Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
Şimdi Ara

Bebek İhtiyaçları İçin Sıcak Fırsatlar

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: sahin1001 Daha Az
1 Kayıtlı Üye, 2 Misafir Kullanıcı, 1 Mobil Kullanıcı ( 1 Mobil Cihaz )
32.064
Cevap
1.267
Favori
1.881.780
Tıklama
Tüm Forumlar >> Sıcak Fırsatlar >> Sıcak Fırsatlar >> Bebek Ürünleri >> Bebek İhtiyaçları İçin Sıcak Fırsatlar
Giriş
    6 Mesaj

İkea'dan bayramda antilop bebek mama sandalyesini 119 TL'ye aldım. Ayrıca içine minder de aldım onun fiyatı da 89 TL. Evde kurdum gayet sağlam gözüküyor.
    |
    |
    fizikfelsefesi kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

https://www.joker.com.tr/kampanyalar/?campaignId=6786
    |
    |
    |
    |
    YIL 2008 PC== E8400 CPU* ASUS P5Q PRO* ati HD4850- HD5850 * SAMSUNG T260 MONITOR*GIGABYTE POSEIDON Kasa*FSB EPSILON 600W*CREATIVE INSPIRE 6100*JBL CREATURE-II*XFI GAMER*SKYSTAR HD2 pci* A4tech X7 fare ve klavye- Razer Absluys Fare

YIL 2004 PC==Amd Barton 2500+*Epox 8rda*Leadtek 6600GT*Logitech Z5500*X-fi GAmer*AeroengineII kasa*Termaltake 420W psu*gigabyte cpu cooler*19 SAMSUNG 957MB

DIGER == Fuji S6500fd ** Sony H5 **Canon A1000 ** Canon D10 (wp) ** TZ7** Sony H20** PAnasonic GH1 w/PANCAKE F1.7 20mm* STOKLENS 14-140mm* Samsung WB650
  • Yüzbaşı
    301 Mesaj
    Arkadaşlar merhaba, 1 yaşındaki evladımız için Baston Bebek arabası bakıyordum. Joker'de Britax Holiday modeli indirimde şuanda, ayrıca ekstra 50 TL indirim daha uyguluyorlar. İlk bakışta bana eksi olarak Tentesi ufak ve Yatış pozisyonu olmaması geldi. Aslında yatış pozisyonu çok önemli değil, zaten arabada uyumuyor, çok fazlada gezmiyor. Ama tente sıkıntı olur mu acaba ? Kullanan arkadaşlar varsa görüşlerini paylaşırlarsa memnun olurum.
    En avantajlı yönü katlanınca çok az bir yer kaplaması, bu da hem taşırken hemde araç bagajında çok avantajlı olur gibi.

|
    |

• Yarbay
    4791 Mesaj
    İnglesina Trilogy geldi kurduk bir iki tur sürdük :) Sorusu olan varsa alalım :)
    |
    |
üniversite
Veri Merkezi;Metro Ethernet;Cloud Sunucu
Kurumsal Web Tasarım Şirketi
haberler
SEO
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR3
0,156
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.