Şimdi Ara

Bebek İhtiyaçları İçin Sıcak Fırsatlar (158. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
7 Misafir - 7 Masaüstü
5 sn
38.483
Cevap
1.421
Favori
2.591.843
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
95 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 156157158159160
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Koltuk kemerli oto koltuğu elbette kullanabilirsiniz zaten isofix ekstra bir özelliktir(daha güvenlidir).
    Bütçenizi 500 TL civarına çıkarabilirseniz MAXI-COSI otokoltuklarına bakabilirsiniz. Model olarak Rubi otokoltuğu isofix yoktur ancak gayet güvenlidir. İsterseniz belirttiğim ürünü bir araştırınız.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cratos4203 -- 20 Kasım 2013; 23:29:12 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: cratos4203

Evet arkadaşlar, resimleri ekleme fırsatı buldum sonunda Sanıyorum düzelmeye başlamış sevkiyatlar, burada da teslim alan epey arkadaş var. Siparişi çok gecikenler umarım en kısa zamanda elinize ulaşır.
    Artık tüm eski müşterilerine güzel bir indirim yaparlarsa tekrar aramız düzelir diye düşünüyorum
    Bebek İhtiyaçları İçin Sıcak Fırsatlar

Sipariş verecek arkadaşlar...

Fotoğrafta göremediğiniz şeyleri sipariş etmeyin, gördüklerinizi edin.

• quote:

Orijinalden alıntı: cratos4203

Evet arkadaşlar, resimleri ekleme fırsatı buldum sonunda Sanıyorum düzelmeye başlamış sevkiyatlar, burada da teslim alan epey arkadaş var. Siparişi çok gecikenler umarım en kısa zamanda elinize ulaşır.
    Artık tüm eski müşterilerine güzel bir indirim yaparlarsa tekrar aramız düzelir diye düşünüyorum

Bu kadar karman çorman bir depolama ve sevkiyat alanı daha görmedim. Siparişlerin doğru geldiğine şükretmek lazım

• Herkese Merhaba,
    www.annelutfen.com da ymk25 kodunun geçerlilik süresini bilen var mı arkadaşlar, kredi kartının hesap kesim tarihini beklemek istiyorum.
    sitede baktım da pek birşey göremedim, bilgisi olan var mı? Birde iki farklı kuponu aynı anda kullanma imkanımız var mı? Teşekkürler.
  • Annelutfen için indirim kodlarını bu siteden takip edebilirsiniz.

http://indirimkodlarim.com/anne-lutfen
  • quote:

Orijinalden alıntı: validesultan

Arabada isofix var. Koltuk kemerli oto koltugu kullanabilir miyim buna ragmen?

En fazla 400 verebilirim koltuga. Zaten daha asagisi da yok gibi

Bizim arabada da isofix var ama kemerli model kullaniyoruz. Ben de romer aldim, ankara ozelcan bebeden pazarlikla guzel bi fiyata almistik.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Romerler beni asiyor hocam. Kemerli kullanilabiliyorsa herhangi bir marka ve model olur o zaman? Hepsiburadada cardle diye bir marka var. Bir akrabam kullaniyor ve memnun. Ustelik cok sik %50 indirime girip 100 liraya alinabiliyor. Bir de aklimda Koala marka var. Nelere dikkat etmem lazim o zaman alirken?
  • Dün akşam bende annelütfen den alışveriş yaptım 25 TL indirim kodu da çalışıyordu bakalım kaç güne gelicek siparişlerim umarım sorun yaşamam.
  • Tugayy kullanıcısına yanıt
    bende yaptım dayanamadım en sonunda 100'e 25 iyi indirim.
    inşallah çok geçiktirmezler :D
  • Tugayy kullanıcısına yanıt
    salı gecesi ıslak mendil ve bez siparişi verdim. Şuan kargoda gün içi teslim görünüyor...
  • quote:

Orijinalden alıntı: seikojuo

salı gecesi ıslak mendil ve bez siparişi verdim. Şuan kargoda gün içi teslim görünüyor...

Unibaby ıslak mendil, bebek yağı,biberon,emzik,yumuşatıcı,yüzey temizleyici ve daha birkaç parça ürün sipariş ettim 11 parça üründü siparişim sanırım bakalım ne zaman göndericekler.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Xaero

Annelutfen için indirim kodlarını bu siteden takip edebilirsiniz.

http://indirimkodlarim.com/anne-lutfen

bu sitede ymk25 kodu yok! (100/25)
    sitede 150/25 var. oda biraz fazla gibi geldi...

burada bende dün sipariş verdim bez ile anne çayı istedim bakalım ne zaman gelecek (taksim)
  • Merhaba ,,

Bilgili arkadaşlardan bebek yatağı konusunda cevap bekliyorum

2 hafta sonra Allah'ın izniyle doğacak oğlum için yatak arayışındayım , sizce nasıl yatak almalıyım
  • quote:

Orijinalden alıntı: Karqasa

Merhaba ,,

2 hafta sonra Allah'ın izniyle doğacak oğlum için yatak arayışındayım , sizce nasıl yatak almalıyım

Merhaba

http://www.bed-line.com.tr/urun/baby-mini-yatak_343.aspx?CatId=179

ben bu yatağı aldım henüz gelmedi ama kullanıpta memnun olan çok var yeni doğan bebekler için ilk 6 ay bi tarafını daha sonrada diğer tarafını kullanabiliyormuşuz.

• quote:

Orijinalden alıntı: validesultan

Romerler beni asiyor hocam. Kemerli kullanilabiliyorsa herhangi bir marka ve model olur o zaman? Hepsiburadada cardle diye bir marka var. Bir akrabam kullaniyor ve memnun. Ustelik cok sik %50 indirime girip 100 liraya alinabiliyor. Bir de aklimda Koala marka var. Nelere dikkat etmem lazim o zaman alirken?

Joie Laydbird kullanıyoruz, tavsiye ederim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi icemansy -- 21 Kasım 2013; 14:37:09 >
    < Bu ileti m.bolumsonucanavari.com kullanılarak atıldı >
  • Sipariş No 100061814 ( 20 Kasım 2013 00:32:50 EET)
    Annelutfen'den verdigim siparis az once teslim edildi. Yukaridaki gecikme yorumlarini okuyunca tereddut etmistim ama diger siparislerimde oldugu gibi bu sefer de sorun yasamadim. Sorun herneyse halletmisler gibi gorunuyor.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Tugayy

quote:

Merhaba ,,

Merhaba

ben bu yatağı aldım henüz gelmedi ama kullanıpta memnun olan çok var yeni doğan bebekler için ilk 6 ay bi tarafını daha sonrada diğer tarafını kullanabiliyormuşuz.

Ürününüz size teslim edildiğinde kontrol edip bana da bilgi verebilir misiniz.

Olmadı biraz daha yumuşak yatak arıyorum

• quote:

quote:

quote:

Merhaba ,,

Merhaba

Usta zaten sadece 6 ay sert olan kısmını kullanıcaksınız 6 aydan sonra yumuşak olan kısmını kullanıcaksınız.

Açıklaması şöyle

Bir yönü sert diğer yönü yumuşaktır. Çift yönlü kullanılır. Bebekler ilk 6 ay hareket edemezler bu nedenle bu süreç de sert kısmı (latex)kullanılır. 6 aydan sonra yumuşak kısmı (kuş tüyü ) kullanılmaya başlanabilir. Sıvı geçirmez fermuarlı kılıfı anti bakteriyel özelliğindedir.

• quote:

quote:

quote:

quote:

Merhaba ,,

Merhaba

Usta zaten sadece 6 ay sert olan kısmını kullanıcaksınız 6 aydan sonra yumuşak olan kısmını kullanıcaksınız.

Açıklaması şöyle

Bir yönü sert diğer yönü yumuşaktır. Çift yönlü kullanılır. Bebekler ilk 6 ay hareket edemezler bu nedenle bu süreç de sert kısmı (latex)kullanılır. 6 aydan sonra yumuşak kısmı (kuş tüyü ) kullanılmaya başlanabilir. Sıvı geçirmez fermuarlı kılıfı anti bakteriyel özelliğindedir.

Benim bilgimde ilk 6 ay yumuşak tarafında yatması yönünde olduğu için kararsız kaldım

• Karqasa kullanıcısına yanıt
    http://www.e-bebek.com/sevi-bebe-cok-fonksiyonlu-yatis-yastigi_SEV-9021

İlk 4 ay bunu kullandık çok memnun kaldık...

Sevibebe çok fonksiyonlu yatış yastığı...

%100 Pamuk
    İç: Sünger
    Ölçü : 64 x 39 x 8 cm
    1- Gaz sancısını gidermek için sıcak su torbası (kendi yuvasında rahat kullanım)

2- Bebek reflüsü için yatış yüksekliği

3- Kusmuk boğulmasına karşı, delikli sünger ve baş kısmında sıvı geçiren kumaş.

4- Yan yatış desteği

Sizde araştırın bence çok kullanışlı sonrasında zaten normal bir yatağa ihtiyaç var ama ilk 4 ay çok önemli (kusma, boğulma, yataktaki eğim)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi seikojuo -- 21 Kasım 2013; 16:14:33 >

• 
Sayfa: önceki 156157158159160
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.