Şimdi Ara

Bebek İhtiyaçları İçin Sıcak Fırsatlar (1669. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Erkan_76 Daha Az
1 Kayıtlı Üye (1 Mobil) ve 4 Misafir - 4 Masaüstü1 Mobil
5 sn
38.481
Cevap
1.421
Favori
2.591.699
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
95 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 16671668166916701671
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Merhaba arkadaşlar bebek çantası ve termos çanta için önerebileceğiniz neler var acaba ?
  • Muhiddiin M kullanıcısına yanıt
    Yurtiçi kargo, teslim şubesinde görünen paket için daha gelmedi diye diye 5 gün salladı en son gelmedi diye güncelleme yaptı. Niye sizde görünüyor diyorum cevap yok. Maalesef kargolar sıkıntılı bu ara

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: trak0nya

Merhaba arkadaşlar bebek çantası ve termos çanta için önerebileceğiniz neler var acaba ?
    Termos çanta bakmayın. Boşuna külfet. Onun yerine direk termos alın. Herhangi bir sırt çantası işinizi görür. Biz Okiedog marka aldık indirimdeyken, gardırobun üzerinde duruyor.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Sanki Bana Pele

Termos çanta bakmayın. Boşuna külfet. Onun yerine direk termos alın. Herhangi bir sırt çantası işinizi görür. Biz Okiedog marka aldık indirimdeyken, gardırobun üzerinde duruyor.

Alıntıları Göster
    Kaça aldınız okidoki çantayı

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • ateş ölçer tavsiyesi olan var mı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: BYYUNUSX

ateş ölçer tavsiyesi olan var mı?
    135 tl olan ateş ölçer 590 tl olmuş. Fırsatçılığın bu kadarı
  • quote:

Orijinalden alıntı: PAUL WALKER

135 tl olan ateş ölçer 590 tl olmuş. Fırsatçılığın bu kadarı

Alıntıları Göster
    1000 TL olur yakında gemisini kurtaran kaptan

• Sanki Bana Pele kullanıcısına yanıt
    teşekkürler
  • Xiaomi nin kameralarını kullanan var mı

• Bende 3 adet var hocam kullanıyorum modeller nette farklı görseller ile satılıyor ama gelen model ön kısımda mi yazan oluyor. Birde artık kutudan adaptör çıkmıyor büyük kayıp :). Basit bir telefon adaptörü ile çalışıyor. Syrox marka aldım neten.

• şuraya bak rezalet
    Bebek İhtiyaçları İçin Sıcak Fırsatlar

• Oto koltuğu arayışına girdim ama hiçbir bilgim yok bu konuda. Şunu merak ediyorum ikiz bebekler için nasıl bir tercih yapmalı oto koltuğunda. 2 koltukla arabanın arka bölümü iptal oluyor doğal olarak. Buna nasıl bir çözüm ürettiler merak ediyorum. Takılıp sökülen koltuklar var mı yoksa sabitlemek mi gerek illa nedir bu olayın püf noktası.

• alienbold kullanıcısına yanıt
    Nasıl hocam memnun musunuz.? Hareket ve ses duyarlılığı nasıl?

• Bebek Arabası ve anakucagi için öneriniz varmı?

• muratbekar kullanıcısına yanıt
    ben Joie Litetrax 4 ve anakucağını aldım
  • quote:

Orijinalden alıntı: yuvaz

Oto koltuğu arayışına girdim ama hiçbir bilgim yok bu konuda. Şunu merak ediyorum ikiz bebekler için nasıl bir tercih yapmalı oto koltuğunda. 2 koltukla arabanın arka bölümü iptal oluyor doğal olarak. Buna nasıl bir çözüm ürettiler merak ediyorum. Takılıp sökülen koltuklar var mı yoksa sabitlemek mi gerek illa nedir bu olayın püf noktası.
    Selam,

Bizim de ikizler var 9 aylık. Tam olarak kriterleriniz nedir? Yaş, bütçe, yenidoğan mı vs.

• muratbekar kullanıcısına yanıt
    Gecenlerde joker tripper ana kucagi 79 TL den satildi. Oldukca guzel bir urun. Kirmiizi penguen ve gri filli olmasi lazim. Indirime girerse kacirmayin derim
  • Kendini eşini bebeğini seven elektrikli 5 kademeli müzikli ve sallanır beşik alsın ilizlerim Çar ve resmen hayatımızı kurtardı

• sosyolog56 S kullanıcısına yanıt
    Çok ses yapmıyor mu

• Xiaomi 360 1080p smart kamera ile ilgili :başka bir kamerayla kıyaslayamam ama genel olarak memnunuz. Ses kalitesi çok iyi değil ve kesinti olabiliyor ama ben bunu bizim internet kalitemize bağlıyorum adsl ve düşük bi hız. Görüntü kalitesi geceler dahil tatmin edici. Birkaç kişi aynı anda izleyebiliyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi alienbold -- 14 Nisan 2020; 13:3:33 >
  • 
Sayfa: önceki 16671668166916701671
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.