Şimdi Ara

Bebek İhtiyaçları İçin Sıcak Fırsatlar (1602. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: neonxxl1001 Daha Az
1 Kayıtlı Üye (1 Mobil) ve 5 Misafir (1 Mobil) - 4 Masaüstü2 Mobil
5 sn
38.481
Cevap
1.421
Favori
2.591.744
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
95 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 16001601160216031604
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bebeğimiz 8 aylık olup beşikten atlama girişimlerine başlayınca, elimizdeki yaylı yatak ölçüsü 60*120 olduğu için pierre cardin sleepy modelini aldık. Fazla bir Aksesuarı olmasa da kumaş ve metal aksamı kaliteli. Üst kademeyi hiç kullanmadan direkt zeminine yaylı yatağı koyduk. Atlama düşme riski yok. Tatillerde de yanımızda götürdük. Şimdiki aklım olsa beşik falan almaz direkt park yatak alırdım. Yeni doğan için kullanmadım ama gayet kullanışlı olacağını düşünüyorum.

https://www.hepsiburada.com/pierre-cardin-sleepy-soft-oyun-parki-60-x-120-cm-lacivert-p-HBV00000GOS6B?magaza=Hepsiburada

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• bu fiyata bu kamera alınır mı, kullanan var mı ya da f/p olarak hangi kamera alınabilir?invidyo bebek kamerası 674 tl

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi vsnw -- 19 Ağustos 2019; 0:45:14 >
    < Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Joie litetrax 4 mü yoksa Britax Römer B Agile 4 mü?

• ibrahimaster İ kullanıcısına yanıt
    Teşekkür ederim hocam, park yatak kesin artık model beğenmek kaldı 😁

• erturk unal kullanıcısına yanıt
    Amazon.tr den britax 4 ü 850 tl ye almıştım. Gayet memnunum tek elle kapanması gayet iyi, bagajda aşırı yer kaplamıyor, sürüş konusunda da bir sıkıntı yaşamadım. Joie ise almadan önce araştırdığım markalardan, alınabilir güzel bir ürün.
  • erturk unal kullanıcısına yanıt
    hocam biz bebek arabası alırken iki şeye dikkat ettik araçta fazla yer kaplamaması ve kolay katlanır olması. E-bebek gezerken satış temsilcisi joie litetrax 3 den bahsetti tüm ihtiyacımızı giderdi. Artı olarak arka büyük tekerlekler sökülüyor. Tek hamlede kapanıyor ve çok az yer kaplıyor fren sistemi harika büyük arka teker bayırları vs çok rahat çıkmanızı sağlıyor. 3 modelinde önde çiftli arası kısa mesafeli teker vardı ona rağmen hiçbir denge sorunu yaşamadık bu modelde arası daha da açık ki eminim daha da harika olmuştur. Firma yanlış bilmiyorsam ingiliz. Son olarak kesinlikle tavsiye ederim. Bizden sonra alan arkadaşlarımızın çoğu joie modele hayran kaldı baston da joie aldık ancak onu çok kullanamadık. Yaklaşık 5 yıl oldu iki çocuk büyüttük şimdi market aracı olarak kullanıyorum. Ev araba arası :) Yük haddini fazlasıyla zorlamışımdır hala ilk günkü gibi çalışıyor. Diğer iki modele dair bilgim yok ancak joie kesinlikle tavsiye ederim. Şuda şöyle olsaymış diyeceğim hiçbirşey yok adamlar herşeyi düşünmüş. Firma temsilcisi gibi anlattım bende ancak aklı karışanlara yardımcı olmak için detaya girmek istedim. Umarım yardımcı olmuştur.

• Teşekkürler. Yardımcı oldunuz.

• arkadaşlar merhaba;
    Eve kamera sistemi kurmak istiyorum. Wireless temelli de olabilir, başka önerileriniz de varsa ona açığım.
    3 odaya koymak istiyorum , telefonla da bağlanabilir olması en temel gereksinimimiz.
    Yardımcı olabilirseniz sevinirim.
    şimdiden teşekkürler..
  • 2 yaş için güneş gözlüğü arıyorum kietla nın modelleri var oda pahalı

• quote:

Orijinalden alıntı: maxian

Amazon.tr den britax 4 ü 850 tl ye almıştım. Gayet memnunum tek elle kapanması gayet iyi, bagajda aşırı yer kaplamıyor, sürüş konusunda da bir sıkıntı yaşamadım. Joie ise almadan önce araştırdığım markalardan, alınabilir güzel bir ürün.
    Ah ah kaciranlardanim:/

• quote:

Orijinalden alıntı: yuvaz

Ben Xiaomi temassız ateş ölçer almayı planlıyorum. Xiaomi ürünlerini beğeniyorum, kaliteli amacına uygun ürünler yapıyorlar. Haftaya almış olurum inşallah.
    Ben uzun zamandır bu ateş ölçeri kullanıyorum ve gayet güzel çalıştığını düşünüyorum. Civalı ile birebir karşılaştırmadım ancak arka arkaya yaptığım ölçümlerde hep tutarlı sonuç veriyor.
  • streptokokk kullanıcısına yanıt
    biz 5 aylıkken uyku eğitimi vermiştik, çok memnun kaldık. sanırım 15 ay eğitim için biraz geç oluyor ama yine de bir araştırın.

bu arada ağlatma kısmı çok kısa bir süreç. belki de bizde öyle oldu sonuçta her bebek aynı tepkiyi vermiyor. eğitimin amacı emerek, sallanarak ya da emzikle yani bir destekle uyumaya alışan bebeği desteksiz uykuya dalmaya alıştırmak. bunun için bazı rutinler belirleniyor ve bebek her gün aynı şeyleri görerek uyuyacağını anlıyor. biz göbek bağı düştükten sonra her akşam banyo rutini uyguluyorduk zaten, 3 aylıkken de kendi odasında uyumaya başlamıştı o yüzden rutinlere alışması kolay olmuştu.

ilk 3 gün 5-10 dk kadar ağlayıp uykuya daldı, ondan sonra çok şükür uyumadan yatağa bıraktık ve uyudu. çalışan anne için gece sadece 1 defa emzirme için kalkmak büyük rahatlık. keza gündüz uykuları da düzeldi çok şükür. ayrıca bebeğin ve bebeğe bakan kişinin hayat kalitesinin anında arttığını da söyleyebilirim.

dediğim gibi 15 aylıkken nasıl yapılır bilmiyorum ama bu vesileyle diğer düşünen arkadaşlara uyku eğitimini kesinlikle önereyim. şahsen bebeğimiz için yaptığımın en mantıklı hareket olduğunu söyleyebilirim.

• everblack E kullanıcısına yanıt
    Teşekkür ederim üstad. 15 aylığı kaçırmış olsak da haftaya doğacağı daha bilinçli eğitirşz inşAllah.

Bebeği yatağına bıraktınız ağladı bi süre ve uykuya mı daldı?

• Merhaba arkadaşlar.
    Ben 6 aylık oğlum için mama sandalyesi almak istiyorum. Tavsiye edebileceğiniz mama sandalyesi var mı?
    Maksimum 250 lira.

• merhaba malum önümüz kış bebek arabası için uyku tulumu benzeri bişey almak istiyorum bebek arabamız mamas and papas ocarro ayak kısmı bayağı açık, kendi ürünü 699tl ona alternatif olabilcek tulum öneriniz ? Sizin çözümleriniz nedir

• quote:

Orijinalden alıntı: yavuz42

Merhaba arkadaşlar.
    Ben 6 aylık oğlum için mama sandalyesi almak istiyorum. Tavsiye edebileceğiniz mama sandalyesi var mı?
    Maksimum 250 lira.
    Sabah erkenden kalkın ve gidip İkea'dan bebek mama sandalyesi alın, max 150 lira verirsiniz tüm ekipmanlarıyla birlikte 1500 kiralık verim alırsınız.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi fizikfelsefesi -- 20 Ağustos 2019; 9:41:31 >
  • fizikfelsefesi F kullanıcısına yanıt
    Tavsiye için teşekkür ederim. Yalnız şehrimde ikea yok bildiğim kadarıyla. İnternet üzerinden baktığımda antilop diye bir mama sandalyesi var minderi yok. Siz kullandınız mı veya ne kullanıyorsunuz?

• Selam arkadaslar,

ayri bir baslik actim bu konu canli oldugu icin buraya da yazayim;

5 aylik bir kizimiz var, dogdugundan beri esim emzirmeyle birlikte sutunu ilerde kullaniriz diye sagiyordu. Kizimizda besin alerjisi ciktigi icin bu sutler bosa cikti, cope atmak yerine birinin ihtiyaci varsa kullansin isteriz.

Sutu az olan ya da hic olmayan anneler olabiliyormus, var mi cevrenizde tanidik?

Istanbul'dayiz.

Sutler cok iyi bir sekilde derin dondurucu'da muhafaza edildi.
  • Selamlar,
    Oğlum için Uzun süredir Unibaby Sensitive ıslak mendil kullanıyorum. Fakat son zamanlarda çok hızlı tükenmeye başladı malum fiyatlarıda yüksek. Daha uygun ve kaliteli olarak ne önerirsiniz acaba ?

• yavuz42 kullanıcısına yanıt
    Merhaba, ben cevap vereyim;
    Destek minderi ayrı satılıyor, klamming destek minderi.
    Aynı mama sandalyesi tepsisiz de satılıyor, tepsili olmasına dikkat edin.
  • 
Sayfa: önceki 16001601160216031604
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.