Şimdi Ara

Bebek İhtiyaçları İçin Sıcak Fırsatlar (157. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: metnakblk , Bellythief Daha Az
2 Kayıtlı Üye (2 Mobil) ve 6 Misafir - 6 Masaüstü2 Mobil2 iOS
5 sn
38.397
Cevap
1.421
Favori
2.586.377
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
95 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 155156157158159
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • az önce ben denedim bebek bezi sepetinde indirim uygulandı
    101 tl sepet indirim sonrası 76 liraydı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi RID_ONE_54 -- 20 Kasım 2013; 11:51:01 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar selam,
    dün belirttiğim gibi annelütfen'in ekol tesislerine uğradım. Açıkçası kavga etmeye gitmiştim ancak gayet nazik davrandıkları için sert çıkamadım fazla :) Zaten annelütfen'den 1 temsilci bulunuyordu ekol tarafında. Ofis yine aynı yerindeymiş. Saolsun arkadaş depoyu gezmeme müsade etti. Depo gayet büyük ancak tamamı kullanımda değil şu an, diğer kısmında çalışmalar devam ediyormuş. Zaten ortada duran ürünlerden belli oluyor telaş içinde oldukları Bikaç resim de alma şansım oldu ancak telefonun data kablosu yanımda olmadığı için bilgisayara yükleyemedim. İlk fırsatta resimleri de yüklemeye çalışacağım.
    Genel sorunlar hakkında bilgi almaya çalıştım kendilerinden. Stok probleminin genel anlamda olmadığını, ancak ekol ile entegrasyon sürecinde bazı öngörülemeyen aksaklıklar olduğunu(it tarafında) belirttiler.
    Forum sitelerinde çok eleştirildiklerini ve insanların genel anlamda şikayetlerinin karşılarında muhatap bulamamak olduğunu söyledim. Bana hak verdi ve bununla alakalı da çalışma yaptıklarını söyledi.
    Konuyu çok fazla uzatamayacağım, resimleri ekleyince de birkaç şey yazabilirim.

Teşekkürler.
  • quote:

Orijinalden alıntı: cruel_crazy

Aynı mesajı bez konusunada yazdım

Annelutfenin yaptığı bu yorumlar hiç samimi gelmiyor. Bu kadar sahtekarlık yapmak yerine adam gibi bir yetkilisi buraya gelse 'arkadaşlar ben firmada ... yetkilsiyim, yaşanan problemlerin sebebi ....dır herkesten özür diliyoruz. Bir müddet forum ile şahsen ben ilgilenecegim zaman buldukça buradayım..'
    Bunu da mı biz öğretelim annelutfen?

Ben annelütfenin dışarıdan muhasebesinin tutulduğu mali müşavirlik bürosunda çalışıyorum. Annelütfen, daha iyi bir depo yönetimi için piyasada bilindik bir lojistik firmasıyla anlaştı depolarını taşıdılar. Sevkiyatlar normale dönecektir. Ayrıca açıklama isteme talebinizi firma yetkilisine ileteceğim.
  • Annelütfen den 18.11.2013 akşam 22:00 gibi 30 pkt Uni Baby Islak Mendil siparişim biraz önce teslim edildi.Tedarik edilemeyen ürünlerle ilgili bir sıkıntı olabilir arkadaşlar.Daha önceki 2 siparişimde benzer sürede gelmişti.Umarım sıkıntınız en kısa sürede çözülür.

Edit : Bu arada Uni Baby paketleri değişmiş.Daha öncekilerde Eczacıbaşı yazmıyordu.Ürünün içeriği ile ilgili bir değişiklik var mıdır acaba ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: gssn

quote:

Orijinalden alıntı: tohero

quote:

Orijinalden alıntı: gssn

ANNELÜTFEN 100/20 İNDİRİM KODU MU VARDI
    100/25 MİYDİ VARSA PAYLAŞIRMISINIZ?

YMK 25 olmasi lazim

Kupon kodunu kullanabilmeniz için alışveriş tutarınız yeterli değil veya geçersiz kupon kodu: "YMK 25".

Birleşik yazmayı deneyin bir de, YMK25 olacak şekilde..
  • ahbap kullanıcısına yanıt
    YMK25 kodu kapanmış heralde arkadaşlar dün sipariş verdim aynı koddan, ama bugün diğer arkadaşım sipariş veremiyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: akcabey

quote:

Orijinalden alıntı: cruel_crazy

Aynı mesajı bez konusunada yazdım

Annelutfenin yaptığı bu yorumlar hiç samimi gelmiyor. Bu kadar sahtekarlık yapmak yerine adam gibi bir yetkilisi buraya gelse 'arkadaşlar ben firmada ... yetkilsiyim, yaşanan problemlerin sebebi ....dır herkesten özür diliyoruz. Bir müddet forum ile şahsen ben ilgilenecegim zaman buldukça buradayım..'
    Bunu da mı biz öğretelim annelutfen?

Ben annelütfenin dışarıdan muhasebesinin tutulduğu mali müşavirlik bürosunda çalışıyorum. Annelütfen, daha iyi bir depo yönetimi için piyasada bilindik bir lojistik firmasıyla anlaştı depolarını taşıdılar. Sevkiyatlar normale dönecektir. Ayrıca açıklama isteme talebinizi firma yetkilisine ileteceğim.

Teşekkürler.
    Aynı ilgiyi firma yetkililerinden görmek bizler için daha samimi olacaktır.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • gepe kullanıcısına yanıt
    az önce sepete ürün attım YMK25 birleşik şekilde olacak yazdım. denedim indirim gözüküyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: losthold

az önce sepete ürün attım YMK25 birleşik şekilde olacak yazdım. denedim indirim gözüküyor.

YMK25

bu şekilde kabul ediyor. 100/25
  • losthold L kullanıcısına yanıt
    Hocam 109,98lik sepet için uygulamıyor sepette unibaby ıslak mendil var.

Kupon kodunu kullanabilmeniz için alışveriş tutarınız yeterli değil veya geçersiz kupon kodu: "YMK25". diyor
  • arkadaşlar oto koltuğu lazım banada 9-36 kg
    yatarlı olması ıyı olur burda cok kışı bunu belırtmıs bende ona gore bısey bakıyorum aklınızda olsun
    uygun fiyatlı
  • arkadaşlar annelütfenden hafta sonu alışveriş yapıp gelen kodu paylaşır mısınız? Aptamil mamalar için bugün son gün... lütfen
  • gepe kullanıcısına yanıt
    ben denedim oldu alıyor gözüküyor.
  • arkadaşlar benim ürünlerim bebek bezi+unibaby 2.gününde teslim edildi sakaryaya hiç sıkıntı yok yani bence çok iyi 100 e 25 kampanyası düşünmeden alabilirsiniz bence bu arada unibaby paketleri değişmiş ıslak mendil yenidoğan
  • quote:

Orijinalden alıntı: bardbuda

arkadaşlar benim ürünlerim bebek bezi+unibaby 2.gününde teslim edildi sakaryaya hiç sıkıntı yok yani bence çok iyi 100 e 25 kampanyası düşünmeden alabilirsiniz bence bu arada unibaby paketleri değişmiş ıslak mendil yenidoğan

bu uni baby babyme gibi değil de mi? baby me aldık alerji gibi yaptı pişiğe neden oldu yıkayıp kullanmak gerekiyor. unibaby de yıkama gerekiyor mu direk kullanılabiliyor mu? baby me parfüm yok diyor ama kokulu unibaby de kokulu mu?
  • unibaby de katkı maddesi yok kokulu değil saf pamuk ve sudan oluşuyor ben bebeğim doğduğundan beri bunu kullanıyorum şu an 2,5 yaşında ve hiç pişik olmadı tavsiye ederim emsallerinden pahalı olabilir belki ama kalitesine değer
  • Bugun ymk25 ile siparis verdim. Tesekkur ederim

Ben hala oto koltugu bakiyorum. Bir model bulamadim. Isofixli olanlar sinirli ve cok pahali
  • Evet arkadaşlar, resimleri ekleme fırsatı buldum sonunda Sanıyorum düzelmeye başlamış sevkiyatlar, burada da teslim alan epey arkadaş var. Siparişi çok gecikenler umarım en kısa zamanda elinize ulaşır.
    Artık tüm eski müşterilerine güzel bir indirim yaparlarsa tekrar aramız düzelir diye düşünüyorum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cratos4203 -- 20 Kasım 2013; 23:21:57 >
  • validesultan V kullanıcısına yanıt
    Otokoltuğunda çok seçenek var hocam. Burada cebinden çıkacak para değiştiriyor seçimini genelde. 100 ila 1000 tl arası koltuklar mevcut. Bende britax römer var. Çok sağlam ama biraz pahalı tabi. Bunun yerine isofix olmayan maxima, koala multina, sunny baby gibi markalara bakabilirsin. F/P fena değildir.
  • cratos4203 kullanıcısına yanıt
    Arabada isofix var. Koltuk kemerli oto koltugu kullanabilir miyim buna ragmen?

En fazla 400 verebilirim koltuga. Zaten daha asagisi da yok gibi
  • 
Sayfa: önceki 155156157158159
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.