Şimdi Ara

Bebek İhtiyaçları İçin Sıcak Fırsatlar (1642. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
38.473
Cevap
1.420
Favori
2.591.229
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
95 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 16401641164216431644
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Hocam instagram'da carter's etiketiyle 2.9 milyon gönderi var. Zararlı birşey olsa tüm dünya kullanmazdı diye düşünüyorum. Biraz araştırırsanız amerika ve avrupada en çok satılan bebek kıyafeti olduğunu görürsünüz. Zaten firma amerikan firması.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • zaliminsan kullanıcısına yanıt
    Türkiye'deki resmi satış sayfası bu hocam.https://www.cartersoshkosh.com.tr

• Hocam yanlış anlamayın 2.9 milyon gönderi olması hiçbir şey ifade etmiyor. Dünyada zararlı olduğu bilinen ve kullanılan binlerce ürün var. Ki firmanın ürünleriyle ilgili bolca soru işareti var.

Maalesef dünyada birçok insan aldığı/tükettiği ürünlere çok dikkat etmiyor.

https://www.greenamerica.org/press-release/toxins-baby-clothes-carters-refuses-reveal-chemicals-its-clothing

https://www.greenamerica.org/blog/theyre-putting-what-baby-clothes

https://greenamerica.salsalabs.org/carterstoxictextiles/index.html

Böyle herkes yapıyor o zaman sorun yoktur gibi durumlarda aklıma hep şu video gelir.
    https://www.youtube.com/watch?v=j3joCht3ivw

Bence aldığınız her ürüne dikkat edin, gerek bebek, gerek kendinizde.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi xcorp -- 4 Aralık 2019; 15:4:47 >

• kalemeri K kullanıcısına yanıt
    Neko switch baby size öneririm. Bulabiliyorsanız uygun fiyata 2.elini alabilirsiniz de 👍🏻

• xcorp X kullanıcısına yanıt
    Haklısınız belki de zararlıdır, ama bu olay bebeğin ağzına emzik biberon vermemeye, altına bez bağlamamaya, hatta poposuna krem sürmemeye kadar gider. Aslında bu işler toplamdaki kar zarar işleri; benim çocuğum hasta olup ilaç almaktansa bu tulumu seve seve giydiririm. Saygılar.

• Hocam tercih meselesi tabi. Fakat biberonun da bezin de sağlıklısı var.

Ben petrol bazlı bir kıyafet giydirmemeyi her türlü tercih ederim. Polyester giymemenin alternatifi hasta olmak değil sonuçta, birçok malzeme var alternatif olarak. Ki soğuktan gelen hastalık gelip geçer. Bu zararlar kalıcı. Zira polyester dediğimiz şey bir tür plastik ve plastik ile kanserin bağlantısı birçok araştırma ile ortaya konulmuş durumda.

Kusura bakmayın konu fazla dağıldı. Fakat konuya bir açıklık getirmek istedim sadece.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi xcorp -- 5 Aralık 2019; 1:22:27 >
  • Tulum araştıran arkadaşlar woolnat tulumlara baksın. %100 yündür. Doktorlar tavsiye ediyor. Ben alacağım.

• Woolnat baktınız mı?

• Arkadaşlar, bilmediğim bir sebepten ötürü konumuz kilitlenmişti. Tekrar açıldı. Bilgilerinize sunarım, iyi forumlar.
  • Kanguru tavsiyesi olan varsa ben de alabilirim. Ekonomik ve kaliteli olursa seviniriz malum asgari ücretliyiz 😔

• Kanguru ihtiyacı olanlara neko marka bakmalarını tavsiye ederim. Tuniko sitesinde karşılaştırma tablosu da var. Ürünler biraz pahalı ama ikinci el bulunabiliyor. İkinci el de alınabilir.

• Arkadaşlar 1000-1250 tl arasi bebek oto koltuğu arıyorum tavsiye edebileceğiniz modeller varsa sevinirim ?

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Caramon11 C kullanıcısına yanıt
    Bende arıyorum, bulabildiklerim;
    - Kraft Techno Fix Plus 1200 TL
    - Kraft Techno Fix 1100 TL
    - Kraft Cube Fix 900 TL
    - Peg Perego Viaggio 1⋅2⋅3 Via 1900 TL (Güvenlik sebebi ile)

Tavsiye varsa şuan tam sırası
  • Arkadaşlar,

Kızımız 3.5 aylık.

2.ci ayını doldurmadan düz kafa yastığı kullanmaya başladık, zira arka sağ tarafında görsel anlamda bir deformasyon fark ettik.

Kullandığımız yastık: Babyjem Düz Kafa Yastığı

3.cü ayın sonunda beyin cerrahına gittik, danıştık. İlerleyen dönemlerde düzeleceğini belirtti ve "kendi kızım olsa müdahale ettirmem" diye de ekledi. Lakin içimiz yine de pek rahat değil. Ayrıca, kullandığımız düz kafa yastığının etkisini sorgular olduk, çünkü oldukça ince bir yapıya sahip, görsellerdeki gibi dolgun değil ve aldığımızda da pek içimize sinmemişti açıkçası.

Yurt dışı amazon'larda bir kaç seçenek buldum ama almadan sizlere danışmak istedim.

Var mıdır önerebileceğiniz, kendi kullandığınız veyahut etkisi kanıtlanmış düz kafa yastık modelleri?

• by_kocak B kullanıcısına yanıt
    Adac testinden geçmiş Maxi-Cosi Tobi veya daha da yüksek puan almış BRITAX RÖMER King II olabilir hocam.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Zerathull -- 11 Aralık 2019; 18:18:49 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: yaskoo_87

Arkadaşlar,

Kızımız 3.5 aylık.

2.ci ayını doldurmadan düz kafa yastığı kullanmaya başladık, zira arka sağ tarafında görsel anlamda bir deformasyon fark ettik.

Kullandığımız yastık: Babyjem Düz Kafa Yastığı

3.cü ayın sonunda beyin cerrahına gittik, danıştık. İlerleyen dönemlerde düzeleceğini belirtti ve "kendi kızım olsa müdahale ettirmem" diye de ekledi. Lakin içimiz yine de pek rahat değil. Ayrıca, kullandığımız düz kafa yastığının etkisini sorgular olduk, çünkü oldukça ince bir yapıya sahip, görsellerdeki gibi dolgun değil ve aldığımızda da pek içimize sinmemişti açıkçası.

Yurt dışı amazon'larda bir kaç seçenek buldum ama almadan sizlere danışmak istedim.

Var mıdır önerebileceğiniz, kendi kullandığınız veyahut etkisi kanıtlanmış düz kafa yastık modelleri?
    Ben de 4.ayda sordum doktora düzelir dedi. Kafasının Sağ arka tarafı sol arka tarafa göre bi tık daha tombul. Israrla sağ yatırmamıza rağmen

• Arkadaşlar İstanbul avrupa yakasında bebek spası tavsiye edermisiniz.Söylenen fiyatlar çok uçuk .

• ownerplus kullanıcısına yanıt
    Bebek spası ne oluyor

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Ser_Tar kullanıcısına yanıt
    ben de ilk defa duydum hocam. youtube'da videoları var
  • 
Sayfa: önceki 16401641164216431644
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.