Şimdi Ara

Bebek İhtiyaçları İçin Sıcak Fırsatlar (1643. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
5 Misafir - 5 Masaüstü
5 sn
38.465
Cevap
1.421
Favori
2.590.564
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
95 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 16411642164316441645
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: alitaro

Bu mesaj silindi.
    Hangi şehir?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • E bebekte Jojie ürünlerinde yüzde 14 indirim varmış. Bu durumda 450'ye geliyor. Banka kampanyası ile daha uyguna gelebilir.

Yukselen indirimler bu gece 00.00'da basliyor! 14-24 Aralik tarihleri arasinda her gun farkli kategorilerde tarihler indirimi belirleyecek! Iste ilk firsat: 14 Aralik'a ozel tum bebek bezlerinde ve Joie urunlerinde mevcut indirime ek NET %14 indirim magazalarimizda, mobil uygulamamizda ve internet sitemizde sizi bekliyor! Indirimi kacirmayin:https://www.e-bebek.com/kurumsal/ebebekte-aralik-kampanyasi/?utm_source=sms&utm_medium=cpm&utm_campaign=13_12_2019-genelaralikkampanyasi
    SMS istemiyorsaniz EBEBEK RET yazip 4933'e gonderebilirsiniz. Mersis:0336055427200018 B018

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Caslantas -- 13 Aralık 2019; 22:16:3 >

• Arkadaslar erken rezervasyonlar basladi. Tatil planlarindan sonra bebeğin tatil ihtiyaçlarını şimdiden araştırmaya başladım. Benim çocuğum yaz ayında 1 yaşında olacak. Sahilde plajda gunesden korunmasi icin mayo değilde linkte paylaştığım sörfçü tulumundan aldım.

Suan indirimli hali 99 tl ben 50 liralik tchibo cekiyle 49 TL + kargoya aldım. Bu kalitede kumaşı bu fiyata bulmak zor.80 faktör korumalı.

https://www.tchibo.com.tr/m/siyah-mavi-uv-korumali-neopren-tulum-p400118429.html?gclid=EAIaIQobChMIpcbcseyy5gIVSbTtCh1NLge0EAQYECABEgLxfvD_BwE&dim1=92&wt_uk=30c4f0f7a7fa4eb4a35c439e1905e7c1

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >

• E-Bebekten anne yanı beşik aldım. 1 ay kullandıktan sonra beşik gıcırtı yapmaya başladı. Garantiye gitti yapamadılar iade geldi. Şimdi de aldığım Kanz Marka park yatakta aynı sorunu yaşıyorum. Çıkan ses uyuyan bebeği uyandırıyor.

Sizce en iyi yatak tercihi nedir ? Yardımlarınızı bekliyorum.

• uhuvvet U kullanıcısına yanıt
    Çok uyduruk ürünler bunlar. En iyisi evde el aletleriyle eklemlere yalıtım malzemesi eklemek olacaktır. Silikon vs.

• uthec_ U kullanıcısına yanıt
    İstanbul Avrupa yakasi

• uhuvvet U kullanıcısına yanıt
    joie var bizde ses yok. ebebek anne yanı da vardı yatak ve duvar arasına sikistirmistik. bu arada beşik için iade veya yenisini isteyin yapmazlar ama isteyin sonra thh ne gidin. ebebek müşteri hizmetleri berbat ötesi paranızı kurtarın. o dandik anne yanı 600 TL falan yazık

• arkadaşlar bebek arabası bakıyoruz.

ebebek'te %14 indirim varmış bugün için. joie litetrax 4 travel sistem 1547tl ye geliyor.
    ben hafif, anakucağı olan, katlanınca az yer kaplayan, bize ikinci bir araba masrafı yaptırmayacak bir araba bakıyordum. şimdilik bunu buldum ne dersiniz alayım mı, yoksa başka tavsiyeniz var mıdır ?
    https://www.e-bebek.com/joie-litetrax-4-travel-sistem-bebek-arabasi-p-joi-t1112yccrm001/
  • jesusozz kullanıcısına yanıt
    Joie brisk lx kullanıyoruz memnunuz. Baston olması avantaj, travel özelliği var, katlanınca az yer kaplar ve sağlam bir ürün 773 tl şu an.yanına joie ana kucağını da 450 ye alsanız 1200 lira gibi bir paraya halledersiniz toplamda.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi pharheke -- 14 Aralık 2019; 23:54:8 >
  • Dün ebebekten prima yüzde 14 indirimdeydi 5 paket aldım bugün de temizleme pamuğunda indirim varmış umarım ilerleyen günlerde daha fazla indirimli olmaz da pişmanlık yaşamam

• quote:

Orijinalden alıntı: yasjn

Dün ebebekten prima yüzde 14 indirimdeydi 5 paket aldım bugün de temizleme pamuğunda indirim varmış umarım ilerleyen günlerde daha fazla indirimli olmaz da pişmanlık yaşamam
    quote:

yasjn @ 15 Aralık 2019 15:50:35
    Dün ebebekten prima yüzde 14 indirimdeydi 5 paket aldım bugün de temizleme pamuğunda indirim varmış umarım ilerleyen günlerde daha fazla indirimli olmaz da pişmanlık yaşamam

aman allahım daha ucuzlamasın, en ucuz siz almış olun. gereksiz vergiler de kalkmasın siz bu kadar sene ödediniz herkes ödesin dimi. nekadar bencil insanlar var yahu böyle. üstüste görmeye başladım son 1 haftadır.

böyle bir temenni de bulunacağınıza başlığın forumun varolma sebebine uygun yazsanız? mesela dün yazsaydınız prima bugün indirimde arkadaşlar alın vs diye. şimdi gelde bir indirim bir bilgi vs paylaş

• Arkadaşlar etrafta anpa gross market varsa en uygun bebek bezi fiyatları orada.

Misal : prima premiumcare 1 ve 2 numara 58.90tl. Adet sayısı 90 falan. Sleepy de uygun fiyatlarda...

• Joie litetrax4 %14lük ebebek indirimi bitti ama hb ve trendyolda indirim devam ediyor. Hala 1160 lira..75 lira da bonus var...1085e gelir..

• Kraft spin plus oto koltuğu kullanan var mı arkadaşlar?

• 100 tl altı scooter tavsiyesi olan var mıdır? Boyu ayarlanabilen ve direksiyonu dönen bir model olsun. Teşekkürler.
  • Var.

Spin fix plus yeni aldım, bugün ilk defa denedim oğlan rahat etti.

Yaklaşık 1.5-2 saatlik gidiş dönüş bir yoldu giderken uykusu olmadığından bakınarak gitti ama donüşte koltukta koyar koymaz uyuyakaldı.

Boş veya doluyken sadece isofix bağlı olmasına rağmen ses yapmıyor, bununla ilgili şikayetler okumuştum. fakat ben her iki yönde de koltuğa sıfır dayanacak şekilde yerleştiriyorum.

• skullcan S kullanıcısına yanıt
    Cocuk nekadarlik hocam

• yasjn Y kullanıcısına yanıt
    Hocam niye bu kadar bencilsiniz. Geçende kyk borçlarını ödedik biz enayi miyiz silinmesin diyenler vardı. Forum paylaşım yeridir ama siz sadece kendinizi düşünüyorsunuz.

• Inglesina trilogy isteyen var mı “sideral grey” :) hanım alpaca beige istiyor:) ya bunu satıp yeni alıcam yada oturağı değiştirmem lazım:) benim ürün bugün geldi kargo kutusunda hala.

• yasintekgoz Y kullanıcısına yanıt
    hocam bizim bej de bugün geldi. gerçekten güzel araba.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Omara -- 16 Aralık 2019; 13:15:39 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 16411642164316441645
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.