Şimdi Ara

Bebek İhtiyaçları İçin Sıcak Fırsatlar (1667. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
8 Misafir (2 Mobil) - 6 Masaüstü2 Mobil
5 sn
38.476
Cevap
1.421
Favori
2.591.454
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
95 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 16651666166716681669
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Travel sistem bebek arabası arayanlar için.https://www.kraftbaby.com/arama?q=city

1.499TL ve sepette %10 inidirm var.
  • yaskoo_87 Y kullanıcısına yanıt
    Kesinlikle Antilop.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Bezlerde hic indiirm yok sanirim?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • folkeyno kullanıcısına yanıt
    İlgi ve cevabınızdan ötürü teşekkürler.

Ben de gün içinde siparişi vermiştim: IKEA dan Antilop mama sandalyesini satın aldım.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Nem ölçer almak istiyorum bebek için..fiyatı cok yuksek olmayan kullandıgınız memnun kaldıgınız ürün varmi acaba piyasada bir ton nem ölçer var.
  • EPICA kullanıcısına yanıt
    Molfixle karşılaştırınca (5 ve 6 no için) sıvıyı genel yüzeye dağıtmadığını ve bir süre sonra balonumsu bir şekilde toplanma yaptığını söyleyebilirim. Bu durum daha sık bez değiştirmeye ve bazen sızıntıya sebep oluyor. Biz mümkün olduğu kadar sık değiştirmeyi tercih ediyoruz gündüzleri zaten. Geceleri Molfix, gündüz Sleepy şimdilik. Doku açısından olumsuz bir durum ya da alerjik bir etki görmedim.
  • Günaydın herkese
    20 aylık kızıma yatak alacağım
    Lateks almayı düşünüyorum
    Aslında ilk çocuğuma wellmatt almıştım ama çok pahalanmis
    Nette biraz bakındım
    Pukka diye bir marka buldum.
    Alan kullanan var mı pukka lateks yatak?
    Wellmatt iyi güzel de o kadar para vermem

• quote:

Orijinalden alıntı: folkeyno

Kesinlikle Antilop.
    Kesinlikle antilop kafa rahat

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Antilop aldım, ama siparişlerde yaşanan yoğunluktan ötürü teslimatlar gecikiyor.

Peki, merakımdan soruyorum, neden antilop? Kendi tecrübelerinizi paylaşabilir misiniz?

@folkeyno @alemci83
  • quote:

Orijinalden alıntı: promil06

Nem ölçer almak istiyorum bebek için..fiyatı cok yuksek olmayan kullandıgınız memnun kaldıgınız ürün varmi acaba piyasada bir ton nem ölçer var.
    bunu almıştım iş görüyor hocam
    https://www.amazon.com.tr/HTC-1-Saatli-Nem-%C3%96l%C3%A7er-Termometre/dp/B07CK5SVQY/
  • Beyler, ateşölçer araştırıyorum keşke 2-3 ay önceden alsaydım, fiyatlar uçmuş.
    hangisini almak mantıklı? hangisi daha hassas?
    F/P çerçevesinde tüm tavsiyelere açığım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: EmQceR

bunu almıştım iş görüyor hocam
    https://www.amazon.com.tr/HTC-1-Saatli-Nem-%C3%96l%C3%A7er-Termometre/dp/B07CK5SVQY/

Alıntıları Göster
    teşekkurler hocam bir ust versiyonunu aldım bendeç

İkea antilop kaliteli ancak evde sabit kullanılacaksa ebebek diny oyuncaklı mama sandalyesi de gayet iş görüyor ve 73 tl. Bizde 6 adet var. Hiçbirinden bi sıkıntımız olmadı şimdiye kadar. Uygun fiyatlı ürün arayanlar için tavsiye ederim.

• Arkadaşlar merhaba doğacak bebegimize telsiz arayışına girdim Philips avent yorumları iyi ancak fiyatı tuzlu daha uygun birşey kullanıp memnun olan varmıdır

Malesef kargo sistemi genel olarak covid-19 dan
    etkilendi.
    Aslında açıklamalı mesaj yazmıştım uzunca fakat sistem mesajlar arası süre engeli koyunca göndermemi engelledi. Yazdıklarımı kaybedince tekrar yazmaya üşendim :)
    Antilop hafif ve sağlam olması en çok hoşuma giden yönü oldu. Mutfak alanı dar mekanlar için odadadan odaya taşıması kolay. Chicconun mama sandalyesi de var. Çok iyi ama Hantal. Yer kaplıyor. Oynatmak için efor harcamanız gerekiyor. Birşey dökülse silmesi uğraştırıcı. En kötü durumda antilobu duşa sokup rahatça yıkarsınız :)
    Antilobun Ayaklarının sökülüp takılır olması araba içinde taşınmasını kolaylaştırıyor.
    Fiyatı diğerlerine göre uygun olması ayrı bir avantaj.
    Özetle kategorisinin f/p ürünü diyebiliriz :)

• Bez indirimi var mı hiç

• @pharheke
    Evet, evde sabit kullanmak amacıyla sipariş verdik. Ev dışına ya da odadan odaya bile taşıyacağımızı zannetmiyorum, ama ola ki taşımak istedik hafif ve pratik görünüyor, kullanışsız değil.

@folkeyno
    Mutfakta ve misafirlik gibi ev dışı sandalye ihtiyacımızı Inglesina Fast mama sandalyesi ile karşılıyoruz, kullanımı ve taşıması çok kolay, ayrıca dar alanlar için de 1e 1.
    Antilop modelini ise daha çok sabit kullanım için sipariş verdik, lakin üstte de yazdığım gibi, alıp taşımak gerekirse de pratik ve kolay taşınabilir görünüyor, bu yönden de başarılı. Ek olarak, değindiğiniz temizlik konusunda da haklısınız, kolay silinebilir olması anne açısından avantaj. Sipariş bir gelsin, umarım biz de memnun kalırız.

Yorumlarınızdan ötürü teşekkürler.
  • Arkadaşlar selamlar ,

Inglesina Trilogy Travel Sistem mi ?
    yoksa
    Chicco Duo Love mı ?

İkiisde aynı ama iki kat fiyat farkı var.
    Bilen arkadaşlar yorumlarsa sevinirim.

Teşekkürler & Sağlıklı Günler.
  • [escobar] kullanıcısına yanıt
    Chicco 'nun bu modelini daha önce de görmüştüm, resmen Trilogy imitasyonu olmuş, üstelik ciddi bir fiyata da satmaya çalışıyorlar, hiç makul değil.

Kalite olarak Trilogy 'nin yanına yaklaşacağını zannetmiyorum, bu tarz taklit modellerde genelde ciddi kalite farkı bulunuyor.

NOT: Inglesina Trilogy kullanıcısıyız.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi yaskoo_87 -- 2 Nisan 2020; 17:28:10 >
  • hop-e3 kullanıcısına yanıt
    Yukarı mesajlarda vardı. Joker.com.tr de fiyatlar fena degil. İndirim kuponuda mevcut.

• 
Sayfa: önceki 16651666166716681669
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.