Şimdi Ara

Bebek İhtiyaçları İçin Sıcak Fırsatlar (1572. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
38.482
Cevap
1.421
Favori
2.591.849
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
95 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 15701571157215731574
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bim e pilsan kontrollü bisiklet gelmişti geçen ay 79 liraydı yanılmıyorsam gayet kaliteli üstte tentesi yok biz kullanıyoruz

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hb satılan braun irt 6520 ateş ölçer beyaz modelle siyah arasında 30 TL gibi fark var. Ürün olarak aralarında fark var mı? Birinde kutuda sağ altta 6520 diğerinde 6520 B yazıyor

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • djangobjk kullanıcısına yanıt
    o B muhtemelen black demek. aralarında fark yok diye biliyorum.
  • djangobjk kullanıcısına yanıt
    Siyah sonradan çıktı teknik olarak bir fark var mı bilmiyorum ancak sanmıyorum.
  • Arkadaslar jokerden aıle uyesı oldugum ıcın 20 TL kazandım. Onu ıslak mendıl alırken uyguluyorum (100TL ustu sıparıs) fakat odeme adımında hata verıyor ve hedıye cekı uygulanmaz dıyor.
    Basına gelen var mı, ne önerirsiniz?

• ikinci el duzgun bulabilirsin.
  • herkese iyi günler görüntü kaydı yapan ve dışardan direk uygulama üzerinden izleyebileceğimiz statik ip ye ihtiyaç duyulmayan bir fiyat perfonmans bebek kamerasına ihtiyacımız var.Kullanan arkadaşlar yardımcı olurlarsa sevinirim.

• gomez_10 G kullanıcısına yanıt
    Ben de karsilastim Sanirim masaüstü farkli tarayicilar deneyerek cozmustum bu sorunu

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: crazy1010

herkese iyi günler görüntü kaydı yapan ve dışardan direk uygulama üzerinden izleyebileceğimiz statik ip ye ihtiyaç duyulmayan bir fiyat perfonmans bebek kamerasına ihtiyacımız var.Kullanan arkadaşlar yardımcı olurlarsa sevinirim.
    Amazon Dan wyze cam aldım
    Dediğinizi yapabiliyor

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
    Hocam hediye çeki kullanırken mağazadan teslim almaya izin vermiyor benim başıma da gelmişti.

Mağazadan teslimat seçmiş olabilir misiniz?
  • nomercy85 N kullanıcısına yanıt
    Evet hocam kargo ödememek ıcın yapmıstım. Saolun bılgılendrdıgınız ıcın hocam

Hocam rica ederim, keyifli alışverişler.

• Merhaba arkadaşlar.

Ufaklık emeklemeye, yavaş yavaş kalkmaya başladı. Doğal olarak düşmeler de başladı. Oyun matı almayı düşünüyoruz. Sizin bu konuda önerileriniz nedir?
  • Çoçuğum için 1000 tl civarı oto koltuğu arıyorum var mı tavsiyesi olan?

• nomercy85 N kullanıcısına yanıt
    Aile kulübüne üye ol diyorum anasayfaya atıyor. Başka tarayıcı dan denedim yine aynı. Watsappdan yazdım bişey bilen yok. Bu jokerde aile kulübüne nasıl üye olacaz

• No_FeaR2266 N kullanıcısına yanıt
    Hocam, uye olurken bilgileri girdigimiz formda tam hatirlamiyorum ama email yazdigimiz kutucugun altinda bir ibare var aile klubune uye olmak istiyorum diye. Onu isaretliyerek uye olmustum. Ama o asamada kutucugu isaretlemediyseniz sonrasinda kullanici bilgilerim kismnda ayarlarda vb kayit olabiliyorsunuzdur. Ben hesabima giris yaptim sizin icin baktim ama bende direkt aile klubu diye cikiyor hesabimda. Yani sizde de cikiyorsa gorunmeyecek yerde degil. Sanirim hesabim ayarlarim uyelikler vb kisimlari biraz kurcalayin.

• Herkese merhaba şu anki aracımda isofix yok ancak bayram dönüşü büyük ihtimalle aracı değiştireceğim ve bayram için giderken de 1 yaşındaki kızım için
    https://www.e-bebek.com/baby-plus-orbitfix-0-36-kg-oto-koltugu-p-byp-ree100002/

linkteki ürünü almayı düşünüyordum. Bu ürünü isofix olmadan kemer ile bağlayabilirmiyim.
  • mrmuhendis kullanıcısına yanıt
    Bİz kullanıyoruz. Memnunuz.

Düşmelere karşı diye aldık ancak evin her yerini döyeme imkanı olmadığı için illaki düşüyor.

Bİz odasını döşedik. İlgisini çekiyor. Hayvan figürlerini öğrenieyor. Zıplıyor hopluyor...

Eksi yanı temizliği zor. Aralarına kıl, tüy, zibil kolay giriyor ve yapışıyor.

Fiyat bilgisi olarak ben ebebekten almıştım. 35 TL idi. ŞUbatta bu fiyattan yüzde 28 indirim yapılmıştı,

Migrosta pilsan marka 23 nisan indiriminde yüzde 50 indirimle 20 tlye zatılmıştı.

Seçenek olarak e bebek bir paket yaklaşık 1 m2 kalınlığı 1 cm. Pİlsan 0,9 cm. Daha uygun fiyatılar genelde daha ince. 1 cm kalınlık oldukça yeterli.
  • william.07 W kullanıcısına yanıt
    maxi cosi tobi, tavsiye ederim. isofixsiz emniyet kemeri ile bağlanıyor ama oldukça sağlam bağlantıları var. amazon.com.tr'de geçen hafta 1029 liraydı. ikinci el temizleri bulunabiliyor.
  • mrmuhendis kullanıcısına yanıt
    Dwinguler marka bir oyun matı var 230x140cm ve 15mm kalınlığında olanı önerebilirim, hareketli olduğu için ne kadar büyük o kadar iyi diye düşünüyorum.
    Sıfır fiyatı çok pahalı indirimlerle bile anca 1.100TL civarına düşebiliyor. İkinci el takip edilip 500 civarına bulunursa alınabilir. Ancak bir de bunun çiti var hareketlenmeye başladığı için halının üstünde durmuyor ve çit te gerekiyor. :(

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 15701571157215731574
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.