Şimdi Ara

Bebek İhtiyaçları İçin Sıcak Fırsatlar (1659. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: neonxxl1001 Daha Az
1 Kayıtlı Üye (1 Mobil) ve 5 Misafir (1 Mobil) - 4 Masaüstü2 Mobil
5 sn
38.481
Cevap
1.421
Favori
2.591.744
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
95 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 16571658165916601661
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: GuitarxtanbuL

Ateş ölçerimiz bozuldu arkadaşlar tavsiyeniz varmı ücret ve kalite olarak.
    11.11 indirimlerinde kuponlarla falan 120tl'ye iHealth almıştım Mi markasının ateş ölçeri, şu anda fiyatları uçmuş
  • Arkadaslar mama sandalyesı olarak onerebılecegınız var mı? Fıyatı makul olursa sevınırım

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: gomez_10

Arkadaslar mama sandalyesı olarak onerebılecegınız var mı? Fıyatı makul olursa sevınırım
    Ikea al geç 150 TL
    A101 de bu hafta geliyor oda olabilir 50 tl

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar araştırdım düşündüm taşındım, şubat indirimi ile babymall'dan 2,484 tlye Peg Perego Book Plus 51 almaya karar verdik, kullanan arkdaşlar illaki vardır, eksi yönlei artı yönleri nelerdir?

Birde book51 çeşitli modelleri var;
    Peg Perego Book Plus 51 Sportivo Jet
    Peg Perego Book 51 Completo Jet gibi, bu modeller arasındaki farkı bilen var mı?
  • Selamlar

baby plus Orbitfix V2 0-36 Kg kullanan var mı? Yourum yapabilcek olan varsa sevinirim.
    https://www.e-bebek.com/baby-plus-orbitfix-v2-0-36-kg-oto-koltugu-p-byp-ree20001/
  • BYYUNUSX kullanıcısına yanıt
    Peg Perego Book Plus 51 ile birebir aynı olan Peg Perego üretimi Kraft Book Plus modelini kullanıyoruz, genel olarak memnunuz. Bu modele de bir bakın, biz aldığımızda Peg Perego ile arasında epey fiyat farkı vardı.

• golden goat maması kampanyası yokmu bi yerde. zammı geldi ne
  • kirei kullanıcısına yanıt
    Dün çok gittim geldim joie için ama almadım, Kraft yerine yine joie tercih ederim şahsen.

Besafe Izi Comfort X3 Araba Koltuğu, Grup 1, 9-18 kg, Bejhttps://www.amazon.com.tr/dp/B07CNMQYG3/ref=cm_sw_r_other_apa_i_RfKsEbSNE7TM3

Düşünen varsa 1703₺ piyasaya göre uygun

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ztalan

Dün çok gittim geldim joie için ama almadım, Kraft yerine yine joie tercih ederim şahsen.

Besafe Izi Comfort X3 Araba Koltuğu, Grup 1, 9-18 kg, Bejhttps://www.amazon.com.tr/dp/B07CNMQYG3/ref=cm_sw_r_other_apa_i_RfKsEbSNE7TM3

Düşünen varsa 1703₺ piyasaya göre uygun
    hocam ben kraft alacağım inşalalh menmun kalırım
  • İncelemenizi tavsiye ederim aldım.
    Türkiye de sıfır ve 2nci el satan var

• cok konusuldu diger baslıkta ama kraft baby plus gibi adac testine girmeyen ebebekin markları yerıne 500 vs daha fazla vererek be safe cybex romer almanızı onerırım...
  • quote:

Orijinalden alıntı: GuitarxtanbuL

Ateş ölçerimiz bozuldu arkadaşlar tavsiyeniz varmı ücret ve kalite olarak.
    kalite olarak exergen tat 2000

ücret olarak yorum yapamıyorum.
  • Dostlar bebeğin altını temizlemek için ıslak mendil yerine bebedorun temizleme pamuklarından kullanıyoruz. İçeriğinden dolayı ıslak mendile sıcak bakmadık fakat alkol parfüm vs içermiyorsa tavsiyeniz üzerine ıslak mendil de kullanabiliriz. Üzerinde çok kimyasal bulunmayan hangi ıslak mendilleri kullanıyorsunuz?

• system_25 kullanıcısına yanıt
    Pamuktan sonra Sleepy natural kullandık bi sıkıntı yaşamadık. Sleepyde çok çeşit var en temiz içerik olarak sadece natural

• Korbell ürünleri tekrar stokta bilginiz olsun. Ben de sipariş geçtim.
  • GuitarxtanbuL kullanıcısına yanıt
    Xiaomi ihealth en çok kullanılan ateş ölçerler arasında. Çok doğru sonuçlar veriyor. Fakat fiyatları çok yükselmiş ben aliexpress'ten kuponla 95tl'ye aldım.

• quote:

Orijinalden alıntı: RevivaL

Korbell ürünleri tekrar stokta bilginiz olsun. Ben de sipariş geçtim.
    Bilgilendirme için teşekkürler. İlk cocukta almadik şu çöp kovasini, ikinci cocukta alalim dedim. Poşet çok pahali malesef fakat onada bi alternatif bulucaz bakalim. Şu halı yikamacilarinin kullandiği halı poşetini bi incelemek lazim.

• quote:

Orijinalden alıntı: system_25

Dostlar bebeğin altını temizlemek için ıslak mendil yerine bebedorun temizleme pamuklarından kullanıyoruz. İçeriğinden dolayı ıslak mendile sıcak bakmadık fakat alkol parfüm vs içermiyorsa tavsiyeniz üzerine ıslak mendil de kullanabiliriz. Üzerinde çok kimyasal bulunmayan hangi ıslak mendilleri kullanıyorsunuz?
    Sleepy yenidoğan. Farklı sitelerde farklı fiyatlara var.

https://market.sleepy.com.tr/sleepy-natural-yenidogan-islak-pamuklu-havlu12x40

• indirim fırsat filan vardır diye buraya bakınıyorum ama millet 2-3 bin tl ye bebek arabası alıyor. Çok enteresan
  • riquelme76 kullanıcısına yanıt
    Hangi açıdan baktığınıza bağlı... Kimine bin liralık bebek arabası bile lüks iken, kimine 3 bin liralık arabayı 2 bin liraya almak başarıdır.

Dün 500 bin liraya Volvo V60 alan gördüm mesela forumda. O da aynı forumda, 35 bin liraya araç arıyorum konusu açan da ayni forumda. Hayat böyle...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi rock steady -- 17 Şubat 2020; 18:19:57 >
  • 
Sayfa: önceki 16571658165916601661
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.