Şimdi Ara

Bebek İhtiyaçları İçin Sıcak Fırsatlar

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
7 Misafir (3 Mobil) - 4 Masaüstü3 Mobil
5 sn
34.865
Cevap
1.320
Favori
2.253.390
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri
  • Son Yorum dün
  • Cevaplayan Üyeler 3948
  • Konu Sahibinin Yazdıkları 277
  • Ortalama Mesaj Aralığı 1 saat 59 dakika
  • Son 1 Saatteki Mesajlar 2
  • Haberdar Edildiklerim (Alıntılar) 137
  • Favoriye Eklediklerim 1320
  • Konuya En Çok Yazanlar
  • ermantpc (698 mesaj) tasshelhoff (326 mesaj) bireysel.emeklilik (283 mesaj) ahbap (277 mesaj) MegaWolt38 (270 mesaj)
  • Konuya Yazanların Platform Dağılımı
  • Masaüstü (10896 mesaj) Mobil (10539 mesaj) Tablet (1308 mesaj) (16 mesaj) Mini (1063 mesaj) Uygulama (1469 mesaj)
  • @
63 oy
Öne Çıkar
Tüm Forumlar >> Sıcak Fırsatlar >> Sıcak Fırsatlar >> Bebek Ürünleri >> Bebek İhtiyaçları İçin Sıcak Fırsatlar
Giriş
    213 Mesaj

Hocam şimdilik vaktimiz var. Bizdekini sabitleştirmeye çalışacağız. Fiyatlar çok pahalı. Ben de fırsat bulursam o civarlara Kraft almak istiyorum ama Calipso 2 1000 TL altına görmedim henüz.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
    |
    |
    deprofundisclamavi kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Çavuş
    57 Mesaj
    Arkadaşlar abiler Selamın Aleyküm 👋
    Quinny buzz xtra arabamız var letgo üzerinden bilmeden maxi cosi cabriofix marka puset aldık fakat bu arabamıza oturmadı çünkü bize satan arkadaş söylemedi ve puset adaptörü yokmuş nerden nasıl temin edebilirim . İnternette bi kaç yerde baktım çok pahalı 250-300₺ arası yardımcı olabilecek varmı 👋

|
    |
  • Çavuş
    47 Mesaj
    Bebeğin bulunduğu oda için bu akıllı ampullerden kullanip memnun olan var mi acaba gece lambasi yerine böyle bi ürün mü tercih etmeliyiz diye kafam karıştı. Işığın şiddeti rengi falan ayarlanabiliyor olmasi mantıklı geldi kullanan var mı önerirmisiniz?

• Binbaşı
    1202 Mesaj

biz evde kullanıyoruz ve bebek bekliyoruz. planım bi tanesini bebeğin odasına almak çünkü hem rengi istediğiniz gibi belirkeyebiliyorsunuz hem de şiddetini. bence sorunsuz kullanılabilir

|
    |
    ogzhngr kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Teğmen
    105 Mesaj
    https://www.decathlon.com.tr/uv-korumali-sapka--id_8521787.html

Az önce şu ürünü Vadi İstanbul Decathlondan 10 liraya aldım. Reyonda 50 lira görünmesine rağmen, kasada 10 lira geçti. Ben hala bir yanlışlık olduğunu düşünüyorum 🤔 yine de haber vermek istedim, ihtiyacı olanların bilgisine 🤔🏻

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |

Orijinalden alıntı: ogzhngr

Bebeğin bulunduğu oda için bu akıllı ampullerden kullanip memnun olan var mi acaba gece lambasi yerine böyle bi ürün mü tercih etmeliyiz diye kafam karıştı. Işığın şiddeti rengi falan ayarlanabiliyor olmasi mantıklı geldi kullanan var mı önerirmisiniz?
    Biz kullanıyoruz, gece çok kısık ışık lazım, rahatsız olmasın diye. Dimmerli anahtar alacaktım, osramın kumandalı led lambası daha ucuz. Kumandası için anahtar üzerine cep yaptım, kumanda aramıyoruz.

|
    |
    İkisini de denedim ama suan sadece osram ve kumandayi gece lambasina kullaniyoruz hatta Philips corepro 13w sari ve viko karre dimmer kombinasyonunu sokmek zorunda kaldim cunku herhangi bir yerinle basip acma sansin yok illa parmaklarinla cevirmen gerekiyor ve ugrasmak istemiyorsum bir zaman sonra kumandaliol osram candir katiliyorum

|
    |

Xiaomi Imi 360 almistik kullaniyoruz ve memnunuz, bazen bebegi yerinden kaldirmak istemiyorsun ve kisa sureli mutfakta yemek yeme veya hazirlamada kamerayi koyup sesi acip isini yapabiliyorsun bebek aglama alarmina pek gerek yokmus yani İmi almaya gerek yok duz 360 yeterli sesi acinca aninda duyuluyor. Ayrica mi homedan kucuk pencere olarak acma sansin var ve o sirada telefonda baska iste yapabiliyorsun.

|
    |
    sparcoo kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Bim e geldi 45 tl verdim. Hiç kullanmıyorum

|
    |
    ogzhngr kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yüzbaşı
    350 Mesaj

verdiğiniz bilgiler için teşekkürler.güzelmiş
    |
    |
    yawi kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    Ateş Düşürücü Asistanı’nı gördünüz mü?

Mükemmel olmuş. Hem kiloya göre parasetamol ve ibuprofen dozu hesaplıyor. Hem de önerilerde bulunuyor.

Doktorlar çocukların yüksek ateşlerini düşürmek için her şeyi sistematik sunan yapay zeka yapmışlar.

https://hekimimyanimda.com/ada
    Ateş Düşürücü Asistanı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kumsalaltin -- 1 Eylül 2020; 21:34:51 >
  • Yüzbaşı
    840 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: sparcoo

selam arkadaşlar,

İstanbul da yaşıyoruz. Nem oranı %60 ların üzerinde. Yeni doğan bebeğimiz var. Klimayı pek açamıyoruz. Yüksek nem ile nasıl baş ediyorsunuz. Bu tür cihazları kullanan var mı ?

https://www.hepsiburada.com/trotec-ttk-25-e-10-lt-gun-ev-tipi-nem-alma-cihazi-p-EVTROTEC08409
    Bizim doktorumuz 24 derecede klima açabilirsiniz demişti. Çok sıcak da bebekler için iyi bir şey değil.

|
    |

Orijinalden alıntı: kumsalaltin

Ateş Düşürücü Asistanı’nı gördünüz mü?

Mükemmel olmuş. Hem kiloya göre parasetamol ve ibuprofen dozu hesaplıyor. Hem de önerilerde bulunuyor.

Doktorlar çocukların yüksek ateşlerini düşürmek için her şeyi sistematik sunan yapay zeka yapmışlar.

https://hekimimyanimda.com/ada
    Ateş Düşürücü Asistanı
    Tıbbi bir tavsiye verecek niteliğini var mı? Olumsuz bir durumda sorumluluk alacak mısın?

|
    |

• Binbaşı
    1117 Mesaj
    https://www.hepsiburada.com/inglesina-newton-isofix-li-9-36-kg-cocuk-oto-koltugu-p-HBV00000OW9YD

Bu koltuğa dair bilgisi olan var mı acaba?

Fiyatı fena durmuyor.
    |
    |

Arkadaşın vesilesiyle pişik ve isilik vb durumlar için etkili bir krem ismi buraya bırakayım.
    Travazol ya da travacort ikisi de aynı etkide aynı işi görüyor.

Eczaneden alırken bepanthol ile karıştırıp sürün daha etkili olur dediler ve gerçektende müthiş derecede etkisi oldu kasık bölgesinde pişiğide geçen döküntü tarzı bir oluşum meydana gelmişti. Birkaç gün sudocrem ve bepanthol tek başına deneyip geçiremeyince eczaneye danıştık foto gösterdik ve bunu verdi. Yine de doktor veya eczaneye danışın tabi böyle durumlar için.
    |
    |
    kumsalaltin34 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

başarılı

|
    |
    kumsalaltin kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

|
    |
  • Yüzbaşı
    617 Mesaj
    Bebek arabası konusunda her gün yeni şeyler, travel sistemden vazgeçtim. Pratik ve hafif araba ilk tercihimiz.

Kullanan veya inceleyen varsa chicco ohlala 2 hakkında görüşlerinizi alabilir miyim?

https://www.e-bebek.com/chicco-ohlala-2-bebek-arabasi-p-chi-70794724001/

Bu şekilde olabilecek başka öneriniz varsa onları da değerlendirelim tabi.

Hamilton tavsiye ederim hem hafif hem az yer kaplıyor kullanması da katlaması da kolay

|
    |
    hamucera kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
Cancer Clinical Trials
Ekonomi
kripto para haberleri
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR3
0,875
1.2.165

Kripto Paralar
Sembol
Fiyat
Değişim
    Tümünü Gör
    Reklamlar
    - x
    Bildirim
    mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.