Şimdi Ara

Bebek İhtiyaçları İçin Sıcak Fırsatlar (1683. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
7 Misafir (1 Mobil) - 6 Masaüstü1 Mobil
5 sn
38.447
Cevap
1.420
Favori
2.589.531
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
95 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 16811682168316841685
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Çevremde bebeği 3-4 yaşına gelmiş tüm arkadaşlarım kolay katlanir az yer kaplayan baston puset al geç diyor biz hata ettik sen etme diyor ☺️ bu tip arabalar bebeğin küçük olduğu 1-2 yaşı için yeterli konforu sağlamayacakmış gibi geliyor. Doğumdan itibaren kullanılabilecek olup ilerde baston pusete gerek bırakmayacak bebek arabası önerileriniz neler olur? Bebeğimiz ekim gibi dünyaya geleceğinden ilk 6 ayında bebek arabasiyla gezme durumumuz pek olmayacak gibi. O nedenle 6 aydan itibaren kullanabileceğim ve ilerde pusete ihtiyaç bırakmayacak önerilerinize ihtiyacim var.

Benim gözüme çarpan belli başlı modeller şunlar ;

Stokke beat(malesef hiçbiryerde satışta yok)

Maxi cosi adorra (ana kucaği ve izofix bazasiyla yap komboyu al geç diyor şeytan)

İnglessina aptica

Mammas papas flip xt3

İnglesssina zippy light

Gb qbit plus

Biliyorum bu modellerin bazilarinin ayni statüde olmadiğini ama yaşadiğimiz kafa karışıklığını burdan anlayın işte 😁

Umarim paylaştiğim modeller arayiş içinde olan bazi arkadaşlar için de bi öneri olur...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ogzhngr -- 26 Mayıs 2020; 16:3:35 >
    < Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >

• ogzhngr O kullanıcısına yanıt
    Merhaba, biz joie tourist aldık. 5.5 kg ağırlığında tek elle açılıp-kapanabilir bir araç. Taşıma çantası ile çok kompakt bir şekilde saklanabiliyor. Ayrıca maxi-cosi ana kucağı sabitlenebilecek adaptörleri ile geliyor. Bebek 4 aylık, şimdiye kadar bu kombinasyonun eksiğini hissetmedik. Elbette ufak araç olduğu için tekerler de ufak, arazi modu veya bizim memleketin kaldırımlarında kullanmaya çok uygun olmayabilir.

• E-Bebek’ten Gelen SMS

quote:

Onemli Bilgilendirme
    Degerli Bebeveynlerimiz, 11 Mayis 2020 tarihinde Resmi Gazete'de yayinlanarak yururluge giren Cumhurbaskanligi Karari ile bebek arabalari ve aksesuarlarinda ilave gumruk vergisi uygulanmaya baslanmistir.
    ebebek ailesi olarak, mevcut stoklarimiza 8 Haziran'a kadar ek vergi uygulamasini yansitmayacagiz.
    8 Haziran 2020 tarihinden sonra bebek arabalari ve aksesuarlarinda minimum %20 oraninda fiyat artisi yasanacagini hassasiyetle bilgilerinize sunariz.

• Bebek odası için hangi ısıtıcıyı tavsiye edersiniz?

• JacquesC kullanıcısına yanıt
    Ben de bunu yazmaya gelmiştim. Anahtar kelime minimum. Allah cümlemizin yardımcısı olsun.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    Hocam Aynı durumdayiz bende kararsizim.

Ne alacagimi hic bilmiyorum ama ihtiyaçlarımız aynı.

Bende aynı durumdan muzdaripim, bebek arabası seçmek için gerçekten çok seçenek var.

Arada kaldığım modeller bunlar. Sizce hangisi daha kullanışlı daha uzun ömürlü olur ?

Xero Autofolding Bebek Arabası Oxford Navy

Peg Perego Book 51 Sportivo Jet Travel Sistem

Greentom Travel Set Bebek Arabası

Maxi Cosi Adorra Bebek Arabası (Gri)

Kraft Leon Travel
  • Maclaren atom hakkında ne yorumlarsınız arkadaşlar geçen ay 2000e düşmüş :/

• En hızlı ve uygun fiyatlı sonuç için fanlı ısıtıcılar veya kuartz sobalar. Sadece banyo zamanlarında değil de sürekli kullanacaksanız elektrik faturasını epeyce etkiler ama.

Nem oranına dikkat etmek önemli.
  • Arkadaşlar merhaba,

Ekim gibi inşallah biz de bebeğimize kavuşacağız. Bu vergi olayından etkilenmeden bebek arabası işini aradan çıkarmak istiyoruz.

Aşağıdaki ürünü buldum marka olarak cybexin yan markası. Pek bir yorum bulamadım Türkiye’de satışı da pek yok. Sizlerin yorumu nedir bu konuda? Teşekkürler.

https://www.operaistanbul.com/products/cbx-leotie-lux-bebek-arabasi

• Arkadaşlar bizim de aynı sorunlarımız vardı. İnstagram da sürekli ucuz bebek malzemelerini bulup paylaşanları takip edin bence. Aklınıza gelmeyen şeyleri de paylaşıp size yol gösteriyorlar. Ve bir çoğunu gidip yerinde deniyorlar. Soru sorunca ayrıntılı yanıtlayanlar bile var.

https://www.instagram.com/p/CAhxh5VnkHV/?igshid=1fvs25y61pv1m

• Boyut ve ağırlık olarak fazla gelmeseydi bizim seçimimiz maxi cosi adorre olurdu bu verdiğiniz seçenekler arasında

• Fakir Rh-12 Halojen bunu al hocam arkana bakma fazlasıyla her daim işini görür.

• Ucuzcu61 U kullanıcısına yanıt
    Gerçekten indirim paylaşıyor olabilirsiniz fakat burdaki herkes o sayfanın size ait olduğunu anlayacak kapasitede. Böyle ucuz yöntemlere gerek yok açıkça yazabilirsiniz.

Bugun üye olmuşsunuz ve ilk mesaj...

• metebey16x M kullanıcısına yanıt
    Ben de bakıyordum dostum, teşekkürler cevap için. Bunun ekstrası nedir acaba? Neden tercih edilmeli?

• Arkadaşlar iki aya kadar çocuk bekliyoruz. Beşik almaya niyetlendik ama pek piyasadan da nasıl bişey alacağımızdan da haberimiz yok. Tayinciyim birkaç yılda bir taşınma durumumuz oluyor. Benim için fiyatı uygun, mümkün olduğu kadar çok içinde durup kullanabileceği, az yer kaplayan, portatif, sökülüp kurulabilen birşey iyi olur. Ama hanım da cafcafli çekmeceli büyük beşik istiyor. Birkaç mağaza gezdik fiyatlar uçuk geldi. Sökülüp kurulabilen alüminyum tarzında beşikler yatak vs her şey dahil bin liraya gelirken ahşap çekmeceli sallanır beşikler çok daha pahalı. Siz ne tavsiye edersiniz gerekirse internetten de alabilirim kriterlere göre.

• quote:

Orijinalden alıntı: cevo_61

Arkadaşlar iki aya kadar çocuk bekliyoruz. Beşik almaya niyetlendik ama pek piyasadan da nasıl bişey alacağımızdan da haberimiz yok. Tayinciyim birkaç yılda bir taşınma durumumuz oluyor. Benim için fiyatı uygun, mümkün olduğu kadar çok içinde durup kullanabileceği, az yer kaplayan, portatif, sökülüp kurulabilen birşey iyi olur. Ama hanım da cafcafli çekmeceli büyük beşik istiyor. Birkaç mağaza gezdik fiyatlar uçuk geldi. Sökülüp kurulabilen alüminyum tarzında beşikler yatak vs her şey dahil bin liraya gelirken ahşap çekmeceli sallanır beşikler çok daha pahalı. Siz ne tavsiye edersiniz gerekirse internetten de alabilirim kriterlere göre.
    örnek olarak modelleri yazıyorum

İlk 5-6 ay için aşağıdaki gibihttps://www.e-bebek.com/baby-plus-naturel-sepet-bebek-besik-p-byp-tbp01org/

sonrası için ise direk aşağıdaki ürünü alabilirsinizhttps://www.e-bebek.com/baby-plus-crib-sallanir-besik-60x120-cm-p-byp-crb001/

ilk ürünün benzerini kullandık, küçük sallanır rahat oluyor. İkinci ürünü de kızımız 1 yaşında hala kullanıyoruz. O da sallanıyor ve gayet güzel beşik tavsiye ederim fiyatı uygun.

• Merhaba kısmetse iki ay sonra çocuğum doğacak. Beşik olarak park yatak ve bebek arabası bakıyorum. Jokerde linkte verdiğim marka park yatak gördüm nasıldır
    https://www.joker.com.tr/urun/tripper-comfy-plus-seyahat-yatagi-136972?gclid=EAIaIQobChMIz8aruIbV6QIViYKyCh0_Ug83EAQYAyABEgJq-PD_BwE

Yine jokerde linkteki bebek arabası nasıldır?
    https://www.joker.com.tr/urun/tripper-comfy-plus-seyahat-yatagi-136972?gclid=EAIaIQobChMIz8aruIbV6QIViYKyCh0_Ug83EAQYAyABEgJq-PD_BwE
    Aslında genel olarak bu tripper markası nasıl.

E bebekte babyplus marka bebek arabası nasıl?
    https://www.e-bebek.com/baby-plus-canyon-travel-sistem-bebek-arabasi-v2-p-byp-244002/
    Yardımcı olursanız sevinirim. Bu zam muhabbetinden bir an önce almak istiyorum. Başka marka model önerebilirsiniz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cauchy33 -- 28 Mayıs 2020; 1:53:18 >

• quote:

Orijinalden alıntı: cevo_61

Arkadaşlar iki aya kadar çocuk bekliyoruz. Beşik almaya niyetlendik ama pek piyasadan da nasıl bişey alacağımızdan da haberimiz yok. Tayinciyim birkaç yılda bir taşınma durumumuz oluyor. Benim için fiyatı uygun, mümkün olduğu kadar çok içinde durup kullanabileceği, az yer kaplayan, portatif, sökülüp kurulabilen birşey iyi olur. Ama hanım da cafcafli çekmeceli büyük beşik istiyor. Birkaç mağaza gezdik fiyatlar uçuk geldi. Sökülüp kurulabilen alüminyum tarzında beşikler yatak vs her şey dahil bin liraya gelirken ahşap çekmeceli sallanır beşikler çok daha pahalı. Siz ne tavsiye edersiniz gerekirse internetten de alabilirim kriterlere göre.
    Hicam sizin gibi tayinci olmayan bir cok arkadasim park yatak kullaniyor. İzinlerde memlekete gittiginde yaninda goturuyor (katlandiginda bir valiz buyuklunde oluyor) gayette şık cok para vermeye gerek yok 1.5-2 yasindan sonra zaten cocuga bir oda yaparsınız asil parayi orda harcarsiniz. Hiiic almayin pahali besiklerden.
    Ornek olsun diye link koyuyorum. Park yatak diye aratirsaniz daha guzellerini bulabilirsiniz.

https://www.hepsiburada.com/baby-hope-nova-oyun-parki-gri-60x120-cm-p-AILEBBHBH1040GR?magaza=Minimoda&wt_gl=cpc.6809.shop.nelk.abo-ssc&gclid=Cj0KCQjwn7j2BRDrARIsAHJkxmyj9y4bccuDL7ixOmfaQdaVdQ--Jir4J6qRyoMY-3oD8bE8KnDivaAaArotEALw_wcB

Bende bundan kullandım bir muddet . Kumasi biraz kaliteli olursa iyi olur haşır husur ses cikartmaz.

Bunlar iki kademeli oluyor 5 aya kadar ust kademede kullanirsiniz tutunup ayaga kalkmaya calistigi zaman asagi kademeye indirsiniz👍👍👍

• cevo_61 kullanıcısına yanıt
    Hocam ben de tayinciyim anne yanı beşik aldım çilekten bin lira gibi bir fiyatı vardı başka markalar daha uygundur. 1 yaşına kadar kullanılıyor. 1 yaşına geldiğinde zaten taşınma durumumuz olacak durumu olmayan bir aileye verip yeni evimize bebek odası kurarız.

• 
Sayfa: önceki 16811682168316841685
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.