Şimdi Ara

Bebek İhtiyaçları İçin Sıcak Fırsatlar (1595. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
5 Misafir - 5 Masaüstü
5 sn
38.483
Cevap
1.421
Favori
2.591.817
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
95 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 15931594159515961597
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: hero4262321

Chicco liteway plus alsana

Alıntıları Göster
    hocam bu ürün 1700tl civarı görünüyor. ben mi yanlış bakıyorum acaba zahmet olmazsa siz bahsettiğiniz ürünün linkini atar mısınız?
  • quote:

Orijinalden alıntı: AslanDrogba

aşagıdakini al geç hocam. Bebegin doğmasına daha var ama ben aldım. Agırlık ,katlanma ,kumaş kalitesi vs iyi duruyor. Ancak bebekli şekilde dezavantaji varmıdır bilmiyorum.
    https://www.hepsiburada.com/kanz-cameron-gold-travel-sistem-bebek-arabasi-bej-p-HBV00000KV0JP

Alıntıları Göster
    hocam ürün güzel gözüküyor yorumlar biraz kısıtlıda olsa genel anlamda iyi. sizin tavsiye ettiğiniz ile aşşağıda linkini paylaştığım yoyko arasında kaldım. yoyko 2gün önce indirime girmişti en güzel rengi 850tl den satıldı.

https://www.hepsiburada.com/yoyko-luxury-seyahat-sistem-bebek-arabasi-3-in-1-gold-rose-p-AILEALTTKY053

• zaliminsan kullanıcısına yanıt
    Asagidaki urunde daha cok yorum var onada bakabilirdin araba ayni sadece gold versiyonunda daha cok indirim var. Bence yoykodan cok fazla farki yok gibi duruyor. Bekledigimden cok daha kaliteli cikti.

https://www.hepsiburada.com/kanz-cameron-travel-sistem-bebek-arabasi-lacivert-p-HBV0000048TO9?magaza=Toys to you

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • goqmen G kullanıcısına yanıt
    Bizde nuna ve joie arasında çok kaldık. Nuna'nin sadece safari rengi olduğu için joie excursion change & rock aldık. Tavsiye için teşekkürler.

• Teşekkürler hocam

• fthbsbg F kullanıcısına yanıt
    Hocam tam yatabiliyorsa yeni doğan için uygun oluyor. bebek arabası alırken bizde baya zorlanmıştık. Linkini verdiğim Kanz checkin baston aldık çok az yer kapladığı için hatta uçak kabin bagajına sığıyor diye, sonradan uçaklık işimiz kalmadı. birde craft cabin var böyle, çok hafif arıyorsanız chikonun ohlala sı var .bebek 2 aylık ve kullanıyoruz tavsiye ederim. Bu araçta yok ama bebeğin yüzünü görmek için çift yönlü araçlara da bakabilirsiniz.

https://www.akakce.com/puset/en-ucuz-kanz-check-in-kabin-tarzi-bebek-arabasi-fiyati,333620449.html

• alienbold kullanıcısına yanıt
    Aslinda buda mantikli kac kg acaba ben bulamadimda. hanim kaldirabilirmi malum asagida birakirsak bir gunde gotururler.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Baby2go future modelini kullanıyorum çok memnunum, çok hafif tüm tekerler cıkıyor kullanışı çok rahat markanın fazla yorumu yok ama gerçekten tavsiye edilecek bir ürün. Araştıran arkadaşlara bu ürüne bakmalarını öneriyorum.

Baby2Go 8047 Future Travel Sistem Bebek Arabası Jean 1230₺ hepsiburada

• Ben de tavsiyede bulunayım: İki yıldır quinny zap extra kullanıyorum. Çok memnunum hem toplaması kolay, bagajda yer kaplamiyor hem de sürüş çok rahat. Arkadaşim Kraft almıştı, çocuklarımızin arasında bir ay var- tekerlerinin dönmediği ni ve bizdeki aracın kullanış rahatlığını görünce bayağı pişman olmuştu. Ben de Kraft almıştım, evde kurulumu yapıp denedikten sonra memnun kalmadım ve quinny zap extra aldım. Bir inceleyin, pişman olmazsınız.

Bir önceki mesajımı okuyunuz.

• mestan25 M kullanıcısına yanıt
    3 tekerleklilere isinamadik biz bastan. Sanki birseyler eksikmis gibi geliyor bize :) tesekkur ederim yorumunuz icin.

7 kg olduğu bilgisi var ama hiç tartmadım. Sanırım ohlala hariç çoğu bu ağırlıkta bastonların.

Ben de öyle düşünmüştüm önce ama kullanınca iyi ki bunu almışım dedim. :)

• zaliminsan kullanıcısına yanıt
    Kullanmadım ama kullanan birisine denk geldim yarım saate yakın araba hakkında sohbet ettik çok memnundu.hatta içerisinde bebeği varken biraz kullandırdı çok rahat bi sürüşü vardı.
    Pusetinde ne varmış?ben hiç olumsuz bi yoruma denk gelmedim?

• M.ERTEN kullanıcısına yanıt
    hocam satinalanlar ürünün birbirine uyymlu olmadığını (yani üstüne yerleşiyor ama emanet duruyor). Arabanin ithal pusetin ise yerli olduğunu heran kirilcak gibi cok dandik ve gorsel olarak bile kendini belli ettiğini yazmışlar.

• quote:

Orijinalden alıntı: zaliminsan

hocam bu ürün 1700tl civarı görünüyor. ben mi yanlış bakıyorum acaba zahmet olmazsa siz bahsettiğiniz ürünün linkini atar mısınız?

Alıntıları Göster
    Kusura bakma
    Fiyatlar uçmuş
    Şok geçirdim şuan çok değil bir sene önce 1000 lira civarında idi hadi 1250 olsun
    1700 nedir ya
    Tavsiyem ikinci elden alın.
    Bütün parçaları yıkanabiliyor
    Çok yıpranmış bir araba değilse işinizi gayet iyi görür.
    Biz çocukla beraber bilimum eşyayı yüklüyoruz. Bana mısın demedi iki yıldır...

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: hero4262321

Kusura bakma
    Fiyatlar uçmuş
    Şok geçirdim şuan çok değil bir sene önce 1000 lira civarında idi hadi 1250 olsun
    1700 nedir ya
    Tavsiyem ikinci elden alın.
    Bütün parçaları yıkanabiliyor
    Çok yıpranmış bir araba değilse işinizi gayet iyi görür.
    Biz çocukla beraber bilimum eşyayı yüklüyoruz. Bana mısın demedi iki yıldır...

Alıntıları Göster
    yorumunuz için teşekkürler değerlendireceğim :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: Böcekli sümük

???

100 tl altı temassız ateşölçer tavsiyesi olan var mı? HB'da falan baktım, çok marka var, hakkında yorum yok.
    https://www.hepsiburada.com/acura-ac-9270-temassiz-ates-olcer-p-HBV00000EY238

en çok satılan ürün buymuş ama bundaki olumsuz yorumlar yüzünden direk alamadım.
    hocam aldınız mı ateş ölçer bizi de bilgilendirin lütfen :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: fthbsbg

Normalde joie brisk lx modelini begendik aslinda. Dogumdan itibaren kullanilabilir diyor fakat e bebekte kıl bi calisan bu kullanilmaz yenidoganda vs dedi kafamizi karistirdi. Aslinda tam yatiyor ve hem hafif hemde ebat olarak istedigimiz gibi. Siz 6 aylik olana kadar kullandinizmi hic bu joie nitro modelini ? Bir sikinti cikardimi ? Adamlar 0 aydan itibaren kullanilabilir yazmislar sonucta problem olacagini dusunmuyorum acikcasi.
    Hocam biz ilk 2-3 ay sadece ana kucağı kullandık , avm ye falan da gitmediğimiz için doktora giderken de ana kucağı yeterli oldu . Zaten kışın dışarı da çıkılmıyor pek . İlk olarak 3. ayın sonunda kullandık , yatar pozisyonda bir problem olmadı zaten uyuyor genelde bu aylarda dışarda arabayla dolaşırken
    Baby2gio lindo modeli var bende. Yaklasik 7 kg hem travel olarak da kullanabilirsiniz isterseniz. Cift yonlu ve katlandiginda orta boy bir canta kadar oluyor 1.5 sene once 1000 tlye almistik

• 
Sayfa: önceki 15931594159515961597
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.