Şimdi Ara

Bebek İhtiyaçları İçin Sıcak Fırsatlar (1616. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
38.483
Cevap
1.421
Favori
2.591.817
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
95 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 16141615161616171618
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Maşallah hocam ürün hem çok güzel hemde çok iyi gelmiş (fiyat olarak) ben biraz araştıracağım da eski modeller ile Travel sistem Bebek arabasindaki farklar neler ? Daha sonrasında ona göre bir seçim yapacağım lakin 750 den fazla vermeyi düşünmüyoruz.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Beşik alacaktım çok pahalı olunca geniş dolaplı bebek odası takımı almak daha uygun gibi geldi. 2000 e kadar nerden uygun alabilirim?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Katip3463 K kullanıcısına yanıt
    Bizde cok arastirdik travel aracta cok yer kapladigindan, agir oldugundan pusetini 5-6 aydan sonra kullanamayacagimizdan istemedik. Cabin yada baston istiyorduk. Lite way 3 un cabinlere gore oldukca dayanikli oldugunu 3-4 kisiden duydum. İndirimlerde denk gelince aldim. Extra olarak bu arabada tulum cikiyor kisa denk gelecegi icin cok ihtiyacimiz olacak. Olmayan arabalarda ( cogun da yok ) 200-250 lira civarina satiliyor.

• qqqqqq0 Q kullanıcısına yanıt
    Hocam n11 de su urunu ve magazanin diger urunlerini bir incele piyasaya gore cok uygun bu linkteki urun sunta fakat mdf olan urunleride 2250 ₺ civarinda. Magazayla bir baglantim yok fakat olumlu yorumlari fazla anladigim direk ureticisi satiyor. 1100 dan baslayip 2500₺ ya kadar cesitli modelleri var.

https://urun.n11.com/bebek-odasi-takimi/bebek-odasi-takimi-5-cekmeceli-buyuyen-besik-yatak-ve-ortu-takimi-P218503012

• quote:

Orijinalden alıntı: hakim bey

İnşallah ilk çocuğumuzu bekliyoruz. Evimiz ve yatak odamız epey küçük. Yatak odamıza mobilyalarımız ancak sığıyor gibi. Çocuk 1 yaşına gelene kadar taşınma imkanımız da yok. Çocuğu 1 yaşına kadar idare edebilecek şekilde Nasıl bir beşik almalıyız ? Anne yanı beşik öneriliyor genelde, uygun olur mu ? Ayrıca hangi marka modele bakmalı ?
    Chicco anne yanı yatak yeterli olur hocam

• help21 kullanıcısına yanıt
    hocam next2me olanı mı diyorsunuz? siz o marka modeli mi kullandınız? yorumlarınız nelerdir?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Omara

hocam next2me olanı mı diyorsunuz? siz o marka modeli mi kullandınız? yorumlarınız nelerdir?
    Aynen odur hocam. Valla çok memnunuz anne çok rahat ediyor yatağın yanında kalitesi VS iyi bebeğim şuan 6 aylık dönerek bizim yatağa atlıyor ama 1 yaşına kadar kullananlar var bizde o yönde ilerleyecez ya da etrafı kapatmalı kapatacam ya da yeni yatak ama oda küçük

Link verilebilir misin?

hocam biz de ondan almayı düşünmüştük. evladımız doğana kadar inşallah yakalarız güzel bi fırsat. çok teşekkürler cevabınız için.

• Ahşap beşik alırsanız çocuk biraz büyüyünce Onun içinden çıkabiliyor. Ben yaptım o hatayı, Daha sonra gidip Birde park yatak aldım.

• quote:

Orijinalden alıntı: qqqqqq0

Link verilebilir misin?
    https://www.hepsiburada.com/chicco-next2me-anne-yani-besik-chick-to-chick-p-HBV00000CP18T?magaza=myra

• Prima bez ve unibaby ıslak mendil için fırsat var mı arkadaşlar?

• Arkadaşlar oyun halısı arıyorum tavsiye ettiğiniz güzel kullanışlı oyun halısı var mıdır?

• quote:

Orijinalden alıntı: help21

Haber bekliyorum sizden bence olmuyor halen diyorum ama bebek 6 aylık benim gerçi daha işe yaramaz bana ama alacak arkadaşlar için eğer oluyorsa kesinlikle kaçırmamak lazım derim

Alıntıları Göster
    Hocam iyi ki önerini yazmışsın. Bugün easywalker'ın tr distribütörü vip Bebek'in mağazasına giderek aldık. Aslında xs cabin modelini alacaktık bagajımız küçük diye ama ellerinde kalmamış ve muhtemelen gelmeyecekmiş. Biz de buggy+ modelini haftasonu indirimiyle 1104 TL'ye aldık. Dediğim gibi birçok ana kucağı ile de uyumlu. Yalnızca 130 liraya bir adaptör almak gerekiyor. Satıcı arkadaş oldukça ilgiliydi, adaptör elinde kalmamış ama temin edip gönderecek. İlgilenen olursa mağazaları bostancı tren istasyonuna çok yakın.

• quote:

Orijinalden alıntı: pharheke

Molfix de en uygun fiyatı marketlerde migros veriyor. 2. Si indirimli olarak 60 lık 2 paket 80 tl ye geliyor. Yani tanesi 66 kuruşa. Bu zamlanmış hali. Buna kart kampanyası denk getirirseniz 60 kuruşun da altına denk getirirsiniz. Ekstradan da harcama hedefini tutturup money kazanabilir ve gdi den faydalanırsınız ve bebe money biriktirirsiniz.
    Bu dediniz Molfix 5 beden içinde gecerlimi 120 adet 80 TL mi

• quote:

Orijinalden alıntı: crazyvz

Anladım hocam Allah bağışlasın, hayırlı sağlıklı bir şekilde büyür inşallah.

Deneyeceğim Molfix'i teşekkürler.
    Amin hepimizin evlatları adına sağlıklı bir ömür diliyorum 🤗

• Arkadaşlar oda ısısını ölçmek için termometre lazım. Medisana markası nasıldır bu konuda. Veya farklı bir marka öneriniz var mı?

• quote:

Orijinalden alıntı: Chantodowill

Arkadaşlar oda ısısını ölçmek için termometre lazım. Medisana markası nasıldır bu konuda. Veya farklı bir marka öneriniz var mı?
    Ben şöyle birşey buldum su sıcaklığını da ölçüyor hem. Muhtemelen alacağım.

https://m.n11.com/philips-avent-oda-banyo-termometresi-sch55020-P276190835?gclsrc=aw.ds&&gclid=Cj0KCQjwt5zsBRD8ARIsAJfI4BgXp5O3cs3WWIbK60b9fLsiBSZJ4-dAOI3inxzk1CRON2lq14JmmiEaAhAvEALw_wcB

• Chantodowill kullanıcısına yanıt
    Beurer hm 16 iisi ve nem olcer

• Last Troll Bender kullanıcısına yanıt
    Buggy+ modelini 9 aydır kullanıyoruz. Aldığım zaman adaptör yoktu hiçbir yerde Türkiye'de. Üretici firmaya yazdım; bu modele adaptör takılmıyor, üretmeyide düşünmüyoruz dediler. Arabaya takılabilecek aksesuarlar sayfasında da yok.https://easywalker.nl/accessories/buggy-plus/ Üretici firmayla görüşmeden risk almazdım yerinizde olsam.

Biz ana kucağını sadece araçta kullandık. Araçtan inerken ana kucağından alıp arabaya yatırdık. Araba zaten neredeyse tamamen yattığı için yenidoğan için sorun olmuyor. 7. aydada normal koltukta oturmaya başladı zaten, ana kucağını bıraktık.
  • 
Sayfa: önceki 16141615161616171618
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.