Şimdi Ara

Bebek İhtiyaçları İçin Sıcak Fırsatlar (1685. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
38.480
Cevap
1.421
Favori
2.591.644
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
95 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 16831684168516861687
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bebek bezi ve ıslak mendilde hepsiburadada indirim var. Ben konu açmış bulundum.

Seçili ürünlerde

100 e 25
    200 e 40 vs diye gidiyor.

Islak mendil için özellikle iyi fiyat ortaya çıkıyor.

https://forum.donanimhaber.com/hepsiburada-secili-anne-bebek-urunlerinde-indirim--143758992

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • https://www.hepsiburada.com/baby-bee-dogal-comfort-anne-yani-besik-mavi-60-x-90-cm-p-HBV00000F8OCT?magaza=Hepsiburada
    Anne yani sepet beşik 320 liraya geliyor sepette baya iyi fiyat yalnizca mavi var ama bizim kızımız olacağı için faydalanamadık maalesef

• JonVaynen kullanıcısına yanıt
    Vipbebekten 2 ay once atom ve uppaminuya bakip uppa almistik ama Atomda gayet guzeldi uppa minuda portbebede vardi ve katlama bi tik daha kolay diye onu sectik. Tasidigi agirlik ve kendisinin hafifligi anakucagi takilmasi gayet alinasi kiliyor. E bebekte de Atomu denemistik varsa gidip deneyin.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • yawi Y kullanıcısına yanıt
    Teşekkür ederim hocam bilgilendirme için

Doona kullanıyorum şuan bundan kabin pusete geçmek istiyorum o yüzden travel sisteme ihtiyacım yok nisanda 2000liraymış atom şuan 3000olmuş bekliyorum ama sanırım pek iyi yapmıyorum :)

• 7 numara bezlerde indirim gelirse özel mesaj atınız.

• Arkadaşlar bg store internet sitesi üzerinden mama alımı yapan var mı aranızda, fiyatlar uygun ama pek güvenilir gelmedi bana.

• cggs1234 C kullanıcısına yanıt
    Şikayetvarda tonla mağduru var almayın hocam bence.

• Omara kullanıcısına yanıt
    Gym Maymun Adası Jimnastik Halısı Biz sunu aldik. Halisi genis ve oyuncaklari guzel, tavsiye ederim.

• ilkerbb İ kullanıcısına yanıt
    2 gün önce aldıysan iade et daha iyi hocam

• JonVaynen kullanıcısına yanıt
    Doona’yı satmayı düşünürseniz ya da elinde olupta satmayı düşünen varsa talip olabilirim hcocam. Allah izin verirse eylül ayında ilk çocuğumuzu kucağımıza alacağız.

• BuMé®@NG kullanıcısına yanıt
    Hayırlısıyla kucağınıza alırsınız inşallah

Açıkcası fiyatlarını gördükten sonra satmayı düşünmüyorum hocam

• merhabalar arkadaşlar,

Kızım için oto koltuğu alma arefesindeyim. 9-18 kg düşünmekteyiz. Sizlerin şu isofix konusunda yorunlarınızı merak etmekteyim.

Araç içinden koltuk neredeyse hiç çıkarılmayacak, yani sökme-takma durumu çok çok nadir olacak. İsofix bağlantısı olmayan Besafe için fiyatlar 1800 civarında, isofixli'si ise 2800-3000 bandında. Güvenlik açısından isofix'in avantajı tam olarak nedir ve bu fiyat farkına değer mi? Açıkçası isofixsiz modeli kullanan iki arkadaşımda da koltuk kemerle taş gibi oturuyor. Bir arkadaşımda da isofixli olan model var kolay sök-tak dışında normal kullanımda bir farkını göremedim. Tabi allah korusun herhangi bir kaza durumunda ne gibi artısı olacaktır.
  • quote:

Orijinalden alıntı: _GX2_

merhabalar arkadaşlar,

Kızım için oto koltuğu alma arefesindeyim. 9-18 kg düşünmekteyiz. Sizlerin şu isofix konusunda yorunlarınızı merak etmekteyim.

Araç içinden koltuk neredeyse hiç çıkarılmayacak, yani sökme-takma durumu çok çok nadir olacak. İsofix bağlantısı olmayan Besafe için fiyatlar 1800 civarında, isofixli'si ise 2800-3000 bandında. Güvenlik açısından isofix'in avantajı tam olarak nedir ve bu fiyat farkına değer mi? Açıkçası isofixsiz modeli kullanan iki arkadaşımda da koltuk kemerle taş gibi oturuyor. Bir arkadaşımda da isofixli olan model var kolay sök-tak dışında normal kullanımda bir farkını göremedim. Tabi allah korusun herhangi bir kaza durumunda ne gibi artısı olacaktır.
    Dostum 1600 lük besafe'i 500 e alabileceğin ilanlara bak. Çok temiz hatta kullanılmamış ilanlara bakabilirsin bence. Let go ve dolap bu konuda iyiler

• cggs1234 C kullanıcısına yanıt
    3 hafta önce deneme amaçlı sipariş vermiştim, yasaklara rağmen 10 günde elime ulaştı ve tüm mamalar 2022 son kullanım tarihli.Aceleniz yoksa alınabilir bence, fiyatlar gene uygun olursa tekrar sipariş geçerim

• dicey_celo D kullanıcısına yanıt
    Teşekkür ederim ama ikinci el düşünmüyorum. Konu ile ilgili bir açıklama da ben yapayım, bilmeyen arkadaşların dikkat etmesinde fayda var

Çünkü oto koltuklarında herkes bilmiyor fakat son kullanım tarihi ve belirli bir sene ömür veriyorlar. Yaklaşık 5-6 yıl gibi. Bu durumda ortalama 3-4 yıl kullanılmış bir koltuktan pekte birşey kalmıyor. Koltuklarda üretim tarihi yazar alırken ona dikkat etmek lazım.

Ayrıca daha önce herhangi bir kaza yapıldı ise koltuklar ile tekrar kullanma konusunda koltuğu inceletmek lazım. Güvenlik konusunda sorunlar yaratabiliyor.

Bu nedenler ile oto koltuğunda güvenli olsun diye Besafe gibi bir marka kovalarken, ikinci el almak çokta mantıklı gelmiyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: JonVaynen

Hayırlısıyla kucağınıza alırsınız inşallah

Açıkcası fiyatlarını gördükten sonra satmayı düşünmüyorum hocam
    ne zaman ve ne kadara almıştınız hocam merak ettim

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • _GX2_ _ kullanıcısına yanıt
    Çok saçma, o zaman bütün oto koltuklarını atalım, 2.- 3.çocugumuza kullanmayalım,kullandığımız arabaların koltuklarını da değiştirmek lazım o zaman 5-6 yılda bir, tamamen satış stratejisi, kapitalizm oyunu yemeyin bunları.
  • Arkadaşlar merhaba
    4.5 yaşındaki kızım için bisiklet alacağım
    4tekerli alayım ilerde çıkarır diyorum
    Var mı oneriniz?

• quote:

Orijinalden alıntı: maxian

Çok saçma, o zaman bütün oto koltuklarını atalım, 2.- 3.çocugumuza kullanmayalım,kullandığımız arabaların koltuklarını da değiştirmek lazım o zaman 5-6 yılda bir, tamamen satış stratejisi, kapitalizm oyunu yemeyin bunları.
    Tartışma amacı ile yazmadım, sadece bilgilendirme için söylemekteyim. Sonuçta bu bir koltuk değil güvenlik ürünü ve güvenlik ürünlerinin hepsinde bir kullanım ömrü bulunmaktadır. Bu ömür ise tavsiye olarak şu kadar yıl kullanılması tavsiye edilir şeklinde uyarılar ile belirtilir. Bunun altı-üstü kullanıcıya bırakılır.

Fakat kullanılan malzemelerin yapısı, niteliği ve özelliklerini ayrıntılı olarak araştırır iseniz, bu tarz güvenlik ürünlerinde malzeme deformasyonu ve yorgunluğu ile ilgili bilgileri de bulabilirsiniz. Her bir malzeme ve kullanım koşulunda yorulma eğrileri vardır. Bunlar kullanımı şekli ve ortama göre de değişmekte.

Ayrıca o kullanıcıların ciddi kaza atlatıp atlatmadığını da bilmiyoruz. Herhangi bir mekanizma ya da malzeme kırınıma uğramış olabilir.

Haklı olduğunuz nokta tabi ki çöp olmuyor ama güvenlik performansı sıfır iken %95 ise 6 yıl sonunda belki %60'lara düşüyor 10 sene sonunda %40 oluyor gibi devam eder. Bu da malzeme yorgunluğu ile doğru orantılıdır.

Tabi ikinci elde arada çok fark olsa değer mi değmez mi konusu herkesin kendi bütçesi ve düşüncesine göre ama sıfırı 1800'lira olan oto koltuğunun temizini 1200-1300'e ikinci el alabiliyorsam, bana kalırsa aradaki 500-600 lira için değmez.
  • isok kullanıcısına yanıt
    2019 temmuzdu sanırım 3200e almıştım ayhan çocuktan yeni versiyonu ilk gelen partiydi

• 
Sayfa: önceki 16831684168516861687
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.