ondanmi bundanmi dememek lazim. Sabırlı olmak lazım .
    |
    |
    buğrakasım kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yarbay
    3345 Mesaj

Bu iyiymiş görmemişim. Geçen akşam iptal ettiğime pişman oldum izi turn’ü. Bendeki koltuk öne yönelimli. Çocuğu arkaya dönük oturtmak istiyorum yoksa ne anlamı var ki? Kafa kocaman, boyun hassas.

|
    |
    L@civert kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yarbay
    2357 Mesaj

6 kg’de 3 numaraya gectik. Bez premium care. 2 numara sagindan solundan sizdirmaya baslamisti.
    |
    |
    alvarez kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Teğmen
    127 Mesaj

Hocam montesorri yatak benim yatrığım yatakdan daha yüksek montossori mantığına ters.
    |
    |
    aldarisedr kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Binbaşı
    1156 Mesaj

Bebeğiniz sağlıkla büyür inşallah ancak odanız montessori yaklaşımı ile pek uyumlu değil. Eğer niyetiniz montessori yaklaşımı ile çocuğunuzu büyütmek ise gerçekten, bence odayı revize edin.

Bebeğin ya da çocuğun herhangi bir yetişkin yardımı olmadan yatağına yatması, raflara erişip kitabını oyuncağını alması, kıyafetlerine erişip kendisinin giymesi gerek. Daha doğrusu onun için tek başına her işi yapabildiği bir evren olmalı.

|
    |

• Yarbay
    2642 Mesaj

Şuanda bu Modular in diğer renkleri 3195 tl, Turn modelleri de 4095 tl.
    |
    |
  • Yarbay
    3345 Mesaj

Evet hocal gece gördüm sizden işaret fişeği bekleyeceğim şubat aklıma yattı :)

3300-3500 görmesi lazım durduk yere zam yapmışlar

siyah olanda çift dikişli farklı bir kumaş var gibi gözüküyor. Burada “fresh black” demişler ama “premium black car interior” olan farklı sanırım. Siz yan yana gördünüz mü ürünleri?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi yigit+ -- 23 Ocak 2021; 11:3:23 >
    |
    |
  • Çavuş
    56 Mesaj

Yatağın ölçüsü nedir ? Hangi yatağı tercih ettiniz?

|
    |
  • Onbaşı
    38 Mesaj

Muyu bebek yatağı 100x200 ebatlarında olanı aldık.

|
    |
    Tolga-v kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Onbaşı
    38 Mesaj

tabi işin aslı sizin görsellerde attıgınız gibi. ama dediğim gibi biz biraz bizim geleneksel aile yapısınada uydurarak harmanladık montessori felsefesini ;) böylede gayet memnunuz

|
    |
    jahnny kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Onbaşı
    38 Mesaj

Montessori mantıgını ve felsefesini inanın en az sizin kadar irdelemiş araştırmış gözlemlemiş ve incelemişimdir. O yüzden montessoriyi birazda bizim hoşumuza giden bize daha yakın daha aklımıza yatan şekilde revize edip o şekilde yaptırdık.

|
    |
    greenpeace16 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Teğmen
    184 Mesaj
    Eski Kullanıcı Adı:
    buğrakasım

Şu suriler gibi gamsız olmak isterdim. Leblebi tanesi kadar çocukları var hiç umurlarında değil. Ben bir taneyle sanki kreş işletiyormuş gibi hissediyorum☺️ Allah yardımcımız olsun. Sağlık sıhhat versin de onlara hiç önemli değil ya işin şakası

|
    |
    Exhume10 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yüzbaşı
    717 Mesaj

arkadaşlar şu an besafe izi turn 360 isofix li oto koltuğu amazonda 4095, hepsiburada da 4099 tl ye düşmüş. diğer modellerde de indirim gorunuyor ama karlı olup olmadığını bilmiyorum. ihtiyacı olanlara tavsiy ederim.

|
    |
  • Yüzbaşı
    369 Mesaj

Öyle kardeşim Allah olmayana isteyene versin diyoruz artık. Birini hakkiyla büyütüp vatana millete insanlığa hayırlı evlat yetiştirmek nasip olsunda, gerisi teferruat. Bugün uykusu olsun problem biz yarinlarimizda büyüğüne küçüğüne saygıyı sevgiyi zararlıyı faydaliyi öğretelim de, ahlaklı vicdanlı bir birey yetiştirelim, en büyük mutluluk bu olur bizim icin

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Exhume10 -- 24 Ocak 2021; 3:6:22 >
    |
    |
    buğrakasım kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yarbay
    3345 Mesaj

Amazondan siyah besafe izi turn 4.095₺ sipariş vermiştim. Şimdi iptal ettim, HB’den siyah izi modular aldım. Tüm renkler 2.745₺

En azından modular’ın ADAC’ı var. Turn’de yok.

Çocuğu geri yönelimli oturtmak şart. Uzun yolda saçma sapan bir şey olacak başına bir şey gelecek diye korkmaktan iyidir. 120-130’la ani frende bile sakatlanabilir bir yeri.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi yigit+ -- 24 Ocak 2021; 13:36:56 >
  • Yarbay
    2642 Mesaj

Teşekkür ederim hocam, Benim de modular aklıma yatıyor. Esasen turn un tek olayı kapıya doğru döndürerek çocuğu rahatça kucağınıza almak yada oturtmak.

|
    |
  • Yarbay
    3345 Mesaj

Amazon’da da besafe izi modular sadece siyah olan 2742₺

hb iptal edip amazondan aldım

|
    |
  • Yarbay
    5408 Mesaj
    Bu konudan yardım alabileceğimi düşünerek yazıyorum..

Evli değilim bebeğim yok.. Ancak bir hava nemlendiricisine ihtiyacım var.. Geçen sene alacaktım almadım.. (doğal olarak yine fiyatlar artmış) Şu an ev aşağı yukarı oynamakla birlikte %25 %30 nem seviyesinde.. İçim dışım her yerim kurudu..

250-300 liradan fazla vermek istemiyorum..
    Deerma F600
    Weewell whc740 gibi modeller hakkında fikriniz nedir.. Weewell in 640/650 modelleri de var...

Deerma f327 görüntü olarak şık.. Fiyatı 450 lira.. Üstten dolum yok..

Kullanım olarak sorunsuz, akıtmaya sızdırmayan, çalışmasında problem olmayan memnun kaldığınız cihazlar var mı.. Oda kupkuru bir çözüm bulmam şart.. (250 - 300 lira vermek istiyorum dedim ancak memnun kalınan bir model için biraz daha yukarı çıkarım ama biraz..

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
  • Yüzbaşı
    283 Mesaj
    Kargo dahil 85 TL

n11.com'dan Uni Baby Simple Clean Eğlen Öğren Keşfet Islak Bebek Mendili 24 x 72'li seçtim! Alışverişin Uğurlu Adresi'nde fiyatlar harika!
    https://m.n11.com/urun/uni-baby-simple-clean-eglen-ogren-kesfet-islak-bebek-mendili-24-x-72li-1052811?magaza=ozform
    |
    |
Reklamlar
Masal Oku
Pubg mobile uc
Radyo Dinle
Google Play Kodu, LOL RP, Oyun Satış Sitesi
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR6
0,547
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.