Şimdi Ara

Bebek İhtiyaçları İçin Sıcak Fırsatlar (1726. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
5 Misafir - 5 Masaüstü
5 sn
38.480
Cevap
1.421
Favori
2.591.652
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
95 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 17241725172617271728
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: tilsimonline

Siyah olan 610 TL fiyat /performans çok iyi

https://www.hepsiburada.com/yoyko-ultimate-360-donebilir-yatabilir-0-36-kg-deri-oto-koltugu-isofix-sip-latch-siyah-p-HBV00000MKISH?magaza=Hepsiburada

kalmamış hocam. yoksa fiyatı iyiymiş

• geywe54 kullanıcısına yanıt

sana bir akıl vereyim mi kardeş. bebek maması ile ilgili ?

• Beyler çocuğun etrafa bakabileceği bir kanguru önerisi olan var mı?
  • peksimet45 kullanıcısına yanıt
    Açıklama bekliyoruz hocam
  • quote:

Orijinalden alıntı: tilsimonline

Siyah olan 610 TL fiyat /performans çok iyi

https://www.hepsiburada.com/yoyko-ultimate-360-donebilir-yatabilir-0-36-kg-deri-oto-koltugu-isofix-sip-latch-siyah-p-HBV00000MKISH?magaza=Hepsiburada

1000 tl olmuş

• quote:

Orijinalden alıntı: peksimet45

ne diyeceksiniz çok merak ettim.

• quote:

Orijinalden alıntı: peksimet45

Mümkünse mamadan uzak durulmalı ilk 6 ay sadece anne süto sonra BLV

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Merhaba Arkadaşlar, bebek koltuğu almamız gerekiyor. Roomeye bebek koltuğunu kullanan var mı ? Tavsiye eder misiniz?

• Uygun fiyata oto koltuğu arayanlar baksın özellikleri fena değil
    https://www.amazon.com.tr/dp/B07D76GS19/ref=cm_sw_r_cp_awdb_imm_c_dlC_zQ5YFbQEGZMS9
    396 TL
  • Mama sandalyesi alacak olan arkadaşlara antilop öneririm 1 aydır kullanıyoruz memnunuz. Çok seçenek çıktı karşımıza fiyatları da pahalı ama inanın değmezmiş.

Detaylı bir şekilde yorumumu paylaştım

https://www.fpurun.com/2020/12/ikea-antilop-mama-sandalyesi-yorum.html

• quote:

Orijinalden alıntı: Guest-8CA3A7969

Mama sandalyesi alacak olan arkadaşlara antilop öneririm 1 aydır kullanıyoruz memnunuz. Çok seçenek çıktı karşımıza fiyatları da pahalı ama inanın değmezmiş.

Detaylı bir şekilde yorumumu paylaştım

https://www.fpurun.com/2020/12/ikea-antilop-mama-sandalyesi-yorum.html

Aslında benimde aklımda bu sandalye var fakat güvenlik önlemi az deniyor birde sizden duymak istedim

• muratbekar kullanıcısına yanıt
    Cocuk ayagiyla güç alarak kendini arkaya dogru ittirmedikce hic bir sikinti olmaz. Ayaklar disa dogru aciyla oldugu icin gayet saglam duruyor. Ayrica sokuldugu zaman bir torbaya bile sigiyor. Fazla para vermeye hic gerek yok inanin.
  • muratbekar kullanıcısına yanıt
    Diğer ürünleri de inceledim hocam hemen hemen hepsi aynı şeyleri sunuyor güvenlik konusunda. Biz sıkıntı yaşamadık şimdilik. Ancak biraz da çocukla alakası olduğunu düşünüyorum.
  • Beyler bir sorum var size. Sleepy kullanıyoruz doğduğundan beri. 3 numaraya geçtik. Sık sızdırma yapıyor. Erkek bebek diye mi yoksa sleepy de mi sıkıntı var? Sürekli elbise değiştirmekten bıktık. İşin kötü tarafı elimde bez çok. Arada prima preimum care veya goon preimum mu denesem? Kullananlar vardır illa ki?

• carlitoss kullanıcısına yanıt

Biz de aynı sorunu yaşadık premium care'e geçiş yaptık sorun çözüldü.

• quote:

Orijinalden alıntı: muratbekar

Aslında benimde aklımda bu sandalye var fakat güvenlik önlemi az deniyor birde sizden duymak istedim

Alıntıları Göster

3 çocuğum var

en büyük olan kızım, çok güvenlikli mama sandalyesinden aralardan sıyrılarak, kemerini gevşeterek çıkıp ayağa kalkıyordu.

diğer ikisi erkek, onlar da büyüdükçe kemerleri gevşetip aradan kaçıyorlardı.

çocuklar için en büyük güvenlik önlemi, sürekli gözünün önünde olması, başka türlü her zaman başına bir iş açıyor, kaçarı yok.

ha birde 500 tl ye aldığımız mama sandalyesini oturdukları yerden kırdılar  

• quote:

Orijinalden alıntı: Mali Analist55

Biz de aynı sorunu yaşadık premium care'e geçiş yaptık sorun çözüldü.

Sağol hocam bir paket alıp deneyim o zaman

• Britax Römer Advansafix IV için 2700 Tl fiyat nasıldır arkadaşlar? 9-18 mi 9-36 mı konusuna da karar veremedim. Sizin önerileriniz nelerdir? Almışken bir kere alıyım uzun ömürlü olsun diyorum.

9-18 kg'deki alternatiflerim ise besafe izi comfort x3 ve maxi cosi tobifix.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi vincee -- 7 Aralık 2020; 15:6:17 >
  • carlitoss kullanıcısına yanıt

Sleepy'den biz de memnun kalmadık, Molfix pure&soft kullandık. Premium care'den daha uygun, bunu da deneyebilirsiniz hiç sızıntı yaşamadı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi wraq -- 7 Aralık 2020; 14:50:57 >
  • 
Sayfa: önceki 17241725172617271728
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.